ژل استایلج و بررسی انواع آن

 • خانه
 • -
 • تزریق
 • -
 • ژل استایلج و بررسی انواع آن
ژل استایلج و بررسی انواع آن

تزریق ژل استایلج برای رفع چین و چروک یک روش درمانی است. روش‌های درمانی بسیاری برای رفع چین و چروک وجود دارد اما بهترین روش فیلر استایلج است. این ژل را به عنوان هیالورونیک اسید هم شناخته می‌شود. شرکت‌های تولید کننده ژل استایلج و کیفیت موادی که در ساخت و تولید آن استفاده شد، این روش درمان را به کم خطرترین درمان چین و چروک تبدیل کرد. با انواع ژل استایلج در همین مقاله آشنا می‌شوید.

 معرفی ژل استایلج

با کاهش رطوبت پوست و افزایش سن، چروک‌های صورت نمایان می‌شوند. تزریق ژل استایلج یکی ازانواع روش‌های درمانی است. ژل استالج (Stylage) از جمله فیلرهای پوستی به شمار می‌آید که قابلیت رفع چین و چروک بر روی پیشانی، گود افتادگی، چروک‌های بینی و گونه و چروک‌های دهان را دارد. با جبران میزان رطوبت پوست که توسط این ژل، به فرم‌دهی صورت کمک می‌کند. استخوان گونه، گودی گونه، بیضی صورت و حتی حجم لب به کمک این ژل قابل تغییر است.

مطلب پیشنهادی: ژل لب روسی

انواع ژل استایلج (STYLAGE)

انواع ژل استایلج

با تغییر ترکیبات ساخت ژل، انواع ژل استایلج تولید شد. هر کدام از انواع ژل Stylage برای بخش‌های متفاوتی از صورت اثر بخشی دارد. شرکت وارد کننده ژل استایلج، با توجه به اینکه هر کدام از انواع این محصولات، کارکرد متفاوتی دارند، معمولا همه فرمولاسیون‌های آن‌ها را به کشور وارد می‌کند.

 1. هیدرواستایلج (Hydro Stylag)
 2. استایلج هیدورمکس (Hydromax Stylage)
 3. استایلج اس (Stylage – S)
 4. استایلیج ام (Stylage – M)
 5. استایلج ال (Stylage – L)
 6. استایلیج ایکس ال (Stylage – XL)

هیدرواستایلج (Hydro Stylage)

با تزریق این محصول در سطح پوست به صورت مزوتراپی در جوانسازی ناحیه‌های گردن، سر و سینه و دست تاثیر دارد. با توجه به میزان چروک صورت، تعداد جلسات توسط پزشک تعیین می‌شود. با تزریق هیدرواستایلج چروک‌های سطحی از بین می‌رود.

استایلج هیدورمکس (Hydromax Stylage)

با وجود اینکه استایلج هیدرومکس در دسته ژل استایلج قرار دارد اما برای رفع چین و چروک استفاده نمی‌شود. تنها قابلیت آبرسانی به پوست را دارد. به بیان دیگر از چین و چروک جلوگیری می‌شود. برای کسانی که پوست خشکی دارند، تزریق ژل هیدرومکس پیشنهاد خوبی است.

استایلج اس (Stylage S)

فرمولاسیوون ساخت هیدرواستایلج با هدف ایجاد تغییرات اطراف چشم ارائه شد. این محصول بیشتر مناسب رفع چین و چروک سطحی است. برخی چین و چروک‌هایی که بین ابروها، اطراف دهان و گونه ایجاد شده، با تزریق هیدرواستایلج رفع می‌شود. برای از بین بردن چروک صورت با آبرسانی پوست، این ژل را پیشنهاد می‌کنیم. آزمایشات انجام شده، بیانگر کیفیت بالای این سری ژل‌های به نسبت دیگر ژل‌ها است.

استایلج ام (Stylage M)

موادی که برای ساخت استایلج ام استفاده می‌شود، برای ایجاد تغییرات حالت بینی، با لیفت نوک بینی و کاهش قوز بینی، رفع چین و چروک پوست، پرکردن مناطق توخالی پوست و تغییر شکل لاله گوش استفاده می‌شود. بسیاری از چین و چروک های شدید پوستی، با تزریق استایلج M رفع می شود. به طور کلی، انتخاب ژل استایلج مناسب و روش درمان آن، به تشخیص پزشک بستگی دارد.

استایلج ال (Stylage – L)

برای کسانی که خطوط لبخند عمیقی دارند، استایلج L پیشنهاد می‌شود. با افزایش سن، علاوه بر پوست صورت، پوست دست هم چروک می‌شود. چروک‌هایی که روی پوست دست ایجاد می‌شود، عمیق‌تر و البته بیشتر است. بنابراین، ژل استایلجی که برای درمان پیشنهاد می‌شود باید میزان آبرسانی بیشتری داشته باشند. موادی که در این نوع ژل استفاده شده، برای چروک های عمیق مفید و کاربردی است.

استایلیج ایکس ال (Stylage – XL)

تنها استایلیج ایکس ال (Stylage – XL) در میان دیگر مدل‌ها برای حجم صورت، اعمال کانتور صورت و تقویت استخوان گونه استفاده می‌شود.

مدت زمان اثر گذاری ژل استایلج

مدت زمان اثر گذاری ژل استایلج بر روی پوست به نوع آن بستگی دارد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی پوست، به ناحیه تحت درمان، میزان وخامت چین و چروک‌ها و نوع پوست را می‌توان نام برد. سبک زندگی و سن مراجعه کننده هم بر مدت اثرگذاری ژل استایلج تاثیر دارد.

ماندگاری ژل استایلج

مدت زمان ماندگاری فیلر با ژل استایلج

حداکثر ماندگاری این نوع فیلر، 12 ماه است. اگر به توصیه پزشک توجه کنید و طبق توصیه‌های او عمل کنید، مدت زمان ماندگاری حتی بیشتر می‌شود. سعی کنید، بیش از هر چیزی به سبک زندگی خود توجه کنید. تغییر سبک زندگی ارتباط مستقیم با افزایش مدت زمان فیلر دارد.

عوارض جانبی فیلر پوست با Stylage

هر نوع درمانی حتی اگر به صورت غیرتهاجمی انجام شود، عوارضی خواهد داشت. واکنش‌هایی که پوست به تزریق ژل نشان می‌دهد به عنوان عوارض ژل معرفی می‌شود اما جای نگرانی نیست. این عوارض موقتی است با مراقبت‌های بعدی به زودی از بین می‌رود. اگر مدت زمان رفع عوارض بیش از یک هفته شد حتما در اولین فرصت با پزشک خود مشورت کنید.

 • قرمز شدن پوست
 • تورم در ناحیه‌هایی که تزریق انجام شده
 • خارش پوست (سعی کنید، در چرخه خاراندن مدام پوست قرار نگیرید و کمی خارش را تحمل کنید)
 • درد و بی حسی پوست
 • کبودی (این عارضه در برخی بوجود می‌آید)
 • خشکی و برجستگی ناحیه‌هایی از پوست (برجستگی‌هایی که به عنوان تاول هم شناخته می‌شود)

هزینه تزریق ژل استایلج

همانطور که می‌دانید قیمت هر سی سی ژل استایلج به زمان خرید و فروش ژل استایلج بستگی دارد. با افزایش تورم، به طبع قیمت خرید ژل استایلج تغیر می‌کند. یکی دیگر از عوامل، مدل استایلج است که به دلیل تفاوت فرمولاسیون هر کدام، بر قیمت تاثیر مستقیم دارد. به طبع قیمت ژل استایلج برای لب با فیلر استایلج زیر چشم متفات است.

جمع بندی

در این مقاله، با نگاه جامعی تولید این ژل و کاربرد هر کدام از انواع این محصول را شرح دادیم. تفاوت اصلی که در انواع ژل استایج وجود دارد، بر روی شدت چین و چروک تاثیر دارد. نکته مهم در مورد هیدرومکس استایلج در کارکرد آن است. این نوع فیلر تنها برای آبرسانی پوست استفاده می‌شود و در رفع چین و چروک‌ها نقشی ندارد. برای اطلاع بیشتر از این ژل و دیگر روش های جوانسازی مانند ترریق چربی ، لیفت صورت، سانترال لب و غیره با آنیل همراه باشید.

سوالات متداول

ماندگاری ژل استایلج چقدر است؟

ماندگاری این ژل تا 12 ماه است و اگر به توصیه های پزشک گوش دهید بیشتر هم می تواند باشد.

عوارض ژل استایلج چیست؟

از عوارض این ژل می توان به قرمزی پوست، تورم، خارش، درد و بی حسی، کبودی، خشکی و برجستگی نواحی از پوست اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر روح الله نقی پور

متخصص جراحی پلاستیک قبولی در رشته پزشکی دانشگاه ارومیه. تحصیل در رشته جراحی عمومی و کسب بورد تخصصی در سال 92. فارغ التحصیل بورد فوق تخصصی با کسب رتبه دوم کشوری عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران عضو بنیاد ملی نخبگان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

طراحی و سئو سایت توسط سئواینجا