آیا بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را می شناسید؟

آیا بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را می شناسید؟
دسته‌بندی مو و ابرو
نویسنده samira-admin
زمان مطالعه
تاریخ انتشار 14 دسامبر 2023

افراد به دنبال زیبایی و اعتماد به نفس، دائما در حال جستجوی راه‌های جدید برای بهبود ظاهر خود هستند. یکی از این راه حل های ابتکاری که در سال های اخیر محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است، کاشت ابرو است. این روش پیشگامانه، به افراد این فرصت را می‌دهد تا ابروهای خود را مجددا تعریف و تقویت کرده و ظاهری طبیعی و از نظر زیبایی شناسی، دلپذیر، ارائه دهند.

آنچه در این مقاله خواهید خواند: پنهان

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو یک روش جراحی است که شامل استخراج فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده، معمولاً پشت پوست سر، و پیوند دقیق آن‌ها بر روی ناحیه ابرو می‌باشد. این روش تحت بی حسی موضعی برای اطمینان از راحتی بیمار انجام می شود. با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، جراح برش‌های کوچکی را در ناحیه ابرو ایجاد می‌کند و فولیکول‌های مو استخراج‌شده را با دقت در الگو و زاویه مورد نظر قرار می‌دهد تا رشد طبیعی ابروها را تقلید کند. این امرِ توجه به جزئیات، نتیجه‌ای طبیعی و متناسب با ویژگی‌های صورت بیمار را تضمین می‌کند.

کلینیک آنیل

کلینیک آنیل

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران از نظر تخصص و هزینه، آنیل است. موی زیبا و پرپشت یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی در دنیا محسوب می شود. کاشت مو یکی از روش های عالی برای برطرف کردن ریزش مو است. در این روش فولیکول های سالم از ناحیه مختلف سر برداشته می شود و در بخش های خلوت کاشته می شود. آنیل به عنوان یکی از باتجربه ترین کلینیک های زیبایی در غرب تهران فعالیت می کند. خدمات درمانی و زیبایی در این مجموعه به بهترین شکل صورت می گیرد. همینطور تعرفه مناسب این کلینیک سبب شده تا سطح رضایت به بیشترین حد خود برسد.

 

روش های میکروگرافت و همینطور سایر متدهای ترکیبی کاشت مو در کلینیک آنیل  به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران در نظر گرفته می شود. مهم ترین شاخه این مجموعه تشخیص درست علت ریزش ابرو و شناسایی بهترین لاین رویش مجدد موی ابرو است. در این روش موهای پشت گردن و همینطور پشت گوش ها برداشته شده و در موقعیت مناسب کاشت می شود. در صورتی که شخص از موهای مناسبی برای کاشت برخوردار نباشد می بایست از موهای ناحیه قفسه سینه استفاده شود.  در این مجموعه در گام اول بانک مو آماده سازی می شود. در واقع بانک مو برای برداشتن گرافت ها آماده سازی می شود و متخصص کاشت مو می بایست ناحیه اهداکننده را استریل نماید و به صورت موضعی بی حس کند. انتخاب بهترین روش کاشت مو به واسطه میزان کم پشتی موی سر انجام شده و شرایط مخصوص به خود را دارد.

به نقل از سایت drnajafbeygi درباره مزیت اصلی روش میکروگرافت:

مزیت اصلی میکروگرافت این است که نتایج نهایی تقریبا غیرقابل تشخیص است. گرافت‌های موی جابجا شده، موهای جدید را درست مانند محل قبلی خود رشد می‌دهند.

اطلاعات تماس

 • سایت: anylclinic.com
 • اینستاگرام: anylclinic@
 • شماره تلفن:02144027589
 • آدرس: تهران، صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نرسیده به پمپ بنزین، پلاک 118، واحد 6

کلینیک کاشت مو VIP

کلینیک کاشت مو VIP

آنچه سبب تمایز بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران با سایر کلینیک ها می شود، روش اجرایی کاشت است. در کلینیک وی آی پی پس از یک سال نیم تلاش همه روزه توسط تیم تحقیق و توسعه، از بهترین پزشکان و برنامه نویسان و همینطور مهندسین کمک گرفته شد و بهترین دستگاه طراحی سه بعدی خط مو و همینطور اسکن چهره طراحی شده است. این کلینیک برای اولین بار در دنیا توانسته دستگاهی با تکنولوژی هوشمند سه بعدی برای کاشت مو در نظر بگیرد. در این مجموعه در ابتدا مشاوره اسکن سه بعدی و آنالیز بانک مو صورت می گیردو در واقع پیش از هر نوع اقدام برای کاشت مو، از چهره شما اسکن و تصویربرداری به صورت سه بعدی صورت می گیرد. بر اساس چهره شما تصویر سازی و طراحی صورت می گیرد. از بین 23 مدل خط مو، طبق سلیقه خودتان و همینطور مشاوره های موجود، بهترین گزینه اعلام می شود.

در جلسه مشاوره و اسکن در کلینیک vip به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، گرافت های بانک مو از نظر ضخامت و تعداد تار مو بررسی می شود. پس از آن درصد چربی پوست سر شناسایی خواهد شد. سطح کوشش پوستی و همینطور میزان رطوبت پوست بررسی می شود. سپس نوبت به بررسی رنگدانه های مو است. در هر مرحله تست، به بهترین شکل صورت می گیرد و شرایط به صورت دوره ای ارزیابی می شود.

اطلاعات تماس

 • سایت: clinic-vip.com
 • شماره تلفن:02144158011
 • آدرس: سعادت آباد، چهارراه قیصر امین پور، بلوار جوریکی ، کوچه ی داوود حسینی ، بن بست یکم ، برج تشریفات شمالی ، طبقه هفتم، واحد ۲۸

کلینیک ترانسپلنت

کلینیک ترانسپلنت

در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران روش های مختلفی برای برداشت گرافت از بانک مو انجام می شود. مثلاً در کلینیک ترانسپلنت متخصص گرافت ها را از بانک مو بر می دارد. این کار نیاز به تخصص و دقت بالا دارد. در کلینیک ترانسپلنت مرحله مربوط به آماده سازی گرافت ها برای کاشت نیز به شکل کاملاً حرفه ای انجام می شود. در واقع گرافت های برداشته شده برای کاشت آماده می شوند. پزشک متخصص گرافت ها را از زیر میکروسکوپ به صورت تار به تار جداسازی می کند و شرایط برای کاشت آماده می شود. وجود تیم متخصص در کلینیک ترانسپلنت سبب شده تا شرایط برداشت مو به بهترین شکل صورت بگیرد.

آماده سازی ناحیه کاشت در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران از بخش هایی است که باید با دقت صورت بگیرد. نوع بی حسی، میزان آن و همینطور استریل کردن ناحیه کاشت می بایست بسیار دقیق و بدون هیچ سهل انگاری انجام شود. در این مجموعه شرایط به صورتی است که بتوانید در مورد نتیجه کار پیش از شروع بررسی هایی را انجام دهید و شرایط را بسنجید.

اطلاعات تماس

کلینیک ایران نوین

کلینیک ایران نوین

کلینیک ایران نوین به عنوان یکی از بهترین کلینیکهای کاشت ابرو و مو در ایران شناخته می شود. این مجموعه توانسته مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان دریافت نماید و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. تجربه 18 ساله این مجموعه ایران نوین سبب شده تا بسیاری از مشتریان رضایت کامل داشته باشند. در این مجموعه سیستم کاشت مو به صورت نواری بسیار پرطرفدار است. این روش که مشهور به fut است. سبب برش در ناحیه بانک مو به منظور استخراج فولیکول ها می شود. پس از برش، فولیکول ها زیر میکروسکوپ می روند و برای کاشت آماده می شوند. در این روش شاید زمان ریکاوری طولانی تر باشد اما کیفیت فولیکول های برداشته شده در مقایسه با سایر روش ها بیشتر است. تکنیک های مختلفی در این راستا وجود دارد که بر اساس موقعیت سر هر شخص مشخص می شود.

 

مجموعه ایران نوین به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران در دو ساختمان مجزا و بزرگ فعالیت می کند و پزشکان متخصص در این مجموعه خدمات رسانی عالی خواهند داشت.

اطلاعات تماس

کلینیک آرین سیما

کلینیک آرین سیما از بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 86 آغاز کرده است. این کلینیک در ابتدا تنها در راستای کاشت مو فعالیت می کرد اما امروزه خدمات کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو، ریش و سبیل و … را فراهم می سازد. این مجموعه از سال 88 در راستای خدمات جوانسازی پوست و لیزر موهای زائد فعالیت می کند. این کلینیک در راستای جوانسازی پوست روش های گسترده ای را مورد آزمون و خطا قرار داده است.

کلینیک آرین سیما

در کلینیک آرین سیما که به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران در ابتدا میزان کم پشتی ابرو و موها بررسی شده و محل آنها دقیقاً مشخص می شود. همینطور وضعیت بانک مو ارزیابی شده و مشخص می شود که آیا شخص دارای بیماری خاص است یا خیر. سپس پوست برای بهبود زخم ها بررسی می شود. نیاز است میزان تراکمی که مدنظرتان است را اعلام کنید تا بررسی های لازم در این راستا صورت بگیرد. میزان انعطاف پذیری پوست سر بررسی می شود. روش های اصلی کاشت مو، fut و fit و همینطور روش های ترکیبی است. برداشت مو چه به صورت نواری و چه واحدی بر اساس شرایط تراکم فولیکول ها ارزیابی می شود. برای کسانی که قصد دارند مو با تراکم بالاتر داشته باشند می بایست از روش ترکیبی استفاده کرد. خوشبختانه در این مجموعه شرایط خوبی برای هر دو روش و همینطور روش ترکیبی فراهم شده است.

اطلاعات تماس

 • سایت: ariansima.com
 • اینستاگرام: ariansimaclinic@
 • شماره تلفن:02188876001
 • آدرس: تهران، ونک، خ گاندی جنوبی، نبش کوچه بیستم، ساختمان پزشکان 142، طبقه سوم، واحد 34

کلینیک رز

کلینیک رز

کلینیک رز  با چندین سال سابقه در زمینه کاشت مو و ابرو به عنوان بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران نیز ساخته می شود. در این کلینیک از همه روش های مربوط به کاشت مو و ابرو استفاده می شود. همینطور بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی نیز در این مجموعه وجود دارد. در کلینیک رز بیش از 3 هزار پیوند موفق مو و ابرو طبیعی وجود دارد. مشاوره رایگان در این مجموعه صورت می گیرد و همینطور سیستم پشتیبانی به صورت 24 ساعته است.

کاشت مو به روش اف یو تی و همینطور روش های سوپر ترکیبی کاشت ابرو، در کلینیک رز توسط دکتر رضا روحانی به عنوان بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران انجام می شود.  در این مرکز زیبایی از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده شده و مشاوره های صورت گرفته در زمینه زیبایی به بهترین شکل صورت می گیرد. مشاوره رایگان کاشت مو نیز به صورت تخصصی بوده و بهترین روش به مشتری معرفی می شود. در این مجموعه برای هر پیوند ضمانت نامه کتبی ارائه می شود تا در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی بازگردانده شود. همینطور سیستم کاشت مو بدون درد، بدون خونریزی و تنها در یک روز صورت می گیرد. شما دوره نقاهتی نخواهید داشت و همه چیز به شکل تخصصی دنبال می شود.

 

همینطور کاشت ابرو در کلینیک رز با جدیدترین و بهترین روش های روز دنیا توسط دکتر روحانی و تیم مجرب او انجام می شود. در کلینیک رز پروتکل های بهداشتی به صورت دقیق صورت می گیرد و روش های خاصی استفاده می شود تا سطح رضایت به بهترین حد خود برسد.

اطلاعات تماس

 • سایت: roz-clinic.com
 • شماره تلفن:02148679
 • آدرس: تهران، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان طاهریان، پلاک 85

کلینیک رویش سبز

در کلینیک رویش سبز از روش کاشت نئو گرافت برای رفع کم پشتی موی سر استفاده می شود. این روش از همه روش های بی درد تر و معروف تر است. یک سری مقدمات اولیه نیاز است که سریعاً انجام می شود. پزشک متخصص وضعیت تراکم مو و همینطور بانک مو را بررسی می کند. سبب روش های مختلف در زمینه کاشت مو را مورد بررسی قرار می دهد. روش میکروگرافت از جدیدترین روش هایی است که در راستای کاشت مو استفاده می شود. این روش کم عارضه ترین گزینه به نسبت روش های دیگر است.

کلینیک رویش سبز

کاشت گرافت مو با دستگاه DHI یک روش کاشت بی نظیر محسوب می شود و که زاویه قرارگیری گرافت ها در سر را مشخص می کند. کاشت به واسطه این دستگاه با دقت بالایی بوده و رشد بالای 80 درصد گزارش شده است. مزیت این روش به نسبت روش های دیگر ایجاد خط رویش بسیار طبیعی تر خواهد بود.

اطلاعات تماس

 • سایت: rooyeshsabz.com
 • شماره تلفن:02171729
 • آدرس: تهران ، جردن، بالاتر از پل میرداماد، نبش کوچه آناهیتا پلاک ۱۸۲، ساختمان پزشکان آناهیتا، طبقه ۳، واحد ۱۱ و ۱۲

8- کلینیک ایرانیان

کلینیک ایرانیان

یکی دیگر از بهترین گزینه هایی ممکن برای انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، کلینیک ایرانیان می باشد. این کلینیک کاشت ابرو، جزو مجهز ترین مجموعه های زیبایی در این شهر به شمار می رود که دارای شهرت زیادی است. در طول سال تعداد متقاضیان بسیار زیادی به این کلینیک مراجعه می کنند و از خدمات آن بهره مند می شوند. کاشت مو و ابرو از جمله خدماتی بوده که این کلینیک با استفاده از افراد متخصص به انجام آن می پردازند.

اطلاعات تماس

9- کلینیک الهام

کلینیک الهام

کاشت ابرو توسط یک متخصص زیبایی یا جراح و با انتقال مو از نقاط دیگر ( مثل موی سر ) صورت گرفته و یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین روش هایی است که اخیراً توسط افراد بسیاری برای زیبا سازی و فرم دهی به ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. در کلینیک پوست، مو و زیبایی الهام می توانید از روش های SUT ( غیر جراحی )،NFUT و ترکیبی برای کاشت ابرو بهره مند شوید.

اطلاعات تماس

با تمام این تفاسیر، مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که، شما قصد دارید تا در چه کلینیکی اقدام به کاشت ابرو کنید. قاعدتا کلینیک انتخابی شما باید دارای یکسری ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی باشد تا تمام نیازهای شما را برطرف کند.

سوالاتی که ممکن است در انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران برای شما ایجاد شود شامل موارد زیر است:

 • بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران چه ویژگی‌ها و معیارهایی دارد؟
 • کلینیک کاشت ابرو را از چه طریقی پیدا کنم؟
 • بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجا است؟

با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به تمام این دسته از سوالات شما پاسخ دهیم. توجه داشته باشید، کلینیک زیبایی آنیل ، هر آنچه که در این مطلب درباره بهترین کلینیک کاشت ابرو گفته خواهد شد، شامل می‌شود. پس با اطمینان کامل، می‌توانید به کلینیک ما مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید چندین ویژگی کلیدی داشته باشد تا بهترین نتایج ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد. در این قسمت، برخی از ویژگی‌های مهمی که در کلینیک کاشت ابرو باید به آنها توجه کنید آورده شده است:

جراحان مجرب

 این کلینیک باید دارای جراحان ماهر و با تجربه باشد که در کاشت ابرو تخصص دارند. به دنبال جراحانی باشید که دارای گواهینامه هیئت مدیره بوده و سابقه عمل‌های موفقیت‌آمیز را دارند.

اعتبار و نظرات

 با خواندن نظرات و توصیفات بیماران قبلی، در رابطه با شهرت کلینیک تحقیق کنید. بازخورد مثبت و شهرت قوی، نشان‌دهنده قابل اعتماد بودن کلینیک و رضایت بیمار است.

تکنیک ها و فناوری های پیشرفته

اطمینان حاصل کنید که کلینیک انتخابی‌تان، از تکنیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته برای کاشت ابرو استفاده می‌کند. گفتنی است، روش‌های مدرن مانند استخراج واحد فولیکولی (FUE) یا کاشت مستقیم مو (DHI) به دلیل دقت و نتایج طبیعی، ترجیح داده می‌شوند.

رویکرد سفارشی

 نیازها و اهداف ابروی هر بیمار، منحصر به فرد است؛ بنابراین یک کلینیک خوب، یک رویکرد شخصی به هر مراجع ارائه می‌دهد. آنها باید نیازهای خاص شما را ارزیابی کرده و یک برنامه درمانی متناسب با ویژگی‌های فردی و نتایج دلخواه شما، طراحی کنند.

بهداشت و استریلیزاسیون

 ایمنی و بهداشت باید در اولویت اول هر مرکز پزشکی باشد. بهترین کلینیک کاشت ابرو باید از پروتکل‌های استریلیزاسیون سختگیرانه پیروی کرده و محیطی تمیز و بهداشتی را حفظ کند تا خطر عفونت یا عوارض را به حداقل برساند.

مراقبت و حمایت از بیمار

 یک کلینیک کاشت ابرو خوب، مراقبت و حمایت از بیمار را در طول کل فرآیند، در اولویت قرار می‌دهد. آنها باید دستورالعمل‌های جامع قبل و بعد از عمل مانند توصیه های قبل از کاشت ابرو را ارائه دهند و همچنین برای رسیدگی به هر گونه نگرانی یا سوالی که ممکن است راجع داشته باشد، در دسترس باشند.

پیگیری و نگهداری

 کاشت ابرو نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارد. به دنبال کلینیکی باشید که قرار ملاقات‌های بعدی و راهنمایی در رابطه با نحوه مراقبت از ابروهای کاشته شده، برای اطمینان از بهترین نتایج طولانی مدت، ارائه می‌دهد.

روش های پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت ابرو

روش های پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت ابرو

بر اساس ویژگی‌هایی که در انتخاب کلینیک کاشت ابرو گفتیم، دیگر نکته حیاتی که باید به آن توجه داشته باشید، چگونگی بررسی این ویژگی‌ها در فرایند جستجو جهت انتخاب کلینیک ایده‌آل کاشت ابرو است. شاید شما نیز تجربه این مورد را داشته‌ باشید که، اگرچه ویژگی‌های مناسب برای انتخاب کلینیک خوب را می‌دانید، اما وجود تبلیغات فراوان، شما را دچار سردرگمی کرده است. به همین دلیل ما در ادامه، راه‌هایی که می‌توانید کلینیک کاشت ابرو ایده‌آل‌تان را پیدا کنید معرفی کرده‌ایم.

تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات

با انجام تحقیقات کامل بر روی کلینیک‌های مختلف کاشت ابرو، در منطقه یا مکان مورد نظر خود شروع کنید. به دنبال کلینیک‌هایی باشید که در ترمیم و کاشت مو تخصص داشته و به‌طور خاص، در کاشت ابرو تجربه دارند.

بررسی داشتن صلاحیت‌ها، گواهینامه‌ها و مجوز رسمی وزارت بهداشت

صلاحیت‌ها و گواهینامه‌های کلینیک و جراحان آن و نیز داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که کلینیک، دارای پزشکان ماهر و با‎تجربه است که در انجام کاشت ابرو از تخصص بالایی برخوردار هستند. داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، از اهمیت ویژه‌ای برای انتخاب کلینیک، برخوردار است.

بررسی ها و توصیفات را بخوانید

به دنبال نظرات و توصیفات بیماران قبلی باشید که تحت عمل کاشت ابرو در کلینیک‌های مورد نظر شما قرار گرفته اند. به تجربیات، سطح رضایت و نتایج آنها توجه کنید. صفحات مجازی، وب سایت‌ها و انجمن‌های آنلاین معتبر، می‌توانند منابع ارزشمندی برای بررسی‌های بی‌طرفانه باشند.

کاشت ابرو قسطی

ارزیابی عکس های قبل و بعد

اکثر کلینیک‌های زیبایی معتبر، عکس‌های قبل و بعد زیباجویان خود را به نمایش می‌گذارند. برای ارزیابی کیفیت نتایج، به این عکس‌ها نگاه دقیقی بیندازید. اطمینان حاصل کنید که ابروهای کاشته شده، طبیعی و خوش فرم به نظر می‌رسند.

مشاوره و ارزیابی

زمان‌بندی مشاوره با کلینیک‌های فهرست نهایی! در طول مشاوره، انتظارات و نگرانی‌های خود را با جراحان در میان بگذارید. حرفه‌ای بودن، دانش و توانایی آنها را برای پاسخگویی رضایت‌بخش به سوالات خود، ارزیابی کنید. بهترین کلینیک کاشت ابرو، ارزیابی صادقانه‌ای از واجد شرایط بودن شما برای این روش، انجام داده و مشاوره شخصی ارائه می‌دهد.

امکانات و فناوری

در صورت امکان، به کلینیک مراجعه کرده تا امکانات کلی و فناوری مورد استفاده آنها را ارزیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که کلینیک از پاکیزگی، رعایت اصول بهداشتی مناسب و استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات مدرن برای کاشت ابرو استفاده می‌کند.

هزینه و ارزش

 هزینه عمل را در میان کلینیک‌های مختلف مقایسه کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که ارزان‌ترین گزینه، ممکن است همیشه بهترین نتایج را به ارمغان نیاورد! ارزش کلی را در نظر بگیرید، که شامل شهرت کلینیک، تخصص جراحان و کیفیت نتایج است.

به غریزه خود اعتماد کنید!

پس از در نظر گرفتن همه عوامل فوق، به غریزه خود اعتماد کنید و کلینیکی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید. ارتباط شخصی و اعتماد به جراحان و کارکنان کلینیک، جنبه‌های مهم تجربه کلی شما خواهد بود.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟

کاشت ابرو عملی است که از حساسیت بالایی برخوردار بوده و ثمره آن تا مدت‌ها برای شما به‌جای خواهد ماند. سعی کنید تا در ابتدا، تمام جوانب را بسنجید و پس از آن اقدام به کاشت ابرو کنید. کلینیک زیبایی آنیل با داشتن مجوز، همراه با تجهیزات و امکانات مدرن، با کادری مجرب، متخصص و با تجربه؛ آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

کلینیک ما همچنین جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مراجعان خود، امکان کاشت ابرو قسطی را برای عزیزانی که امکان پرداخت هزینه کاشت ابرو به‌طور کامل را ندارند، فراهم کرده است. گفتنی است که، شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان پوست و مو، با کارشناسان آنیل تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول کلینیک کاشت ابرو در تهران

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

جهت انتخاب کلینیک کاشت ابرو مناسب، باید میزان توانایی پزشکان و جراحان، هزینه‌های کاشت ابرو، میزان رضایت مراجعین قبلی، بالا بودن کیفیت کار کلینیک و مواردی از این قبیل را بررسی کنید.

آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟

خیر؛ تنها کافی است بی حسی موضعی برای فرد انجام شود. در حین انجام کاشت بیمار کاملا هوشیار می باشد.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
dots
مطالب مرتبط بیشتر بخوانید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *