لیفت سانترال لب بالا چیست؟ + هزینه ۱۴۰۳

لیفت سانترال لب
دسته‌بندی جراحی
نویسنده دکتر امیر آذری فر
زمان مطالعه
تاریخ انتشار ۱۱ دی ۱۳۴۸
۳
(۲)

لیفت سانترال لب یک عمل زیبایی سرپایی است که فاصله بین لب بالا و بینی را کم میکند. در نتیجه بافت صورتی لب حجیم تر و پرتر دیده می شود. اگر به دنبال این هستید که با لیفت لب هایتان صورتتان زیبا و جذاب تر شود، لیفت سانترال لب (central lip lift) گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

زیبایی ظاهری برای همه ما اهمیت زیادی دارد. اما در برخی موارد، به واسطه فاکتورهایی مانند افزایش سن یا مبتلا شدن به برخی بیماری‌ها، ممکن است که ما رضایت کاملی از ظاهر خودمان نداشته باشیم. در این شرایط به سراغ روش‌هایی می‌رویم که می‌توانند برای زیباسازی صورت به ما کمک کنند. یکی از این روش‌ها، سانترال لب می‌باشد که از آن با نام لیفت لب نیز یاد می‌شود.

لیفت سانترال لب، درمانی سرپایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا لب‌های خود را حجیم‌تر کنید و همچنین جلوی افتادگی نواحی اطراف لب‌های خودتان را نیز بگیرید. به‌ طور کلی لیفت سانترال لب، درمانی است که می‌تواند تا حد بسیار زیادی روی زیبایی ظاهری شما تاثیرگذار باشد و به شما کمک کند تا فرم لب‌های خودتان را بهبود ببخشید‌. اگر شما نیز به‌ دنبال استفاده از این خدمات هستید و می‌خواهید که با کمترین عوارض ممکن صورت و لب‌هایتان زیباتر کنید، با ما تا انتهای محتوا همراه بمانید.

لیفت سانترال چیست

آنچه در این مقاله خواهید خواند: نمایش

سانترال لب چیست؟

سانترال لب، یک روش جراحی زیبایی آسان و راحت است که در آن تمرکز اصلی روی تغییر فرم لب‌های شما می‌باشد. در سانترال لب، مقداری از پوستی که بین لب بالا و بینی شما وجود دارد برداشته و پوست بخیه زده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا لب بالای شما مقداری کشیدگی به بالا داشته باشد و افتادگی‌های آن برطرف شود. با این کار، لب بالایی شما مقداری حجیم تر دیده می‌شود.

شما می‌توانید این خدمت را به‌ صورت موقت یا دائمی استفاده کنید تا بتوانید به زیبایی مد نظرتان دست پیدا کنید. به‌ طور کلی هنگامی‌ که شما برای استفاده از این خدمت به پزشک مراجعه می‌کنید، پزشک تمام تلاشش را می‌کند تا اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با سانترال به شما ارائه دهد. در این شرایط است که شما می‌توانید تصمیم خود را برای استفاده از این خدمت نهایی کنید.

کاربردهای سانترال لب چیست؟

سانترال لب با دلایل مختلفی انجام می‌شود از جمله:

هالیوودی کردن لبخند

لبخند هالیوودی یکی از دلایل جذابیت چهره سلبریتی هاست. اگر به چهره اکثریت آنها دقت کنید، متوجه وجود فاصله‌ای کم بین لب‌های بالا و پایین آن‌ها می‌شوید و لبخند زدن آنها باعث می‌شود تا قسمتی از دندان‌هایشان دیده شود. به کمک لیفت سانترال لب می‌توانید بخش میانی لب بالا را بالا بکشید.

جوانسازی لب

باریک بودن لب‌ها در بعضی افراد ممکن است حالتی مسن به چهره آنها بدهد. با گذشت زمان و شروع روند پیری ممکن است لب‌ها ضخامت خود را از دست می‌دهند و فاصله‌ بین لب و بینی بیشتر شود. در این هنگام به کمک عمل سانترال لب می‌توان باریکی لب‌ها را رفع کرد که این امر، جوانی و شادابی را به چهره می‌بخشد.

ضخیم کردن لب‌ها در ناحیه میانی

به کمک سانترال لب، پروجکشن ناحیه مرکزی لب‌ها افزایش می‌یابد. کسانی که می‌خواهند فقط لب‌هایشان در ناحیه مرکزی ضخیم‌تر شود، می‌توانند از لیفت سانترال لب استفاده کنند.

کم کردن فاصله لب و بینی

فاصله لب و بینی در میزان جذابیت صورت تأثیر می‌گذارد. فاصله زیاد لب و بینی باعث بهم ریختن تناسب اجزای صورت شده و از جذابیت آن می‌کاهد. اگر فاصله لب و بینی تان زیاد است، به کمک لیفت سانترال لب می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

از بین بردن چین‌های بین لب و بینی

در بعضی افراد دیده می‌شود که هنگام خندیدن و لبخند زدن، یک خطی افقی بین لب و بینی آنها ایجاد می‌شود که سانترال لب می‌تواند این چین و چروک‌های افقی را ازبین ببرد.

اصلاح زاویه بین لب و بینی

برخی از کسانی که عمل بینی انجام داده‌اند و نوک بینی شان به سمت بالا تغییر زاویه داده است، ممکن است دچار این مشکل باشند. تغییر زاویه نوک بینی به سمت بالا، باعث افزایش زاویه بین لب و بینی می‌شود که این افزایش، تاثیر منفی بر چهره فرد می‌گذارد. به همین دلیل، به وسیله لیفت سانترال لب می‌توانید این مسئله را نیز برطرف کنید.

عمل سانترال لب چگونه انجام می‌شود؟

هنگامی ‌که شما برای اولین ‌بار تصمیم خود برای استفاده از خدمات سانترال لب را نهایی میکنید، با مراجعه به پزشک روند ارائه خدمات شروع می‌شود. پزشک در ابتدا به بررسی شرایط لب‌های شما می‌پردازد و سعی می‌کند تا شما را برای استفاده از این خدمات راهنمایی کند.

برای مثال نحوه انجام عمل، نیاز شما به میزان کشیدگی، سانترال لب پایین و… جزو آن دسته از نکاتی هستند که طی این روند مورد بررسی قرار می‌گیرند. بعد از این‌ که با تشخیص پزشک شما تصمیم گرفتید که میخواهید از چه خدماتی بهره ببرید، یک تاریخ برای استفاده از این خدمت برای شما تعیین می‌شود. در ابتدا با استفاده از مواد تزریقی، روند بی حسی شروع می‌شود‌.

در ادامه، بعد از این ‌که مناطقی که قرار است بریده شوند علامت‌گذاری شدند، پزشک پوست اضافی را برمی‌دارد و با بالا کشیدن و بخیه زدن آن به بخش بالایی پوست، باعث کشیدگی می‌شود‌. در ادامه بهتر است که حتماً به توصیه‌های پزشک خود توجه داشته باشید تا بتوانید دوران نقاهت خود را بدون هیچ‌ گونه مشکلی پیش ببرید.

عمل لیفت سانترال لب چگونه است

 

سانترال لب با پلکسر چیست؟

همانطور که گفتیم، سانترال لب یک نوع از جراحی‌های زیبایی برای بهبود ظاهر ناحیه بین لب و بینی بیمار است که باعث کوتاه شدن فاصله بین لب‌های بالایی و بینی می‌شود و لب‌ها نیز شکلی جذاب‌تر به خود می‌گیرند. پلکسر نیز یکی از روش‌های غیرجراحی موفق در زمینه سانترال لب است که با ایجاد یک قوس پلاسمایی، تحریک و تحکیم پوست در یک بازه زمانی ۲ تا ۴ هفته‌ای می‌شود.

در روش سانترال لب با پلکسر با استفاده از انرژی الکتریکی، گاز پلاسما را یونیزه می‌کنند تا این انرژی سلول‌های هدف را متلاشی کرده و بافت پوست را محکم‌تر کند. این روش نیز می‌تواند به عنوان جایگزینی برای جراحی لب در نظر گرفته شود.

عمل سانترال لب چقدر طول میکشد؟

لیفت سانترال لب یک عمل سرپایی است که می تواند با بیهوشی یا بدون بیهوشی (بیحسی موضعی) انجام شود. این عمل زیبایی بین ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت طول میکشد.

توصیه های مهم قبل از سانترال لب

پیشتر برای شما گفتیم که لیفت سانترال لب، عمل سرپایی است که شما با استفاده از آن می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن دوران نقاهت را طی کنید و به زندگی عادی خود بازگردید. اما به ‌هر حال، برای استفاده از این خدمت، شما باید به فاکتورهای گوناگونی توجه داشته باشید. یکی از این فاکتورها، توجه به اقدامات مراقبتی قبل ‌از انجام این عمل است. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا شانس وجود هر ریسکی را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورید. بیایید در ادامه فاکتورها و مواردی را مورد بررسی قرار دهیم که توجه به آن‌ها قبل‌ از لیفت سانترال لب، می‌تواند به شما کمک کند تا نتیجه بهتری از استفاده از این خدمت داشته باشید.

 • بهتر است در صورت مصرف داروهای خاص، با پزشک خود هماهنگ شوید تا متوجه شوید که چند روز قبل ‌از عمل باید مصرف این داروها را قطع کنید یا حجم مصرف را پایین بیاورید.
 • چند روز قبل ‌از انجام عمل، از مواد آرایشی استفاده نکنید تا تمامی آلودگی‌های مربوط به لوازم آرایشی از روی صورتتان پاک شوند.
 • به ‌هیچ‌ عنوان دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نکنید.
 • در صورتی‌ که به هر گونه دارویی حساسیت دارید، پیش‌ از عمل به پزشک خود اطلاع دهید تا خدای‌ نکرده مشکلی حین عمل برای شما پیش نیاید.
 • قبل‌ از شروع عمل، برنامه‌ریزی کنید و تمامی کارهایتان را انجام دهید تا نیازی نباشد حداقل چند روز بعد از عمل، کارهای سنگینی مانند تمیز کردن خانه را انجام دهید.
 • در صورت امکان از دوستان یا اعضای خانواده‌ی خود بخواهید که برای چند روز همراه شما باشند تا بتوانید راحت‌تر روند عمل را پیش ببرید.

مراقبت های قبل و بعد سانترال لب

مراقبت های بعد از سانترال لب

بعد از صحبت در رابطه با مراقبت و فاکتورهایی که قبل از سانترال لب باید به آن‌ها توجه داشته باشید، حال بیایید با هم در رابطه با مراقبت‌های بعد از عمل سانترال لب صحبت کنیم. کسب اطلاعات در این‌ رابطه، می‌تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که چگونه می‌توانید با مراقبت کردن از خودتان به ‌راحتی دوران نقاهت را طی کنید. معمولاً طی یک هفته نهایتاً ۱۰ روز، دوران نقاهت بعد از انجام این عمل به پایان می‌رسد. یعنی شما نیاز دارید که تنها طی بازه زمانی ۷ الی ۱۰ روزه به فاکتورهایی که در ادامه آورده شده است، توجه کنید. بیایید با هم این موارد را به‌ طور کامل مورد بررسی قرار دهیم:

 • بعد از انجام این عمل به‌ هیچ‌ عنوان فعالیت‌های سنگین بدنی انجام ندهید.
 • در صورت احساس درد زیاد، با پزشک خود مشورت کنید.
 • حتماً داروهایی که برای شما تجویز شده را سر موقع مصرف کنید.
 • حداقل تا ۴ روز آرایش نکنید.
 • امکان استفاده از کمپرس آب سرد برای تسکین درد را دارید.
 • سعی کنید که بعد از انجام این عمل فقط غذاهای نرم مصرف کنید و زیاد به لب‌هایتان فشار نیارید و آن‌ها را باز و بسته نکنید.

عمل سانترال لب

لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب می باشد؟

ممکن است بعضی افراد از قبل بر روی لب خود عمل های زیبایی دیگری انجام داده باشند. به عنوان نمونه، شخصی تزریق ژل و فیلر را بر روی لب خود انجام داده باشد، تمایل و جهت لب ها به سمت داخل می شود و برای حل این مشکل، از لیفت سانترال لب استفاده می شود. این عمل برای افراد زیر مناسب می باشد:

 • اشخاصی که دچار مشکلات ساختار لب و بینی هستند.
 • به طور کلی افرادی از وضعیت فعلی لب خود راضی نیستند. (حداقل سن ۲۰ سال می باشد.)
 • کسانی که می خواهند چروک های لب خود را از بین ببرند.
 • افرادی که لب های نازکی دارند.

کاندیدای ایده آل برای لیفت لب، افرادی هستند که به دنبال بهبود نمایش قرمز و افزایش حجم لب می باشند.

لیفت سانترال لب به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • افراد که سیگار می کشند کاندیدای مناسبی برای لیفت سانترال لب نیستند. سیگار کشیدن، موجب افزایش خطر عفونت و دیر خوب شدن زخم می شود.
 • افرادی که به بیماری دیابت دچار هستند. دیابت موجب افزایش خطر عفونت و دیر خوب شدن زخم ها می شود.
 • افرادی که به تبخال دهانی مبتلا هستند. عمل لیفت سانترال لب موجب وخیم شدن تبخال در اثر جراحی می شود.
 • افرادی به به بیماری های زمینه ای دچار هستند. جراحی لب در این افراد، خطر خونریزی را افزایش میدهد.

لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب می باشد؟

 

انواع روش های سانترال لب

لیفت لب با برش زیر بینی

در این روش برش انجام شده در زیر بینی صورت می گیرد و تمامی قسمت های لب اعم از بالا، چپ و راست، به سمت بالا کشیده می شوند. این روش تحت عنوان شاخ گاوی نیز شناخته می شود.

سانترال لب به روش ایتالیایی

مانند روش برش زیر بینی می باشد، تنها با این تفاوت که، در قسمت زیر بینی دو برش بسیار ریز صورت می گیرد که از دقت و ظرافت بیشتری برخوردار است. این روش برای افرادی انجام می‌شود که دارای لب بالایی کشیده، قوس (کمان کوپید) بیش‌ازحد برجسته در لب بالا، عدم تقارن در لب‌ها یا فیلتروم با اندازه بیش از ۱.۵ سانتی‌متر هستند.

سانترال لب به روش مستقیم

در این نوع روش از لیفت لب، باعث حجیم تر و پررنگ تر شدن لب می شود. قسمتی از پوست بیرونی لب در این روش برداشته می شود و به بالا کشیده می شود.

لیفت گوشه لب

این عمل برای کسانی مناسب می باشد که لب هایشان به دلایلی نظیر شل شدگی، حالت طبیعی خود را از دست داده است و یک حالت افتادگی را گرفته است. به زبان دیگر، گوشه لب اینگونه افراد به سمت پایین قرار گرفته است. در این روش، قسمت از پوست گوشه لب را جدا می کنند و به سمت بالا می کشانند. همچنین این تکنیک، برای زیباجویانی که دارای خط حزن هستند، مناسب است.

لیفت سانترال لب بالا ( شاخ گاوی)

لیفت سانترال لب بالا یا به اصطلاح شاخ گاوی جراحی آن به نحوی است که زیر بینی فرد همانند طرح شاخ گاو برش می‌خورد و سپس اندازه گیری‌های خیلی دقیقی فاصله‌ی لب و بینی را تخمین می‌زنند و پزشک برش و شکاف را درست می‌کند. بخشی از پوست و لایه‌ی زیرین پوست برداشته می‌شود و سپس توسط بخیه شکاف ایجاد شده، بسته می‌شود.

لیفت لب گال – وینگ

در مواردی احتمال دارد فاصله‌ی بین لب و بینی فرد کاملا مناسب باشد اما مشکل ظاهری فرد، لب بالا نازک و باریک دیده می‌شود. در این مواردی پزشک با هدف برجسته کردن قسمت‌های لب، بخشی از پوست بالای لب را از زیر بینی به صورت عمودی بر جدا می‌کند و یک شکاف کوچک ایجاد می‌شود که دیگر نیازی به برداشتن بافت قاعده‌ی بینی در این موارد نیست.

نمونه کار لیفت لب

مزایای لیفت سانترال لب چیست؟

عمل لیفت سانترال لب یکی از روش های کم تهاجم می باشد که برای زیبایی و افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای لیفت سانترال لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تاثیر مثبت در جوانسازی لب.
 • نمایش دندان های بالایی.
 • بهبود چین و چروک بین بینی و لب.
 • آسیب رسیدن به عصب لب و از بین رفتن احساس.
 • افزایش زاویه بین لب و بینی. آناتومی اطراف لب و بینی تاثیر خاصی در زیبایی هر فرد دارد.
 • افزایش برجستگی لب. (بویژه مناسب افرادی که فک بالایی عقب تری نسبت به فک پایین دارند)
 • جراحی لیفت سانترال لب باعث می شود که نوک بینی اندکی بالاتر برود؛ البته این روش جوانسازی پوست مخصوص بالا بردن نوک بینی نیست.

عوارض سانترال لب چیست؟

جراحی سانترال لب، عمل خطرتاکی نیست و جزو روش‌های کم تهاجمی است. در خصوص عوارض لیفت سانترال لب باید بگوییم که عوارض این جراحی موقتی است و جای هیچ گونه نگرانی نیست. انتخاب کلینیک مناسب و معتبر و رعایت مراقبت‌هایی که پس از این جراحی باید انجام دهید، باعث کاهش عارضه لیفت سانترال لب می‌شود. در ادامه برخی از شایع‌ترین عوارض لیفت سانترال لب را برای شما بیان کردیم که به شرح زیر است:

 • قرمزی در اطراف لب و ناحیه لیفت شده.
 • ایجاد ورم و پفی به مدت ۱ روز.
 • احساس اندکی درد.
 • در صورت مراجعه به پزشک نامعتبر، احتمال بروز عفونت، اسکار و عدم تقارن در لب ها وجود دارد.
 • آب آوردن در ناحیه عمل نیز از عوارضی خواهد بود که ممکن است در صورت مراجعه به کلینیک و پزشک نامعتبر، به آن دچار شوید.

در مطلبی کامل به بررسی عوارض سانترال لب پرداختیم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

ورم و کبودی بعد از سانترال لب را چگونه برطرف کنیم؟

داشتن ورم و کبودی بعد از سانترال لب کاملا طبیعی است. کبودی بین یک هفته تا یک ماه از بین می رود. ورم، احساس کشیده شدن و سفتی در برخی از بیماران تا ۶ ماه ادامه دارد و بعد از آن بیمار به حالت اولیه خود برمیگردد. برای اینکه از تشدید ورم لبها جلوگیری کنید، تا یک هفته بعد از جراحی فعالیت سنگین نکنید.

جای بخیه سانترال لب را چگونه از بین ببریم؟

نگران جای بخیه و اسکار لب ها نباشید. جای بخیه تا یک سال طول میکشد که کاملا محو شود. اما برای بهبودی سریعتر میتوانید از ژل سیلیکونی استفاده کنید و به صورت موضعی روی بخیه ها قرار دهید. این نکته را فراموش نکنید که انتخاب جراح و کلینیک حرفه ای و باتجربه در کاهش عوارض سانترال لب بسیار تاثیرگذار است.

 • استفاده از کرم های ترمیم کننده پوست (با تجویز پزشک)
 • ماساژ آرام جای بخیه ها
 • انجام مراقبت های بعد از سانترال لب

قیمت و هزینه سانترال لب ۱۴۰۳

محاسبه کردن هزینه لیفت سانترال لب به عواملی نظیر، نوع عمل انجام شده، میزان تجربه و تخصص پزشک که رابطه مستقیمی با دستمزد وی دارد، موقعیت محلی، داروهای استفاده شده. علاوه بر آن، ممکن است هنگام لیفت لب، عمل های دیگری هم نیاز باشد که باعث افزایش هزینه نهایی می شود. به این نکته باید توجه شود که، به دلیل اینکه اینگونه عمل ها، در دسته جراحی زیبایی قرار می گیرند، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند.

چند عامل در قیمت و هزینه لیفت سانترال موثر است که به اختصار می‌شود به روش انتخابی، کلینیک انتخابی و هزینه‌های اصلی و جانبی آن کلینیک، دستنزد پزشکی که این عمل را انجام می‌دهد و شهری که در آن می‌خواهید این عمل را انجام دهید، اشاره نمود. قیمت این عمل به همه این عوامل بستگی دارد و باید به صورت دقیق آنچه که با وضعیت خودتان هم خوانی دارد، در موردش تصمیم گیری کنید.

آیا در عمل سانترال لب، بیهوشی واقعا نیاز است؟

آیا سانترال لب دائمی است؟

همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، روش‌های مختلفی برای حجیم‌تر کردن لب‌ها وجود دارند که دائمی نیستند. برای مثال با تزریق ژل و فیلر می‌توان لب‌ها را حجیم‌تر، برجسته‌تر و جذاب‌تر کرد اما برای اینکه شکل لب‌ها حفظ شوند، هر چند ماه یک‌بار نیاز به تزریق مجدد فیلر است.

اما در مقابل تزریق زل و فیلر، سانترال لب فرآیندی است که با برداشتن بخشی از پوست انجام می‌شود و این ترفند، یک راه‌حل دائمی برای بزرگ‌تر کردن لب‌هاست. در این روش دیگر از فیلرها یا پرکننده‌های لب برای بزرگ‌تر کردن آن‌ها استفاده نمی‌کنند. البته نباید از این موضوع هم غافل شویم که روند پیری و افتادگی پوست حتی پس از انجام سانترال لب نیز ممکن است به‌طور طبیعی اتفاق بیفتد و بنابراین طبیعی است که پس از افزایش سن، به‌مرور پوست اطراف لب‌ها نیز افتاده شوند و از تاثیر سانترال لب کاسته شود.

آنچه در مقاله لیفت سانترال لب خواندید:

در این مقاله سعی کردیم برای شما در رابطه با سانترال لب اطلاعاتی ارائه دهیم و به شما کمک کنیم تا با استفاده از این خدمات، ظاهری زیباتر، جوان‌تر و دل‌نشین‌تر داشته باشید. اگر به ‌دنبال حجیم کردن لب‌ها هستید، میخواهید حس و حال پیری صورت خود را از بین ببرید و به‌ دنبال ایجاد تناسب بین اجزای صورتتان هستید، لیفت لب یا سانترال لب می‌تواند عاقلانه‌ترین و بهترین گزینه برای شما باشد.

سعی کنید که برای استفاده از این خدمات به سراغ کلینیک‌های تخصصی بروید که مطمئن هستید تا باکیفیت‌ترین و بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهند. تنها در شرایط است که می‌توانید بدون هیچ گونه دغدغه‌ای، لب‌های خود را لیفت کنید و به‌ صورت خود حالتی زیباتر بدهید.

سوالات متداول سانترال لب

آیا لیفت سانترال لب همراه با عمل بینی همزمان امکان پذیر است؟

اگر قصد دارید عمل بینی و لیفت سانترال لب را همزمان انجام دهید، توصیه می‌شود در مورد انجام این جراحی حتما اطلاعات کافی داشته باشید تا بدون تردید این عمل را انجام دهید. یکسری مزایا و معایبی لیفت سانترال لب همراه با عمل بینی دارد که باید به شکل دقیق با توجه به این موارد تصمیم گرفت. برای گرفتن نتایج مطلوب و حداقل داشتن عوارض ناشی از این عمل همزمان، باید زیر نظر حراج ماهر و مجربی که متعهد و ماهر نیز می‌باشد، انجام شود تا بیمار مجبور به طی دوره نقاهت طولانی نباشد.

ماندگاری سانترال لب چقدر است؟

نتایج و ماندگاری سانترال لب در افراد مختلف، متفاوت است. ماندگاری سانترال لب بین ۵ تا ۱۰ سال متفاوت است. عواملی مثل، نوع پوست افراد، سلامت عمومی، سن و .. روی ماندگاری نتیحه سانترال لب تاثیر میگذارد.

آیا در عمل سانترال لب، بیهوشی واقعا نیاز است؟

اگر قصد انجام عمل سانترال لب را داشته باشید، شاید این سوال برای شما در ذهنتان شکل گرفته باشد که بیهوشی آیا واقعا نیاز است؟. در پاسخ به این سوال باید گفت این عمل با بی‌حسی موضعی به راحتی قابل اجراست و نیاز به بیهوشی نیست.

ایا جای بخیه سانترال لب باقی می‌ماند؟

در عمل لیفت سانترال لب، معمولا از بخیه‌های جذبی استفاده می‌شود و مدت زمان ترمیم آن بین یک ماه تا یک سال کامل طول می‌کشد.

فیلم جراحی لیفت سانترال لب در کلینیک آنیل

عکس قبل و بعد سانترال لب (نمونه کار آنیل)

نمونه کار سانترال لب

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۳ / ۵. تعداد رای: ۲

هنوز رای ثبت نشده است.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات
2 دیدگاه در "لیفت سانترال لب بالا چیست؟ + هزینه ۱۴۰۳"
نادیا درویش گفت:

آیا سانترال لب دائمی است؟

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

سانترال لب که با برداشتن کمی از پوست انجام می‌شود، یک راه‌ دائمی برای بزرگ‌تر شدن لب‌هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *