قیمت و هزینه کاشت موی طبیعی در تهران 1403

قیمت و هزینه کاشت موی طبیعی در تهران 1403

هزینه کاشت مو در روش های مختلف متفاوت است اما در این مقاله به بررسی عوامل موثر بر قیمت کاشت مو میپردازیم. مو و ابرو یکی از مهم ترین و تعیین کننده ترین عوامل در زیبایی و البته در اعتماد به نفس افراد هستند. خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی راه های زیادی برای جایگزین کردن موهای از دست رفته افراد وجود دارد. کاشت مو برای موهای کم پشت هم توصیه می شود. از مهم‌ترین این روش ها می توان به کاشت مو و کاشت ابرو اشاره کرد. آنچه در این مقاله از آنیل می خوانید به صورت خلاصه به شکل زیر است:

 • بررسی عوامل موثر بر هزینه کاشت مو
 • بررسی روش مورد استفاده در کاشت مو
 • بررسی ویژگی کلینیک های معتبر برای کاشت مو
 • قیمت و هزینه کاشت هر تار مو
 • بررسی ارزان ترین روش کاشت مو
 • و…
هزینه کاشت مو طبیعی در سال 1403 در تهران با جدیدترین روش های کاشت در کلینیک آنیل بین 13.000.000 الی 16.000.000 تومان می باشد.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو

عوامل زیادی بر هزینه کاشت مو تاثیرگذار هستند که باعث مشخص شدن قیمت نهایی آن می شوند. از جمله این عوامل موثر عبارت است از:

 • میزان طاسی مو
 • روشی که در کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرد
 • محل انجام کاشت مو از لحاظ جغرافیایی
 • کلینیک انتخاب کاشت مو

در ادامه به صورت کامل تر به توضیح هرکدام از موارد بالا میپردازیم.

 • میزان طاسی مو

میزان موی ریخته شده و موی مورد نیاز عامل بسیار مهمی در تعیین هزینه کاشت موی سر است؛ برای مثال کسی که تنها 5 سانت از موی جلو سر وی به کاشت نیاز دارد، واضحا قیمت کاشت مو کمتری را نسبت به شخصی که تمام سر او نیاز به کاشت دارد را پرداخت میکند. به طور کلی چیزی که اهمیت دارد نتیجه نهایی کاشت مو است که برای شما مطلوب باشد.

 • روش مورد استفاده در کاشت مو

از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت مو، روش کاشت است. برای مثال روش FUE که روشی قدیمی در کاشت مو محسوب می‌شود، معمولا دارای قیمت کمتری نسبت به روش های جدیدتری مانند FIT ،SUT، یا میکرواف ای تی (MICRO FIT) دارد. در نتیجه موارد بالا بهتر است برای تعیین هزینه کاشت مو برای شما با کلینیک زیبایی آنیل تماس گرفته و ضمن مشخص شدن هزینه کاشت مو برای شخص شما، بهترین روش کاشت مو و مناسب‌ترین روش را نیز توسط پزشک متخصص این حوزه مشخص کنید.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو

 • محل انجام عمل کاشت مو (منطقه جغرافیایی)

احتمالا می‌دانید که در شهرها و یا شهرستان‌های مختلف و حتی در کلینیک‌های مختلف هزینه کاشت مو با یکدیگر متفاوت است و این موضوع امری بدیهی است. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که کدام کلینیک می‌تواند بهترین خدمات را با مناسب‌ترین هزینه و در بهترین زمان کاشت مو به شما ارائه دهد. هزینه کاشت مو در سطح یک شهر با توجه به موقعیت قرارگیری مطب با هم متفاوت است. در سطح کشور، شهرهای پرجمعیت و شهرهایی که در آن تقاضای بیشتری برای کاشت مو دارد، هزینه کاشت مو را افزایش میدهد. حتی در موقعیت جهانی هم هزینه کاشت مو می تواند تفاوت های زیادی با هم داشته باشد.

 • کلینیک انتخابی کاشت مو

شاید شما هم با این موضوع برخورد کرده باشید که به دنبال یک پزشک برای کاشت مو میگردید و پزشکتان در یک مرکز و کلینیک زیبایی، خدمات کاشت مو را با دو دستمزد متفاوت انجام میدهد. این اتفاق به دلیل متفاوت بودن تعرفه هر کلینیک است. در نتیجه انتخاب کلینیک می تواند در هزینه کاشت مو شما تاثیر مستقیم بگذارد.

هزینه کاشت مو به روش MFIT یا UFIT

یکی از جدیدترین و مدرن ترین روش های کاشت مو در جهان روش MFIT یا UFIT است. نحوه کار کاشت مو در این متد، دقیقا همانند کاشت مو به روش FIT انجام می شود. تنها تفاوت این روش نسبت به  FIT، ظرافت و دقت انجام این روش است. این روش عوارض کمتری دارد برای مثال دراین روش شاهد درد و خونریزی کمتر، دوره نقاهت و ریکاوری کوتاهتری خواهید بود. همچنین در این روش بدون نیاز به تراشیدن کف سر، کاشت را انجام خواهد شد. هزینه کاشت مو به این روش در کلینیک زیبایی آنیل حدودا بین 10 الی 15 میلیون تومان است.

در این روش سوراخ های ریزی به قطر 6 تا 9 میلی متر روی پوست سر ایجاد می کند.

هزینه کاشت مو به روش MFIT یا UFIT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT یکی دیگر از روش های جدید کاشت مو در ایران است. در این روش برداشت فولیکول های مو توسط دستگاه انجام شده و نسبت به حالت دستی بسیار سریعتر خواهد بود. علاوه بر افزایش سرعت گرافت ها، ضریب حفظ شدگی آن ها هم افزایش یافته و درصد بسیار زیادی از گرافت ها بدون آسیب می مانند. تراکم مو در این روش چندین برابر بیشتر از دیگر روش ها است. به طور طبیعی هزینه کاشت مو به روش SUT به وسعت طاسی، تعداد فولیکول ها و کیفیت موها در مناطق اهدا بستگی دارد. تیم جراحی در این روش از کاشت مو حدودا 6 نفر هستند که همین امر باعث افزایش هزینه کاشت در این روش می شود.

هزینه کاشت مو در تهران

همانطور که بالاتر گفتیم قیمت کاشت مو بستگی به عوامل زیاد و مختلفی دارد از همین رو قیمت دقیقی نمی شود ارائه داد. اما به صورت تقریبی کاشت مو در کلینیک آنیل هزینه ای حدود 10 میلیون تا 15 میلیون تومان دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه کاشت مو می توانید به سایت آنیل مراجعه کرده و از خدمات مشاوره رایگان آن بهره مند شوید. توجه به این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که هزینه بالای کاشت مو نشانه کیفیت آن نیست ولی قیمت پایین قطعا دلیلی بر بی کیفیتی آن است.

هزینه کاشت مو در تهران

جمع بندی

آنچه در این مقاله از آنیل خواندید عبارت است از:

 • بررسی عوامل مختلفی مثل میزان طاسی مو، کلینیک انجام کاشت، روش انتخابی برای انجام کاشت و .. که بر هزینه کاشت مو تاثیرگذار است.
 • بررسی روش های مختلف کاشت مو و برآورد هزینه آن روش ها، روش هایی مثل MFIT، UFIT و…
 • بررسی هزینه کاشت مو که در کلینیک آنیل انجام می شود.
 • و…

کلینیک زیبایی آنیل ارائه دهنده انواع روش‌های کاشت موی سر یا کادری مجرب و متخصص است و مطابق با نیاز شما بهترین روش کاشت موی سر را به بهترین نحو برای شما انجام خواهد داد. هم‌چنین کلینیک کاشت موی آنیل برای افرادی که امکان پرداخت هزینه به صورت یک‌جا را ندارند شرایط کاشت مو قسطی را نیز فراهم کرده است تا همه افراد بتوانند از این امکان بهره مند شوند. شما میتوانید برای کسب مشاوره یا تعیین وقت با کارشناسان کلینیک کاشت مو آنیل تماس بگیرید.

سوالات متداول

ارزان ترین روش کاشت مو چه روشی است؟

برخلاف روش FIT که هزینه زیادی نسبت به روش های دیگر کاشت مو دار، کاشت مو به روش FUT از ارزان ترنی روش های کاشت مو به حساب می آید در این روش فولیکول های مو یکجا برداشت شده و به جهت زمان کمتری که انجام می شود، هزینه هم کاهش پیدا می کند.

قیمت کاشت مو در تهران چقدر است؟

قیمت عمل کاشت مو در تهران با شهرستان ها متفاوت بوده و بستگی به عوامل مختلف و زیادی دارد که در این مقاله از آنیل به طور کامل صحبت کردیم.

نظرات
32 دیدگاه در "قیمت و هزینه کاشت موی طبیعی در تهران 1403"
sanam گفت:

سلام ممنون از مطالبتون
کدوم روش با توجه به هزینه کاشت مو بهتر از بقیست؟ شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

روش کاشت مو برای هر فرد با توجه به شرایط فرد و نظر پزشک متخصص انتخاب میشود. بهتر است پیش از انتخاب با پزشک متخصص مشورت کنید و یا از کارشناسان ما در کلینیک زیبایی آنیل به طور رایگان مشورت بگیرید .

مطهره گفت:

مطالب مفیدی بود ممنون از سایت خوبتون

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

خوشحالیم از مطالب استفاده کردید.

منصور علویان گفت:

اگه من تمام موهام ریخته باشه و بخوام بکارمهزینش حدودا چقدر میشه

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

برای اطلاع از هزینه دقیق باید توسط پزشک معاینه شوید. با کلینیک تماس بگیرید. 44027502

حسین گفت:

لام،من دچار بیماری سبوره هستم،که باعث شده موهای وسط سرم کاهش شدیدی داشته باشه،اولا آیا راهی برای درمان دائم این موضوع هستش؟ و ثانیا الان میشه جای خالی رو مو کاشت؟ یا اینکه قارچ مالاسزیا به فولیکول های موی من نفوذه کرده و ممکن است بعد از کاشت دوباره بریزد؟

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

پاسخ به این سوال نیاز به معاینه دقیق توسط پزشک دارد. با کلینیک تماس بگیرید. 44027502 و 44027589

اصغر گفت:

سلام
در کاشت مو به روش SUT امکان انتقال بیماری های خونی دیگر افرادی که قبلاً با دستگاه براشون کاشت انجام شده به نفرات بعدی وجود داره ؟
چون گفته شده داخل دستگاه و هولدر قابل استریل کردن نیست ؟

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

اگر در انتخاب کلینیک و پزشک دقت لازم را داشته باشید این امکان اصلا وجود ندارد.

ali گفت:

سلام
در کاشت مو به روش SUT امکان انتقال بیماری های خونی دیگر افرادی که قبلاً با دستگاه براشون کاشت انجام شده به نفرات بعدی وجود داره ؟
چون گفته شده داخل دستگاه و هولدر قابل استریل کردن نیست ؟

ض گفت:

پاسخ:
با سلام و وقت بخیر

تجهیزات دستگاه هایی که قابل استریل نیست بصورت یکبار مصرف در روش های مدرن کاشت مو استفاده میشه.

arash گفت:

ممنون از مطالب کاملی که در سایت قرار دادید.

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

خوشحالیم مطالب برای شما مفید بوده است.

mahdi گفت:

سلام هزینه کاشت مو در شهرهای ایران متفاوت هست؟ یا همه جا هزینه کاشت مو ثابته؟

سمیرا حسن آبادی گفت:

متفاوت است. بسته به هزینه پزشک می تواند متغیر باشد.

ناهید گفت:

سلام خیلی ممنونم از مطلبتون
من شوهرم وسط و جلوی سرش خیلی خالیه حالا میخوام بدونم یه روشی که هم به صرفه باشه و هم تراکم خوبی ایجاد کنه چی هست؟

mary feiz گفت:

سلام دوست عزیز همه روش های کاشت مو نتیجه خوبی داشته و مناسب است اما تصمیم برای انتخابی که کاملا مناسب شرایط شما باشد را میتوانید با مراجعه به پزشکتان و مشورت با وی انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو مراجعه کنید.

فرزانه گفت:

عرض سلام و خسته نباشید. آیا کاشت مو برای خانم‌ها هم وجود دارد؟ و اینکه هزینه‌اش به چه صورت هست؟

سمیرا حسن آبادی گفت:

بله کاشت برای خانم ها هم انجام میشود. هزینه رو نیمتونیم دقیق بگیم چون عوامل زیادی دخیل هستند. لطفا یک جلسه مشاوره وقت بگیرید.

مریم گفت:

سلام خسته نباشید. اگر بخواهیم فقط قسمت جلوی سر و بالای پیشانی مو بکاریم، هزینه اش چقدر میشه؟

سمیرا حسن آبادی گفت:

بستگی داره که این طاسی چقدر است و به چه تعداد گرفات نیاز دارد. لطفا یک جلسه مشاوره وقت بگیرید و با کمک پزشک بتونیم هزینه دقیقشو اطلاع دهیم.

پوریا گفت:

سلام.خسته نباشید. من چنتا زخم جزئی رو سرم هست. بعد میخواستم بدونم که امکان داره بخوام کاشت مو انجام بدم؟

سمیرا حسن آبادی گفت:

زخم هاتون چه جوری و به چه دلیل هست؟ باید بررسی بشه

محدثه کیانی گفت:

سلام، در دوران کرونا موهای سرم شروع به ریختن کرد اما طاس نشده نگرانم امکانش هست بدون اینکه بیام به کلینیک هزینه رو بهم بگید؟

کلینیک زیبایی آنیل گفت:

سلام دوست عزیز
باید از پشت سر، جلوی سر و بالای سر خود یک عکس بگیرید و به واتساپ کلینیک ارسال کنید تا قیمت تقریبی با توجه به الگوی ریزش موهایتان برآورد شود. همچنین می‌توانید از طریق وبسایت به واتساپ دسترسی پیدا کنید یا با همکاران ما با شماره های 44027503 و 44027589 تماس بگیرید تا شما راهنمایی کنند.

صادق گفت:

سلام با بیمه هم میشه کاشت مو کرد؟

آنیل گفت:

خیر. متاسفانه هیچ بیمه‌ای در ایران عمل زیبایی را جزء موارد تحت پوشش خود به حساب نمی‌آورد.

ارشید گفت:

سلام. میخواستم بدونم به غیر ناحیه کناری سر و ریش از کدوم قسمت دیگه بدن میتوان از برداشت مو برای کاشت استفاده کرد؟

برهان حاجی زاده گفت:

چند وقت بعد از کاشت اگر موها ریزیش شدید داشته باشن غیرطبیعی هست و ممکنه نشونه کاشت خوب نباشه؟؟؟

hasan گفت:

سلام
ممکنه اشخاصی که بیماری فشار دارن کاشت مو براشون جواب نباشه؟

dejapoon گفت:

سلام وقت بخیر
حتما باید تشریف بیارید به صورت حضوری ویزیت بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *