بهترین مرکز ماساژ درمانی تهران کجاست؟ معرفی 9 مرکز

 • خانه
 • -
 • مو و ابرو
 • -
 • بهترین مرکز ماساژ درمانی تهران کجاست؟ معرفی 9 مرکز
بهترین مرکز ماساژ درمانی تهران کجاست؟ معرفی 9 مرکز

آیا شما هم به دنبال استفاده از خدمات ماساژ درمانی تهران هستید؟ در این صورت باید به متغیر های گسترده ای توجه داشته باشید. ماساژ درمانی در تهران خدمتی ویژه به حساب می آید. امروزه تعداد مراکز فعال در این زمینه همواره در حال افزایش می باشد. اگر شما خدمات بهترین تیم های ایرانی فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار ندهید، احتمال اینکه با آسیب دیدگی مواجه شوید بالا می رود. امروز ما قصد داریم تا بهترین مرکز ماساژ تهران را به صورت دقیق بررسی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مرکز ماساژ تهران هستید، با ما همراه شوید.

ماساژ درمانی در تهران

بیایید کارمان را با بررسی چیستی ماساژ درمانی تهران شروع کنیم. ماساژ به مجموعه حرکاتی گفته می شود که توسط اشخاص مجرب انجام می شود. ماساژ درمانی می تواند میزان خستگی را کاهش دهد و  درد های عضلانی را کم کند. معمولا تکنیک های به کار رفته در علم ماساژ روی عضلات، بافت های نرم تاندون ها و سایر نقاط حساس بدن تاثیر می گذارند. جالب است بدانید که این پروسه تا حد قابل توجهی سلامتی بدن را افزایش می دهد. ماساژ درمانی می تواند فعالیت های بدنی را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار دهد. این پروسه نه تنها سلامتی عضلات، بلکه سلامتی پوست را نیز تحت بهبود می بخشد. به نقل از سایت health.clevelandclinic در رابطه با ماساژ درمانی:

Performed by a licensed massage therapist, massage therapy involves using different pressures, movements and techniques to manipulate muscles and other soft tissues in the body. With a goal of slowing down your nervous system, massage therapy can be used to release stress and tension, provide relief from symptoms, heal injuries and support wellness.

کلینیک آنیل

کلینیک زیبایی آنیل

بدون معرفی کلینیک آنیل امکان ایجاد لیستی از انواع بهترین مرکز ماساژ تهران وجود ندارد. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات ماساژ در شهر هایی همچون تهران هستید، می توانید با خیال راحت از آنیل استفاده کنید. آنیل بهترین کلینیک زیبایی و ماساژ فعال در غرب تهران است. استفاده از خدمات مجرب ترین کارشناسان فعال در این زمینه همراه با تجهیزات با کیفیت، به این مجموعه اجازه داده تا شهرت مطلوبی کسب کند. در لیست زیر شما می توانید مهم ترین مشخصات آنیل را مشاهده نمایید. کلینیک آنیل علاوه بر خدمات ماساژ درمانی، خدمات زیبایی مانند بوتاکس، کربوکسی تراپی، فیشیال و … را نیز انجام می دهد.

مرکز ماساژ هانا

مرکز ماساژ هانا

اولین مورد از بهترین مراکز ماساژ درمانی تهران به هانا اشاره دارد. مرکز ماساژ هانا یکی از قدیمی ترین تیم های فعال در این زمینه به حساب می آید. استفاده از کادر فنی مجرب و متخصص به عنوان مهم ترین ویژگی کلیدی هانا شناخته شده است. مرکز ماساژ هانا با فراهم کردن محیطی جذاب و آرامش بخش، یک گزینه عالی برای دریافت خدمات ماساژ به حساب می آید. جالب است بدانید که هانا خدماتش را هم در اختیار خانم ها و هم در اختیار آقایان قرار می دهد. البته که قبل از اقدام برای استفاده از خدمات این مجموعه، شما باید هماهنگی های لازم را انجام دهید. در لیست زیر،  راه های ارتباط با این مجموعه درج شده اند.

اطلاعات تماس

 • تلفن: 02122196951
 • سایت: spahana.com
 • آیدی اینستاگرام: spahana
 • آدرس: تهران، مینی سیتی، بلوار ارتش، کندروی، بزرگراه بابایی، نبش کوچه گلبهار

مرکز ماساژ ژیناسا

مرکز ماساژ ژیناسا

مرکز ماساژ ژیناسا دومین مجموعه ای است که ما قصد بررسی خدماتش را داریم. ژیناسا هم یکی از تیم های شناخته شده ایرانی فعال در زمینه ارائه خدمات ماساژ به حساب می آید. خدمات ماساژ ریلکسی، درمانی، ورزشی، سوئدی، ترکیبی و آروماتراپی از جمله مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به حساب می آیند. جالب است بدانید که این مجموعه خدماتش را هم در اختیار بانوان قرار داده و هم از نیروی آقا برای خدمت رسانی به آقایان استفاده می کند. داشتن 6 اتاق ماساژ مجزا به مجموعه ژیناسا اجازه داده تا شهرت مطلوبی کسب نماید. از همین رو، برای استفاده از خدمات ماساژ در تهران شما با خیال راحت می توانید خدمات ژیناسا را به کار گیرید.

مرکز ماساژ نیلوفر آبی

مرکز ماساژ نیلوفر آبی

آیا شما هم به دنبال ماساژ درمانی تهران هستید؟ پس حتما باید خدمات مرکز ماساژ نیلوفر آبی را مورد استفاده قرار دهید. نیلوفر آبی هم یکی از تیم های معتبر و مشهور فعال در این زمینه به حساب می آید که همواره خدماتش را با تضمین در اختیار کاربران قرار می دهد. نیلوفر آبی اولین مرکز تخصصی فعال در زمینه ماساژ و اسپا در ایران به حساب می آید. در حال حاضر این مجموعه بیش از 4 شعبه فعال داشته و خدمات خود را در اختیار بیش از 50 هزار فرد مختلف قرار داده است. در لیست زیر مهم ترین راه های ارتباطی با این مجموعه ذکر شده اند.

 استرس، کمر درد، اضطراب، سر درد، بی خوابی و بی اشتهایی، آرتروز و … تنها نمونه های کوچکی از بیماری هایی هستند که از طریق ماساژ قابل بهبود و حتی درمان می باشند. در آموزه های ماساژ تایلندی، ماساژور با عناصر “رحم و شفقت” کار خود را آغاز، با عناصر “عشق و محبت” ادامه و در نهایت عناصر “شادی و تعادل” را برای انسان به ارمغان می آورد.

 

مرکز ماساژ مایسا

مرکز ماساژ مایسا

مرکز ماساژ مایسا دیگر مجموعه ای است که شما می توانید خدماتش را برای ماساژ درمانی تهران مورد استفاده قرار دهید. مایسا با استفاده از کادر فنی مجرب و فضایی آرامش بخش، آماده ارائه خدمات به کاربران و رفع نیاز هایشان در این زمینه می باشد. مجموعه مایسا یک سری ویژگی های خاص را در خود جای داده است. جدا از کادر فنی حرفه ای، این مجموعه همواره به روز ترین و نوین ترین تکنیک های ماساژ را نیز مورد استفاده قرار می دهد. پس جهت کسب بازدهی مطلوب به شما توصیه می شود تا خدمات مایسا را به کار گیرید.

مرکز ماساژ امرتات

مرکز ماساژ امرتات

برای علاقه مندان استفاده از خدمات ماساژ درمانی تهران، مرکز ماساژ امرتات هم گزینه خوبی به حساب می آید. امرتات یکی از شناخته شده ترین تیم های ایرانی فعال در زمینه ماساژ درمانی است که همواره خدماتش را با تضمین در اختیار کاربران قرار می دهد. ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از خدمات ماسوس های حرفه ای، مهم ترین ویژگی های مجموعه امرتات به حساب می آیند.

کلبه ماساژ جانان

کلبه ماساژ جانان

همانطور که گفته شد، استفاده از خدمات بهترین مراکز ماساژ درمانی تهران، مسئله ای مهم به حساب می آید که وضعیت سلامتی شما را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار می دهد. مرکز جانان فعال در شهر تهران، یکی از قوی ترین تیم های ایرانی فعال در این زمینه به حساب می آید. فقط کافی است یک بار خدمات مجموعه جانان را مورد استفاده قرار دهید تا متوجه تفاوت های آن با سایر تیم های فعال در این زمینه بشوید. مرکز ماساژ جانان از شنبه تا چهارشنبه نسبت به ارائه خدمات خود اقدام می نماید. در لیست زیر راه های ارتباط با این مجموعه ذکر شده اند.

 • تلفن: 09127770278
 • اینستاگرام: Markaze_Janan
 • آدرس: تهران، پونک، بالا تر از چهار راه میرزا بابایی، نبش کوچه اردیبهشت شرقی، ساختمان هخامنشیان، مرکز جانان

مرکز ماساژ ثمینا

مرکز ماساژ ثمینا

به عقیده اکثر کارشناسان، مرکز ماساژ ثمینا را می توان به عنوان بهترین مجموعه فعال در زمینه ماساژ درمانی تهران در نظر گرفت. کارشناسان این مجموعه همگی در بهترین دوره های بین المللی ماساژ شرکت کرده و تعلیم داده شده اند. جالب است بدانید که مراکز شناخته شده ای همچون ثمینا با استفاده از خدمات بهترین ماسوس های ایرانی، آماده ارائه خدمات به کاربران هستند. برای برقراری ارتباط با این مجموعه، شما می توانید از راه های ارتباطی موجود در لیست زیر استفاده کنید.

 • تلفن: 02188330530
 • اینستاگرام: saminahealthhouse
 • آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه خسروی، پلاک 81

مرکز ماساژ ویستامهر

مرکز ماساژ ویستامهر

در نهایت آخرین مجموعه ای که ما قصد بررسی خدماتش را داریم به مرکز ماساژ ویستامهر اشاره دارد. این مورد از بهترین مراکز فعال در زمینه ماساژ درمانی تهران، هم سابقه ای درخشان دارد و هم از خدمات بهترین کارشناسان ایرانی فعال در این زمینه استفاده می کند. استفاده از چندین سبک ماساژ مختلف و ارائه دوره های آموزشی مربوط به ماساژ از جمله سایر خدمات این مجموعه به حساب می آید. به خاطر داشته باشید که ماسوس های این مرکز، در دوره های استاندارد بین المللی شرکت نموده و مدارک مربوطه را نیز دریافت کرده اند.

سخن پایانی

همانطور که در این صفحه مشاهده کردید، امروزه مراکز زیادی هستند که در زمینه ماساژ درمانی تهران فعالیت می نمایند. از جمله این مراکز می توان به لیان، ثمینا، انیل، ایوا، مایسا و غیره اشاره نمود. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات ماساژ درمانی در شهر تهران هستید، بهتر است کمی تحقیق نمایید و بهترین مرکز نزدیک به منطقه زندگی خود را بیابید. استفاده از خدمات بهترین مراکز فعال در این زمینه هم هزینه های شما را کاهش می دهد و هم می تواند روند ترمیم عضلات را بهبود ببخشد.

 

سوالات متداول

1- بهترین مرکز ماساژ درمانی در تهران کجاست؟

مرکز ماساژ آنیل، مرکز ماساژ مایسا، کلبه ماساژ جانان، مرکز ماساژ ایوا، مرکز ماساژ هانا و ماساژ ژیناسا بهترین مرکز ماساژ درمانی در تهران محسوب می شوند.

2- هزینه خدمات ماساژ در تهران چقدر است؟

قیمت ماساژ در تهران بستگی به نوع ماساژی دارد که انتخاب می‌کنید. قیمت ماساژ در تهران برای مدت زمان یک ساعت از 350 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است.

به این مطلب امتیاز دهید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

طراحی و سئو سایت توسط