تزریق چربی به بغل ران چگونه انجام می شود؟

تزریق چربی به بغل ران
دسته‌بندی تزریق
نویسنده دکتر امیر آذری فر
زمان مطالعه
تاریخ انتشار ۱۱ دی ۱۳۴۸
۰
(۰)

یکی از مشکلات رایجی که معمولا بسیاری از بانوان و حتی آقایان تجربه می‌کنند، این است که بغل ران آنها دارای گودی خاصی بوده؛ همین موضوع نیز باعث می‌شود تا زیبایی ظاهری ران آنها تحت تاثیر قرار گیرد. وقتی که این مشکل برای ران شما به وجود می‌آید نیازمند این هستید که از متدهای درمانی موجود در این حوزه استفاده کنید. تزریق چربی به بغل ران یکی از بهترین متدهایی است که در این زمینه وجود دارد. با انجام این کار می‌توانید شکل و فرم بهتری را به ران خود بدهید و همین موضوع نیز به شما در داشتن اندام دلخواهتان کمک می‌کند. البته باید بدانید که برای تزریق چربی به این ناحیه حتما باید پزشکی متخصص و معتبر را انتخاب کنید. 

معمولا برای این‌که فرایند تزریق به این ناحیه انجام شود ابتدا پزشک متخصص جلسه مشاوره‌ای را با شما برگزار کرده و وضعیت ران پای شما را بررسی می‌کند. در ادامه تعیین می‌شود که چه میزان چربی برای تزریق نیاز بوده و سپس این چربی از بدن خود شما گرفته می‌شود. در گام آخر نیز فرایند تزریق طی خواهد شد. یکی از نکات مهمی که باید درباره تزریق چربی به بغل ران بدانید این است که نتایج آن معمولا کاملا طبیعی هستند و به همین علت نیز بسیاری از زیباجویان از آن استفاده می‌کنند. 

در ادامه این مطلب از کلینیک آنیل قصد داریم کمی بیشتر درباره تزریق چربی به ناحیه بغل ران صحبت کرده و نکات مهمی را درباره آن به شما ارائه دهیم. با مطالعه این مطلب می‌توانید با فرایند و مزایای این متد درمانی بیشتر آشنا شوید.

تزریق چربی به بغل ران چیست؟

وقتی که صحبت از داشتن ران‌هایی زیبا می‌شود باید بدانید که مشکلات رایج زیادی روی این زیبایی ظاهری تاثیرگذار هستند. یکی از مهم‌ترین آنها گودی است که در ناحیه داخلی ران به وجود می‌آید. وقتی که چنین میزان گودی در ناحیه ران به وجود می‌آید نه‌تنها می‌تواند روی زیبایی ظاهری ران شما تاثیرگذار باشد؛ بلکه می‌تواند باعث بدفرم دیده شدن لباس‌های شما نیز شود. به همین علت نیز باید توجه ویژه‌ای به این قسمت از اندام خود داشته باشید. 

یکی از بهترین متدهایی که برای درمان و حل این مشکل در ناحیه ران پا وجود دارد، استفاده از تزریق چربی به بغل ران است. در این متد از چربی طبیعی بدن خود شما استفاده خواهد شد و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا بتوانید نسبت به طبیعی‌بودن نتایج آن اطمینان داشته باشید. 

نحوه و مراحل تزریق چربی به بغل ران

مطلب پیشنهادی: درباره تزریق چربی به گونه، اینجا بخوانید.

مراحل تزریق چربی به ران 

تزریق چربی به ناحیه ران از چندین مرحله مختلف تشکیل شده است؛ که آشنایی با این مراحل به شما کمک می‌کند تا نحوه انجام این کار را به شکل بهتری بیاموزید:

 1. در اولین قدم پزشک متخصص جلسه مشاوره‌ای را با شما برگزار خواهد کرد. در این جلسه مشاوره پزشک متخصص تعیین می‌کند که تزریق چربی باید به کدام نقاط از ران شما انجام شود و چه میزان چربی برای تزریق موردنیاز است. 
 2. در قدم بعدی فرایند تزریق چربی انجام می‌شود. برای انجام این کار از تجهیزاتی استفاده می‌شود که با نام لیپوساکشن شناخته می‌شوند. آنها می‌توانند چربی را از بدن خود شما دریافت کرده و آن را ذخیره کنند. 
 3. چربی که از بدن برداشته شده به طور مستقیم روی ران تزریق نمی‌شود و پیش از انجام این کار حتما باید فرایند خالص‌سازی آن صورت گیرد. 
 4. در قدم بعدی پزشک متخصص اقدام به بی‌حس کردن ناحیه تزریق می‌کند. از آنجایی که تزریق در ناحیه ران ممکن است کمی درد داشته باشد؛ پزشک متخصص سعی می‌کند از بی‌حسی موضعی در این ناحیه استفاده کند. 
 5. در ادامه نیز فرایند تزریق انجام می‌شود. در این مرحله پزشک با کمک سرنگ‌های مخصوص چربی خالص شده را به قسمت‌های داخلی ران تزریق می‌کند. 

چه کسانی برای تزریق چربی به بغل ران مناسبند؟

گروه‌های خاصی از افراد هستند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن از خدمات تزریق چربی به بغل ران استفاده کرده و نتایج مطلوبی را نیز دریافت کنند. از جمله مهم‌ترین این گروه‌ها برای تزریق چربی به ناحیه بغل ران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 1. افرادی که کاملا از نظر جسمی سالم بوده و وضعیت چربی بدن آنها در شرایط مناسبی قرار داشته باشد. 
 2. افرادی که میزان چربی مناسبی برای برداشت در بدن خود داشته باشند. 
 3. افرادی که در بازه سنی ۲۵ سال تا ۵۵ سال قرار دارند. معمولا سنین پایین‌تر یا بالاتر از این سن نمی‌توانند گزینه مناسبی برای تزریق چربی به ناحیه بغل ران باشند. 
 4. در نهایت افرادی که هیچ‌گونه دخانیاتی مصرف نمی‌کنند نیز از دیگر گروه‌هایی هستند که می‌توانند به بهترین شکل از خدمات تزریق چربی به ناحیه ران خود استفاده کنند. 

کاندیدای مناسب تزریق چربی به بغل ران

مزایای تزریق چربی به بغل ران

تزریق چربی به بغل ران یکی از خدماتی است که می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. تزریق چربی به این ناحیه از بدن می‌تواند مشکلات زیبایی مربوط به ناحیه ران را از بین ببرد. از جمله مهم‌ترین مزایای تزریق چربی به ران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • این متد درمانی دارای ماندگاری بسیار بالایی است و شما می‌توانید تا چندین سال از مزایای آن بهره‌مند شوید. 
 • مزیت مهم دیگر تزریق چربی به ناحیه ران پا این است که دوران نقاهت کوتاهی دارد. به همین علت نیازی نیست که شما زمان زیادی را از فعالیت‌های روزمره خود دور بمانید و خیلی سریع بعد از تزریق به ناحیه ران به فعالیت‌های روزمره خود باز می‌گردید. 
 • تزریق چربی به ناحیه ران می‌تواند خیلی سریع نواحی خالی که درون ناحیه ران شما وجود دارند را پر کرده و به زیبایی اندام شما کمک کنند. 
 • در نهایت وقتی که خدمات تزریق چربی به ناحیه ران را انجام می‌دهید معمولا توده‌ای بعد از تزریق به وجود نمی‌آید. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا تزریق چربی به ناحیه ران پا گزینه‌ای مناسب برای حل مشکلات این ناحیه از بدن باشد. 

عوارض تزریق چربی به بغل ران پا

تزریق چربی به بغل ران در کنار تمام مزایایی که دارد می‌تواند عوارضی را نیز به همراه داشته باشد. وقتی که قصد دارید به ناحیه بغل ران پای خود تزریق انجام دهید نیازمند این خواهید بود که عوارض این کار را نیز بشناسید. از جمله رایج‌ترین عوارض تزریق چربی به ناحیه بغل ران پا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • ممکن است اگر از خدمات یک پزشک بی‌تجربه در این زمینه استفاده کنید آمبولی در ناحیه ران پا به وجود بیاید. 
 • استفاده از خدمات یک پزشک بی‌تجربه در این زمینه معمولا می‌تواند باعث ایجاد عفونت در ناحیه ران پا شود. 
 • وقتی که پزشک شما تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد نیز این احتمال وجود دارد که چربی‌های تزریق شده به ناحیه ران پا به‌صورت توده توده در بیایند. 

تاثیر تزریق چربی به بغل ران

مراقبت های بعد از تزریق چربی به گودی بغل ران

بعد از این‌که فرایند تزریق چربی به بغل ران را انجام دادید، برای این‌که بتوانید بهترین نتایج را دریافت کرده و از عوارض تزریق چربی به ناحیه ران پا جلوگیری کنید؛ نیازمند رعایت‌کردن نکات مراقبتی هستید. مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی در گرفتن بهترین نتجیه بعد از عمل بسیار مهم است. از جمله مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به ناحیه ران پا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 1. معمولا تا یک الی دو هفته بعد از تزریق بهتر است از انجام فعالیت‌هایی که سنگین بوده و فشار زیادی به ناحیه ران شما وارد می‌کنند خودداری کنید. 
 2. در قدم بعدی اگر پزشک متخصص بعد از تزریق چربی به ناحیه ران پا داروهایی را برای شما تجویز کرده بهتر است مطابق دستورالعمل آنها را مصرف کنید. 
 3. در دو هفته نخست بعد از تزریق چربی به ناحیه ران نیازمند این هستید که مراقبت کامل داشته باشید. سعی کنید در طول روز زمان زیادی را صرف استراحت کردن کنید تا چربی تزریق شدن به ناحیه ران در جای خود شکل بگیرد. 
 4. تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق چربی به ناحیه ران خود سعی کنید از قرار گرفتن در معرض گرمای زیاد خودداری کنید. 
 5. در نهایت اگر تورم خاصی در ناحیه ران پای خود مشاهده کردید بهتر است از کمپرس آب یخ استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید تورم به وجود آمده در ناحیه ران را از بین ببرید. 

مطلب پیشنهاد: برای خواندن تزریق چربی به دست به این مقاله مراجعه کنید.

آنچه در مقاله تزریق چربی به بغل ران خواندید:

تزریق چربی به بغل ران خدماتی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید مشکلات گودی که در ناحیه ران پا وجود دارند را برطرف کنید. برای تزریق چربی به این ناحیه از چربی بدن خود شما استفاده می‌شود. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا نتایجی که شما دریافت می‌کنید کاملا طبیعی باشند. از طرف دیگر با توجه به طبیعی بودن این چربی‌ها احتمالا بروز حساسیت‌های پوستی بعد از تزریق به میزان زیادی کاهش پیدا می‌کند. معمولا هزینه تزریق چربی به ناحیه ران به عواملی همچون میزان تجربه و تخصص پزشک، میزان چربی موردنیاز برای تزریق و … بستگی خواهد داشت. 

اگر شما هم به دنبال کلینیک یا متخصصی هستید که فرایند تزریق چربی به ناحیه ران پای شما را با مناسب‌ترین هزینه ممکن انجام دهد کلینیک ما بهترین گزینه برای تزریق چربی به ناحیه ران خواهد بود. با استفاده از این خدمات می‌توانید انتظار بهترین نتایج را داشته باشید. 

سوالات متداول تزریق چربی به ران

قیمت تزریق ژل ران چقدر است؟

وقتی صحبت از قیمت و هزینه تزریق چربی به ناحیه ران می‌شود باید بدانید که تخصص و تجربه پزشک انتخابی، نوع تجهیزات به کار رفته برای تزریق، میزان چربی موردنیاز برای تزریق به ناحیه ران و ... همگی می‌توانند روی این هزینه تاثیرگذار باشند. با استفاده از خدمات کلینیک ما می‌توانید هزینه تزریق چربی به بغل ران را به میزان زیادی کاهش دهید.

تزریق ژل ران چقدر ماندگاری دارد؟

معمولا میزان ماندگاری تزریق ژل به ناحیه ران پای شما بسیار بالا خواهد بود و شما تا چند سال می‌توانید انتظار ماندگاری از آنها داشته باشید. با این حال نباید فراموش کنید که این میزان ماندگاری معمولا به عواملی همچون میزان تخصص پزشک، نوع مراقبت‌هایی که بعد از تزریق چربی به ناحیه ران رعایت می‌کنید و ... بستگی خواهد داشت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *