قیمت تزریق بوتاکس پیشانی آقایان 1401

  • خانه
  • -
  • تزریق
  • -
  • قیمت تزریق بوتاکس پیشانی آقایان 1401
قیمت تزریق بوتاکس پیشانی آقایان 1401

حضور مردان برای تزریق بوتاکس پیشانی آقایان در مطب‌های جراحی پلاستیک به طور فزاینده‌ای رایج است. اکثر بیماران مرد می‌خواهند از شر چین‌هایی که در اطراف ابروها ظاهر می‌شوند خلاص شوند و تزریق بوتاکس پیشانی آقایان می‌تواند کمک کند، زیرا برای درمان سیاهی در ناحیه چشم، چروک‌های پیشانی و چین‌های بین ابروها، در اطراف دهان و گردن توصیه می‌شود. تزریق بوتاکس در ناحیه‌ای که استفاده می شود از ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند.

تزریق بوتاکس پیشانی آقایان برای مردان متفاوت است

در واقع مردان پوست بسیار متفاوتی با پوست زنان دارند، پوست مردانه خیلی سریع به درمان‌های موضعی و سطحی‌تر پاسخ می‌دهد. تزریق بوتاکس معمولاً توسط مردان انتخاب می‌شود زیرا علاوه بر این که یک روش سریع و ایمن است، نتایج تقریباً فوری و ماندگاری را به همراه دارد.  ایمنی یک جنبه بسیار مهم است، زیرا دوز مورد استفاده برای درمان عضلاتی که باعث ایجاد خطوط بیان در مردان می‌شوند بیشتر از زنان است (می که در برخی موارد، دو جلسه متوالی برای گرفتن بهترین نتیجه لازم است. تکنیک استفاده از تزریق بوتاکس پیشانی آقایان نسبت به زنان کاملاً متفاوت است، زیرا استانداردهای آنچه که زیبا تلقی می‌شود فرق دارد.

تزریق بوتاکس پیشانی آقایان برای مردان متفاوت است

از نمونه‌های آن می‌توان به دم ابروها که در خانم‌ها قوس‌دار و در آقایان صاف است و چروک‌های پیشانی اشاره کرد که بر خلاف کاری که در بیماران خانم انجام می‌شود، در آقایان نباید به طور کامل پاک شود. تزریق بوتاکس پیشانی برای رفع چین و چروک بین ابروها، پیشانی و اطراف چشم بسیار مورد توجه مردان است. چین و چروک بینی و چانه زمانی که ناحیه دارای انقباض بسیار قوی است نیز با این روش درمان می‌شود. 

مطالب پیشنهادی : لیزر موهای زائد آقایان

نشانه‌ های نیاز به تزریق بوتاکس پیشانی آقایان

تزریق بوتاکس پیشانی آقایان، برای مردانی که دارای چین و چروک‌های خفیف یا سایر خطوط بیانی روی صورت هستند، توصیه می‌شود. در حالت ایده آل، این کار باید از سن 30 سالگی انجام شوند، اما اگر در حال حاضر نقاط مشخصی در عضلات خود دارید و هنوز به آن سن نرسیده اید، می‌توانید بدون هیچ مشکلی درمان را شروع کنید. سم بوتولینوم برای برای درمان چین و چروک‌های پیشانی، گلابلا (فضای بین ابروها)، چین و چروک‌های کنار بینی و گردن توصیه می‌شود. 

تزریق بوتاکس پیشانی آقایان چگونه اعمال می‌ شود؟

روش انجام تزریق بوتاکس پیشانی آقایان مانند زنان است و تنها تفاوت آن‌ها در میزان مورد استفاده است. پوست بیمار مرد کاملاً متفاوت است. آنها معمولا ضخیم‌تر هستند. به همین دلیل، میزان بوتاکس اعمال شده بیشتر است.

تزریق بوتاکس پیشانی آقایان چگونه اعمال می‌شود؟

حتی مواردی وجود دارد که بیمار ممکن است به بیش از یک روش نیاز داشته باشد تا نتیجه خوب باشد. بررسی این موضوع با پزشک بسیار مهم است تا از ظاهر بیش از حد غیر طبیعی جلوگیری شود. موضوع کمیت نیز می‌تواند متفاوت باشد. در واقع، مردان به حجم بیشتری از بوتاکس نیاز دارند، اما این یک قانون مطلق نیست.استفاده از بوتاکس در مردان نیز با سوزن‌هایی انجام می‌شود که سم را مستقیماً به ناحیه تحت درمان تزریق می‌کند. معمولاً دردی وجود ندارد، اما به دلیل کمی متفاوت بودن ضخامت پوست مردان، ممکن است کمی دردپس از استفاده ظاهر شود.

مطالب پیشنهادی: بهترین روش کاشت مو ایران

مراقبت پس از تزریق بوتاکس پیشانی آقایان

  • از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.
  • به مدت 4 ساعت دراز نکشید.
  • در روز استفاده از فعالیت بدنی خودداری کنید.
  • ناحیه تحت درمان را ماساژ ندهید.
  • از پایین آوردن سر خودداری کنید.

نتایج تزریق بوتاکس پیشانی آقایان

نتایج تزریق بوتاکس پیشانی آقایان، پس از 7 روز ظاهر می‌‎شود و در 2 هفته (15 روز) به حداکثر اثر می‌رسد. برای نگهداری آن باید این روش از 4 تا 6 ماه تکرار شود. نکته قابل ذکر این است که این زمان ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد.

از چه سنی برای مردان بوتاکس بزنیم؟

با توجه این سوال به هدف و درجه پیری فرد بستگی دارد.  به طور کلی، مردان بالای 25 سال، با علائم مشخص، کاندیدای استفاده از این سم هستند. آنچه مشخص بوده این است که از سن 25 سالگی پوست ما شروع به پیر شدن می‌کند و تولید کلاژن و سایر آنتی اکسیدان‌ها کاهش می‌یابد. اما گاهی یک فرد 30 ساله ممکن است، چین و چروک‌های ظاهری در پیشانی خود نداشته باشد و یک فرد 25 ساله داشته باشد. ژنتیک، عادات غذایی، آفتاب، فعالیت بدنی همگی در این مورد نقش دارند. بنابراین، سن ایده آل در واقع زمانی است که این علائم واقعاً شروع به آزار شما می‌کنند و نیاز به بهبود آنها را احساس می‌کنید.

با این حال، مزیت بزرگ بوتاکس، ویژگی پیشگیرانه آن است. یعنی حتی اگر آزارتان نمی‌دهد یا چین و چروک‌های زیادی ظاهر نمی‌شوند، می‌توان از آن برای جلوگیری یا به تاخیر انداختن آن‌ها استفاده کنید.

مراقبت پس از تزریق بوتاکس پیشانی آقایان

مطالب پیشنهادی: کاشت ریش و سبیل

نکات پایانی

در سال‌های اخیر، تمایل مردان برای روش‌های زیبایی افزایش یافته است و بیشتر این امر به بازار رقابتی فزاینده و این ایده مربوط می‌شود که بهترین ظاهر حتی می‌تواند شانس موفقیت و پیشرفت شغلی را افزایش دهد.استفاده از سم بوتولینوم نوع A یا همان بوتاکس در مردان در طول سال‌ها رشد کرده است و ویژگی‌های خاص خود را دارد. صورت مردانه در مقایسه با صورت زنانه تفاوت‌های آناتومیکی دارد. همچنین، چین و چروک در مردان بارزتر است.

در پایان مقاله آنیل باید بگوییم که، موقعیت ابروها در آقایان با خانم‌ها متفاوت است و ماهیچه‌های گلابلا (منطقه بین ابروها) در مردان بسیار قوی‌تر هستند و به دوزهای بیشتری از سم بوتولینوم نیاز دارند. آنچه در بوتاکس مردانه نسبت به بوتاکس زنان تغییر می‌کند، اهداف و نقاط اعمال شده است. به طور کلی، پوست مردان ضخیم‌تر و ماهیچه‌های صورت سفت‌تر و مشخص‌تر است. به‌علاوه، از آنجایی که پوست ضخیم‌تر است، ممکن است نیاز به استفاده دو جلسه باشد. 

سوالات متداول

چه نیازی به تزریق بوتاکس در پیشانی آقایان وجود دارد ؟

بوتاکس برای مردانی که دارای چین و چروک‌های خفیف یا سایر خطوط میانی روی صورت هستند، توصیه می‌شود. که این کار باید از سن 30 سالگی انجام شود.

نتایج تزریق بوتاکس پیشانی آقایان بعد از چه مدت نمایان می‌شود؟

نتایج هر فرد می‌تواند متفاوت باشد ولی معمولا پس از 7 روز ظاهر می‌‎شود و در 2 هفته (15 روز) به حداکثر اثر می‌رسد. برای نگهداری آن باید این روش از 4 تا 6 ماه تکرار شود.

به این مطلب امتیاز دهید!

دکتر امیر آذری فر

پزشک عمومی دارای مدرک دوره زیبایی و کاسمتیک از کمپانی پرومو ایتالیا از کشور ایتالیا دارای گواهینامه جهت انجام پروسیجرهای زیبایی درای 15 سال سابقه کار در فیلد زیبایی دارای مجوز پزشکی در تهران نماینده انحصاری کمپانی پرومو ایتالیا در ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

طراحی و سئو سایت توسط سئواینجا