کلینیک لیزر موهای زائد

 • خانه
 • -
 • مجله سلامت
 • -
 • کلینیک لیزر موهای زائد
کلینیک لیزر موهای زائد

انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد برای بسیاری از مردم یک دغدغه‌ی بزرگ است. با وجود کلینیک‌های غیرمعتبر متعدد که گاه، نتایج و عوارض نامطلوبی را برای مشتریان خود به همراه آورده‌اند، این موضوع به یکی از بحث‌های داغ میان مردم مبدل شده است. به همین دلیل خیلی‌های مایلند بدانند چطور یک کلینیک لیزر موهای زائد درجه یک را بشناسند. گذشته از این شاید خیلی‌ها ندانند در کلینیک لیزر موهای زائد دقیقا چه فعالیت هایی انجام می شود. در این مقاله قصد ما آشنا کردن شما با این شاخه از فعالیت‌های کلینیک لیزر موهای زائد است.

لیزر موهای زائد از خدمات بسیار مفیدی است که در دو دهه‌ی اخیر جایگزین دیگر روش‌های پرعوارض و دردناک سنتی شده است. در حال حاضر شاید کمتر کسی در میان افراد بزرگسال جامعه را ببینید که به این گونه خدمات علاقه‌ای نداشته و یا حداقل یک بار آن را تجربه نکرده باشند. با لیزر موهای زائد می‌توانید یک بار برای همیشه از دست این موها خلاص شده و بهداشت فردی را در بالاترین سطح تجربه کنید.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کجاست؟

بهترین کلینیک موهای زائد را می‌توان کلینیکی نامید که با توجه به پوست و نیاز شما بهترین درمان را برای شما انتخاب کند تا مشکلی برای شما ایجاد نشود. در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی‌های یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر بپردازیم تا در انتخاب آن دچار مشکل و اشتباه نشوید و از نتیجه لیزر موهای زائد خود رضایت کامل داشته باشید.

لیزر موهای زائد چگونه انجام می گیرد؟

در مقاله لیزر موهای زائد درباره‌ی پروسه‌ی این امر توضیحات کافی را ارائه داده‌ایم. با این حال، بد نیست تا کمی هم در این جا درباره‌ی آن توضیحاتی ارائه کنیم. در لیزر موهای زائد از تکنولوژی لیزر برای نابود کردن فولیکول‌های مو استفاده می‌شود.فولیکول‌ها بسته‌هایی هستند که یک یا چند تار مو در آن‌ها قرار دارد. وقتی پرتوهای لیزر با محدوده‌ی نفوذ کم را به آن می‌تابانیم، این فولیکول‌ها شروع به از بین رفتن می‌کنند.

دلیل این امر، وجود رنگدانه درون این بسته‌ها است. به خاطر تیره بودن فولیکول‌ها، انرژی به آن‌ها جذب شده و با بالا رفتن دمای فولیکول، متسلاشی شدن آن اجتناب ناپذیر خواهد بود.

ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

اگر شما تا به حال تجربه لیزر موهای زائد نداشته‌اید لازم است تا با خدمات ضروری یک کلینیک خوب آشنا شوید. ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد شامل تمام مواردی می‌شود که رضایت شما را از لیزر موهای زائد کسب می‌کند. در این بخش چند مورد از مهم‌ترین بخش‌های این کلینیک را بررسی می‌کنیم.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت

یکی از اساسی ترین و پایه ای‌ترین ملزومات یک کلینیک لیزر موهای زائد، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. این مجوز خیال شما را راحت می‌کند که این کلینیک صلاحیت و تخصص استفاده از دستگاه‌های لیزر را برای بیماران داشته و وزارت بهداشت آن را تایید می‌کند. پزشک معالج شما با تخصص خود، شما را معاینه کرده و دستگاه مناسب پوست شما را تجویز میکند. سپس اپراتورهای لیزر که دوره‌های مخصوصی برای این کار گذرانده‌اند، عملیات لیزر موهای زائد را انجام می‌دهند.

جلسه مشاوره پیش از انجام جلسات لیزر

پزشک معالج لازم است تا پیش از انجام جلسات لیزر شما را معاینه کرده و بر اساس نوع و رنگ پوست شما دستگاه لیزر مناسب را برای شما انتخاب کند. هم چنین در طول دوره لیزر تحت نظر پزشک خود باشید تا پیش از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کند. در جلسات مشاوره پزشک مشخص می‌کند که چه دستگاهی با توجه به جنس و رنگ پوست شما برای شما مناسب است، چند جلسه درمان برای شما نیاز است، عوارض، مزایا، هزینه‌ها و خطرات را به طور کامل برای شما مشخص می‌کند.

نحوه کار دستگاه لیزر در کلینیک لیزر موهای زائد
بهترین کلینیک لیزر موهای ازئد در غرب تهران

استفاده از بروزترین و جدیدترین دستگاه ها

یکی از موثرترین عوامل تعیین کننده نتیجه در لیزر موهای زائد، دستگاه‌ها و تجهیزات کلینیک لیزر موهای زائد است. هرروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های به روزتر با اثر بخشی بالا تولید می‌شوند و دستگاهی که که بسیار قدیمی باشد مطمئنا نمی‌تواند انتظارات مراجعان را به طور کامل برآورده کند. هم‌چنین هر دستگاه تعداد شات معینی دارد و پس از اتمام آن‌ها دستگاه‌ها نیاز به شارژ، تعمیر و یا تعویض هستند. پس یکی از مهم‌ترین عواملی که لازم است به آن دقت کنید دستگاه‌های مورد استفاده آن کلینیک است. برای مطالعه بیشتر مقاله بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را مطالعه کنید.

سرویس و تعمیر به موقع دستگاه‌ها

دستگاه‌های لیزر، تجهیزات پیچیده و حساسی هستند و برای بازدهی و عملکرد منساب باید به شکل پیوسته مورد تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای قرار گیرند. در صورت استنکاف از این امر، ممکن است نتوانند بشترین بازدهی را از خود به نمایش بگذارند و یا حت به پوست مراجعان صدمه بزنند.

تعویض لامپ و دیودهای دستگاه در سر رسید های معین

همچنین قطعات مصرفی دستگاه لیزر باید در تاریخ انقضاء آن‌ها تعویض گردند. استفاده بیش از حد از لامپ‌های دستگاه می‌تواند حتی خطر آفرین باشند.

کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران

قیمت مناسب و منطقی

شاید قیمت یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده برای انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد برای شما باشد. پیشنهاد کلینیک زیبایی آنیل این است که علاوه بر توجه به قیمت به عوامل دیگری که در قسمت‌های پیشین ذکر شد نیز توجه کنید. برای مثال پزشک و اپراتور کارآزموده‌تر و ماهرتر دستمزد بیشتری نیز دارند. دستگاه‌های جدیدتر که تاثیرگذاری بیشتری دارند طبعا گران‌تر نیز هستند. بعضی قیمت‌های بسیار پایینی ارائه می‌دهند ولی کیفیت کار آن‌ها مناسب نبوده و ممکن است تنها چیزی که از لیزر نصیب شما می‌شود هدر دادن وقت و هزینه باشد.

در مقابل تصور نکنید که هر مرکزی که قیمت‌های بسیار بالایی داشت لزوما خدمات بهتری نیز ارائه می‌دهد. بهتر است همۀ عوامل ذکر شده را در کنار هم بررسی کنید و بهترین کلینیک لیزر موهای زائد را انتخاب و از خدمات آن استفاده کنید.

در حال حاضر حدود قیمت لیزر در کلینیک آنیل به شرح زیر است:

لیست قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر موهای زائد آنیل

بهار ۱۴۰۲
پکیج های بانوان
نام پکیج ناحیه لیزر قیمت
کاربردی بیکینی + زیر بغل + ساق + ساعد ۴۵۹.۰۰۰
پایین تنه گودی کمر + باسن + بیکینی + پا ۶۹۹.۰۰۰
طلایی دست + پا + بیکینی + زیر بغل ۷۵۹.۰۰۰
نقره ای ساق + زانو + کشاله + بیکینی + زیر بغل ۴۹۹.۰۰۰
برنزی صورت + بیکینی + زیر بغل + ساق ۴۹۹.۰۰۰

هزینه خدمات لیزر موهای زائد به تفکیک ناحیه

فول بادی ۱.۰۹۹.۰۰۰ تنه جلو ۲۶۵.۰۰۰
پاها کامل ۳۵۹.۰۰۰ تنه پشت ۲۶۵.۰۰۰
ساق پا ۱۶۹.۰۰۰ زیر بغل ۵۹.۰۰۰
ران کامل ۲۰۹.۰۰۰ صورت ۱۱۹.۰۰۰
دست کامل ۱۸۹.۰۰۰ جلو گردن ۴۵.۰۰۰
ساعد دست ۱۱۹.۰۰۰ پشت گردن ۴۵.۰۰۰
باسن ۱۰۹.۰۰۰ گودی کمر ۵۹.۰۰۰
بازو ۱۰۹.۰۰۰ دور لب ۲۹.۰۰۰
بیکینی ۱۳۹.۰۰۰ دور سینه ۲۹.۰۰۰
کشاله ران ۶۹.۰۰۰ سینه کامل ۱۶۹.۰۰۰

اعتبار بالای کلینیک لیزر موهای زائد

توجه داشته باشید که معتبر بودن مرکز درمانی که شما برای انجام انواع عمل‌ها یا فعالیت‌های زیبایی به آن مراجعه می‌کنید، بسیار مهم است. لیزر موهای زائد در کل فعالیتی بی خطر است اما اگر اپراتور شما مهارت کافی در لیزر و استفاده از دستگاه‌های بروز را نداشته باشد، ممکن است تجربه خوشایندی نداشته باشید. تیم متخصص و باتجربه در هر مرکزی باعث بالا بردن کیفیت کار آن مرکز می‌شوند.

قطعا بهره بردن از پزشکان و اپراتورهای ماهر برای یک کلینیک زیبایی، هزینه بردار است. در نتیجه اگر با قیمت های بسیار پایین برخورد کردید، به نحوه عملکرد اپراتورهای لیزر و دستگاه ها و نوع خدماتی که ارائه می‌دهند، اعتماد نکنید. کلینیک زیبایی آنیل به همراه کادر متخصص و محیطی شناخته‌شده، گزینه خوبی برای مراجعه می‌باشد.

آرامش در فضای کلینیک لیزر موهای زائد

یکی از موضوعات مهمی که در کلینیک باید رعایت شود، ایجاد فضایی آرامش بخش و بدون تنش برای مراجعان است. در حقیقت این موضوع می‌تواند یک معیار بسیار مناسب برای تشخیص سطح حرفه‌ای‌گری کلینیک در فراهم نمودن شرایط مطلوب برای مشتریان آن‌ها محسوب گردد.

نتیجه کلینیک لیزر موهای زائد
کلینیک لیزر موهای زائد با مجوز

خدمات بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

خدمات لیزر موهای زائد در اکثر کلینیک‌ها مشابه هستند. شیوه ارائه این خدمات و رضایت شما به عنوان مراجعه کننده از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا در طولانی مدت تاثیر لیزر شما مشخص می‌شود. از طرفی آسیب نرسیدن به پوست در طی انجام خدمات لیزر نیز از نکاتی است که هر اپراتوری باید رعایت کند. در کل خدمات لیزر شامل دو بخش لیزر صورت و لیزر بدن می‌شود. لیزر خط ریش برای آقایان و لیزرهایی مثل پشت لب و موهای زخیم صورت، برای بانوان انجام می‌شود. برای بدن نیز هر قسمتی که شما بخواهید در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد توسط اپراتور مخصوص (خانم و آقا) لیزر می‌شود. خدماتی مانند لیزر فول بادی (تمام بدن) نیز معمولا با تخفیفات ویژه انجام می‌شوند.

عوامل مهم در انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد

در اثر بخشی لیزر موهای زائد عوامل بسیار زیادی می‌توانند دخیل باشند. تک تک این عوامل در نهایت بر کیفیت کار کلینیک لیزر موهای زائد اثر گذاشته و موجبات تفاوت در نتایج را فراهم می‌آورند. برخی از این عوامل را در سطور بالاتر مورد بحث قرار دادیم. در این جا قصدداریم تا به شکلی مفصل‌تر به تحلیل عوامل تعیین کننده بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بپردازیم.

 • مهم‌ترین موضوع در این رابطه را باید کیفیت و وضعیت دستگاه‌هایی دانست که در کلینیک لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • همچنین به منظور بهبود سطح کاری کلینیک، باید استانداردهای خاصی در کلینیک مد نظر مدیریت قرار بگیرد.
 • علاوه بر این باید اپراتورها نیز با دقت و بر اساس تخصص انتخاب و استخدام گردند تا بتوانند بهترین نتایج را برای داوطلبان به ارمغان بیاورند.

کلینیک لیزر موهای زائد آنیل

کلینیک لیزر موهای زائد آقایان و خانم های آنیل یکی از معتبرترین کلینیک‌ها واقع در غرب تهران است که دارای همه مجوز های لازم برای انجام کلیه خدمات زیبایی، از سوی وزرات بهداشت است و با کادر مجرب، متخصص و با تجربه در زمینه لیزر موهای زائد آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. هم‌چنین دستگاه‌های کلینیک لیزر موهای زائد آنیل از جدیدترین و بروزترین دستگاه هاست که بیشترین تاثیرگذاری را برای شما خواهد داشت و در کنار این خدمات قیمتی مناسب و منطقی برای شما ارائه می‌دهد. شما می‌تواند برای ارتباط گرفتن و مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک آنیل تماس بگیرید.

لیزر مو برای چه قسمت هایی از بدن مفید است؟

شما می‌توانید برای بسیاری از نقاط بدن خود از لیزر استفاده کنید. در حقیقت برای این موضوع محدودیتی وجود ندارد.

چگونه لیزر موهای زائد می تواند به ورزشکاران کمک کند؟

کی از مشکلات بهداشتی که ورزشکاران با آن دست به گریبانند، تعریق بدن و احتمال فراهم شدن زمینه رشد قارچ‌ها و عوامل بیماری‌زای جلدی است. با لیزر موهای زائد می‌توان از چنین ریسک‌هایی اجتناب کرد.

آیا لیزر موهای زائد بر قدرت باروری مردان تأثیر دارد؟

تا کنون هیچ تحقیق علمی معتبری نتوانسته است میان این دو ارتباطی برقرار کند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

20 دیدگاه ‌ها

 • مرسی تقریبا کامل بود. من تا الان فکر میکردم این نورهای لیزر بالاخره یه ضرری دارند و نمیدونستم انقدر نفوذشون سطحیه

 • سلام ممنون از مطالبتون
  من پوست خیلی خشک و حساسی دارم. اگه لیزر کنم پوستم آسیب نمیبینه؟

  • سلام دوست عزیز خیر لیزر به پوست خشک آسیبی نمیزند.

 • سلام شما بی عوارض بودن لیزرتون رو تضمین می کنید؟

  • لیزر به شرط اینکه در مرکز معتبر و توسط شخص ماهری انجام شود عوارض خاصی ندارد.

 • سلام میشه اگر لیزر یه کلینیک عالی انحام دادیم یع جلسه نهایت دو جلسه بعد بنا بع دلایلی مجبور بع مهاجرت بع شهر دیگه بشیم میتونیم ادامه لیزر یجای دیگه انجام بدیم خطری ندارع
  خواهش میکنم جوابم بدید

  • بهتر است با دستگاهی مشابه دستگاه قبلی لیزر خود را ادامه دهیبد.

 • مدت زمان لیزر چقدر هست ؟ یعنی لیزر کننده چقدر با دستگاه روی بدن فرد وقت میذاره ؟ مثلا نیمساعت ؟ یکساعت ؟ و اینکه میگن بعد لیزر تا 48 ساعت اب نزنید به بدن، راسته ؟

  • برای لیزر فول بادی حدود 45 دقیقه زمان کافی است. آب زدن به بدن مانعی ندارد فقط از مواد شوینده خیلی قوی استفاده نکنید

 • سلام. لیزر موهای زائد چند وقت یکبار باید انجام شود ؟

 • با سلام ممنون از مطالب کاملتون خواستم بپرسم درد لیزر موهای زائد چقدر است ؟ برای جلوگیری از درد باید چیکار کنیم ؟

 • من پارسال تو کلینیک شما لیزر کردم فول بادی خیلی عالی بود. راضی ام. ممنون از برخورد خوبتون

 • سلام مرسی بابت مطبتون مفید بود
  میخواستم بدونم که من بخوام موهای پشت گردنمو رو لیزر کنم مشکلی نداره؟ انقدر رشدشون سریعه که من مجبورم ماهی 2 بار برم اصلاح کنم حالا اگه لیزرشون کنم دیگه برنمیگردند؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام دوست عزیز
   لیزر موهای پشت گردن یکی از رایج ترین نواحی برای لیزر در آقایان و خانم ها است و اگر دوره جلسات لیزر را به طور کامل بگذرانید و تحت نظر پزشک این کار را انجام دهید موهای شما برنخواهند گشت.

 • سلام،میخواستم ببینم میتونم از پماد بی حسی قبل از لیزر استفاده کنم؟

  • درود بر شما دوست گرامی.
   بله نیم ساعت قبل از لیزر بزنید و بعد از شتشو میتونید لیزر را به راحتی انجام بدهید.

 • سلام. آیا لیزر، موهای کرکی را هم از بین می برد؟

  • سلام زویا جان؛
   لیزر باعث ضخیم شدن موهای کرکی می‌شود و برای از بین بردن آن، نیاز به تعداد جلسات بالاتری است.

 • سلام. الانا از چه دستگاه هایی برای لیزر اسفاده میشه؟

  • سلام و درود
   امروزه از دستگاه های زیر برای انجاکم لیزر موی زائد بدن استفاده می شود:
   دستگاه های نوری IPL با نور و فرکانس رادیویی
   دستگاه لیزر Nd- YAG با طول موج ۱۰۵۶ نانومتر
   دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ نانومتر
   دستگاه لیزر الکساندرایت با طول موجه ۷۵۵ نانومتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

ادمین وبسایت: لین آریا