قیمت و هزینه هایفوتراپی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

 • خانه
 • -
 • جوان سازی پوست
 • -
 • قیمت و هزینه هایفوتراپی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟
قیمت و هزینه هایفوتراپی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟
هزینه هایفوتراپی از جمله موارد مهم در تصمیم گیری برای انجام هایفو است اما پیش از آن‌که در مورد هزینه هایفوتراپی صحبت کنیم به توضیح کوتاهی در مورد هایفوتراپی که جدیدترین و به‌روزترین روش جوانسازی پوست است، می‌پردازیم. این درمان غیرتهاجمی، به لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و به بازسازی و تحریک پوست برای کلاژن سازی می‌پردازد. در حقیقت HIFU مخفف عبارت High Intensity Focused Ultrasound است که همانطور که از نام آن نیز پیداست، از امواج التراسوند برای جوانسازی ساختار پوست استفاده می‌کند.

به طور معمول هزینه هایفوتراپی در سال 1402 در شهر تهران بین 2 تا 4 میلیون تومان است و هزینه هایفوتراپی صورت و گردن با دستگاه چهار بعدی اولترا 2.200.000 تومان است.

ما در ادامه این نوشته قصد داریم شما را با موارد زیر آشنا کنیم:

 • هایفوتراپی چیست؟
 • کاربردهای هایفوتراپی
 • مهمترین مزایای هایفوتراپی
 • عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی
 • هزینه و قیمت هایفوتراپی
 • و…

هایفوتراپی

همانطور که گفته شد، هایفوتراپی (HIFU) یکی از روش‌های رفع چین و چروک پوست و جوانسازی پوست می‌باشد. در این روش با استفاده از امواج فراصوت به رفع مشکلات آن پرداخته می‌شود. روند کار دستگاه هایفوتراپی به این صورت است که تابش این اموج به لایه‌های پوست، گرما را به سلول‌های مورد نظر رسانده و در نتیجه بدن برای ترمیم آنها واکنش نشان می‌دهد. تولید کلاژن نتیجه انجام این کار است که موجب جوانسازی پوست می‌شود. البته باید در نظر داشته باشید که هزینه هایفوتراپی نیز با توجه به موارد استفاده و همچنین نحوه کارکرد آن، در چند وقت اخیر بسیار افزایش داشته است. این روش کاملا غیر تهاجمی بوده و روی لایه‌های میانی و عمیق پوست کار می‌کند و کلاژن و الاستین سازی را در پوست شما تحریک می‌کند. این روش بدون درد، بدون عوارض و بسیار سریع است و روشی مناسب برای افرادی است که به زیباسازی پوست خود اهمیت می‌دهند.

هزینه هایفوتراپی در بهترین کلینیک تهران

کاربرد هایفوتراپی در زیبایی

در هایفوتراپی پوست صورت یا بدن در معرض امواج مافوق صورت قرار می‌گیرد و با متمرکز کردن سلول‌های پوست در یک نقطه، جوان‌سازی و لیفت انجام می‌شود. هایفوتراپی صورت از پرطرفدارترین هایفوهایی است که در کلینیک های زیبایی انجام می‌شود. هایفوتراپی در محل‌های دیگر بدن و صورت نیز انجام می‌شود که چند مورد را نام می‌بریم:

 • لیفت شکم و پهلوها
 • درمان منافذ باز پوست
 • رفع خط خنده و خط اخم
 • برطرف کردن افتادگی پلک
 • لاغری موضعی صورت و بدن
 • رفع چین و چروک اطراف چشم
 • لیفت گونه، چانه، غبغب و غیره

هایفوتراپی چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه این روش جزو روش‌های جدید جوان‌سازی و زیبایی پوست محسوب می‌شود، افراد زیادی به دنبال مقایسه هایفو با روش‌های دیگر و یا پیدا کردن مزایای هایفو نسبت به بقیه عمل های زیبایی هستند. از مهم‌ترین مزایای هایفوتراپی می‌توان به موضوعات زیر اشاره کرد:

 • عمل هایفوتراپی درد و عوارض نداشته و معمولا در یک جلسه بدون بیهوشی انجام می‌شود. البته این روش عوارض جانبی ناچیز و بسیار اندکی دارد سایت pezeshk24 اینگونه آن را بیان کرده است:

از عوارض هایفوی صورت می‌توان به قرمزی و یا تورم بعد از درمان اشاره کرد که با گذشت مدت زمان اندکی به صورت کامل بهبود می‌یابد و جای نگرانی وجود ندارد.

 • معمولا در اکثر افراد نتیجه مناسب و قابل قبولی دارد، البته به شرط آنکه مراقبت ای هایفوتراپی به درستی رعایت شوند.
 • نتایج پس از قطع دوره درمان از بین نمیرود و ماندگار هستند.
 • یک عمل ایمن و بی خطر است و برای اکثر افرادمناسب است.
 • تنها درمانی محسوب می‌شود که میتواند لایه عمیق پوست را تحت تاثیر قرار دهد.

عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی

هزینه درمان با روش هایفوتراپی یا اولتراسوند متمرکز با شدت بالا، با توجه به عوامل زیادی که وجود دارد، متفاوت است. نکته بسیار مهم و تاثیرگذار روی این موضوع، تعداد نقاطی است که می‌خواهید این کار زیبایی را در ان نقاط انجام دهید. به‌عنوان مثال ناحیه بالای صورت، از کم هزینه‌ترین نقاط درمان است. در مقابل ناحیه پایین صورت و گردن، از نواحی هستند که نیاز به درمان بیشتری دارند.

عامل بعدی موثر بر هزینه هایفوتراپی ، هزینه کلینیکی است که کار را انجام می‌دهد. اگر کلینیکی هزینه پایینی را برای این‌کار دریافت کند، به‌طور قطع می‌توان گفت که از دستگاه‌های بی‌کیفیت و قدیمی یا برند نامرغوب استفاده می‌کند. البته از لحاظ ظاهری شاید با بقیه دستگاه‌ها تفاوتی نداشته باشد اما قطعا کیفیت یکسانی نخواهند داشت.

سومین عامل موثر بر هزینه هایفوتراپی ، مهارت پزشک معالج است. پزشکان ماهر و متخصص تکنیک‌های منحصر به فرد خود را برای رسیدن به نتیجه بهتری دارند. قوانین خاصی برای تعداد شات‌ها در مناطق مختلف صورت وجود دارند که پزشکان هر قسمت از تعداد شات های متفاوتی استفاده می‌کنند.

هزینه مشاوره یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در این زمینه است. کلینیک‌هایی که در مناطق اصلی شهرها قرار دارند، معمولا هزینه‌های بیشتری را دریافت می‌کنند. چون هم از دستگاه‌های به روز و با کیفیت استفاده می‌کنند و هم از خدمات بی‌نظری که ارائه می‌دهند، می‌توانید استفاده کنید. میزان اهیمت به بهداشت و بهداشتی بودن کلینیک از دیگر مسائلی است که باید به آن اهمیت دهید. هر چه نکات بهداشتی بیشتری در کلینیک رعایت شده باشد اطمینان به عملکرد کلینیک بیشتر خواهد بود.

وسعت ناحیه تحت درمان مطمئنا بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی موثر بوده و هرچه وسعت ناحیه تحت درمان بیشتر باشد، هزینه و قیمت هایفوتراپی نیز افزایش خواهد یافت. اگر ناحیه مورد نظر دچار افتادگی و چین و چروک عمیق باشد، هزینه بیشتری برای درمان باید پرداخت کرد.

برای جلوگیری از بالا رفتن هزینه هایفوتراپی، مشخص کردن دقیق ناحیه مورد نیاز هایفو صورت است. اگر تنها برای یک ناحیه جزئی نیاز به انجام کار دارید، اصلا لازم نیست مه هزینه کل صورت راپرداخت کنید. راه دیگر، تعیین تعداد شات های مورد نیاز برای درمان است. پرس و جو درباره دستگاه به شما کمک میکند تا تعداد شات های مورد نیاز برای درمان خود را مشخص کنید. هزینه درمان هایفو در یک ناحیه با ناحیه دیگر متفاوت است، بنابراین برای تخمین زدن و بررسی هزینه ها هایفوتراپی باید به نکات گفته شده دقت کنید.

هایفو چیست؟

هزینه و قیمت هایفوتراپی چقدر است؟

هزینه هایفوتراپی از مواردی است که به عوامل متفاوتی بستگی دارد و با توجه به نظر پزشک تعیین می‌شود.

 • اولین موردی که در هزینه هایفوتراپی موثر است ناحیه تحت درمان است؛ برای مثال فردی که از هایفوتراپی فقط برای ناحیه خاصی از صورتش به عنوان روش درمانی و جوان‌سازی استفاده می‌کند، نسبت به فردی که برای کل صورت خود از این روش درمانی استفاده می‌کند به تبع هزینه کمتری را باید پرداخت کند.

بسیاری از افراد هستند که از هایفوتراپی برای جوان‌سازی پوست بدن هم استفاده می‌کنند برای این افراد نیز نسبت به ناحیه مورد درمان هزینه هایفوتراپی و جلسات مورد نیاز افزایش می‌یابد. ولی بررسی این موضوع که در کدام نواحی بهتر است از هایفوتراپی استفاده شود و تاثیر کدام روش بیشتر است نیز بر عهده پزشک متخصص این موضوع است که در کلینیک زیبایی آنیل پزشکان متخصص و باتجربه در این حوزه وظیفه این کار را بر عهده دارند.

 • مورد بعدی که در هزینه هایفوتراپی تاثیرگذار است تعداد جلساتی است که لازم است شخص برای درمان هایفوتراپی انجام دهد در اکثر موارد این جلسات 1 یا نهایتا دو جلسه هستند .
 • نوع برند دستگاه هایفوتراپی نیز یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت است. عموما دستگاه های ساخت کشور چین دارای قیمت پایین تر و البته کیفیت پایین‌تری نسبت به موارد ساخت کشورهای اروپایی و آمریکایی دارد ، که در کلینیک آنیل از دستگاه اولترا که ساخت امریکاست استفاده می‌شود.

بنابراین تنها به دلیل قیمت پایین‌تر پزشک و کلینیک خود را انتخاب نکنید و حتما پیش از انجام جلسات هایفوتراپی راجع به برند دستگاه و سابقه و تجربه پزشک تحقیقاتی را انجام دهید تا نتایج دلخواه خود را بگیرید. با در نظر گرفتن این موضوعات و موارد دیگر به طور متوسط هزینه هایفوتراپی برای هر جلسه، در کلینیک زیبایی آنیل چیزی در حدود دو میلیون تومان است.

 

نتایج هایفوتراپی جوانسازی پوست صورت

قیمت هایفو صورت

به‌طور کلی قیمت هایفوتراپی صورت به عوامل متعددی بر اساس تشخیص پزشک معالج بستگی دارد. عواملی مثل نوع پوست و ضخامت لایه‌های چربی،تعداد جلسات درمانی مورد نیاز بیمار، شدت چین و چروک و افتادگی پوست، دستمزد پزشک معالج، تجهیزات و امکانات کلینیک زیبایی. هزینه این روش جوانسازی در مقایسه با سایر روش‌ها مثل لیزر و لیفت صورت کمتر و با توجه به اثربخشی آن، مقرون به صرفه‌تر است. البته این هزینه‌ها با توجه شهر محل زندگی متغیر هستند، در شهرستان‌ها هزینه‌های درمانی به‌علت تعداد کم بیماران و قدیمی بودن دستگاه‌های مورد استفاده پایین‌تر است. البته کم تجربه بودن پزشکان نیز در این امر بی‌تاثیر نیست. معمولا هزینه‌های دقیق در جلسات مشاوره و بعد از معاینات دقیق پزشک به بیمار اعلام می‌شود.

حتما توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌علت نیست و از انجام خدمات زیبایی در مراکز ارزان قیمت و بی‌کیفیت پرهیز کنید تا از صدمات جبران ناپذیر این‌کار جلوگیری شده باشد. گاهی اوقات شاهد انجام هایفوتراپی صورت توسط تکنسین یا افراد غیر متخصص هستیم. پس حتما در نظر داشته باشید که این‌کار حتما باید نزد یک پزشک انجام بگیرد. انجام کار زیبایی توسط یک پزشک متخصص و حرفه‌ای بهترین نتیجه را برای بیمار به‌دنبال دارد.

قیمت هایفوتراپی در تهران و شهرستان ها

قیمت هایفو صورت
قیمت هایفوتراپی صورت

همان‌طور که گفتیم هایفوتراپی یکی از درمانهای سرپایی و بدون نیاز به جراحی برای جوانسازی پوست است. باید گفت که با توجه به کیفیت دستگاه مورد استفاده در کلینیک آنیل به عنوان یکی بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران، یک زیبایی بسیار مقرون به‌صرفه‌تر و باکیفیت‌تر را تجربه خواهید کرد. قیمت هایفو تراپی در تهران و شهرستان‌ها متفاوت است.

در تهران یا شهرهای بزرگ معمولا به‌علت دسترسی اسان‌تر و منطقه قرارگیری گران‌تر است. تجهیزات کلینیک، رفتار حرفه‌ای و تجربه پزشک نیز در هزینه ان تاثیرگذار است. کیفیت دستگاه‌ها و عملکرد بهتری که دارند، روی کیفیت این موضوع بسیار تاثیر مثبت دارد. این هزینه در شهرستان‌ها بسیار پایین است، به‎‌علت پایین بودن تعداد مراجعین، دستگاه‌های استفاده شده قدیمی‌تر هستند و همچنین مهارت و تجربه پزشک هم کمتر می‌شود. مجموعه این عوامل یاعث پایین بودن قیمت هایفوتراپی در شهرستان‌ها و کیفیت پایین کار را تشکیل می‌دهند. عوامل بسیار زیادی در هزینه هایفوتراپی موثر هستند. از جمله این عوامل عبارتند از:

 1. ناحیه تحت درمان، انتخاب یک ناحیه از صورت، طبیعتا هزینه کمتری دارد نسبت به کل صورت.
 2. تعداد جلسات لازم برای درمان.
 3. نوع برند دستگاهی که هایفو انجام می‌دهیم، از عوامل تاثیرگذار در قیمت هایفو است.
 4. دستمزد پزشک
 5. هزینه کلینیک
 6. نوع پوست، میزان شلی و چین و چروک
 7. سن بیمار

امروزه بسیاری افراد در ارایشگاه‌ها و کلینیک‌های بدون مجوز مبادرت به انجام کارهای زیبایی می‌کنند که با توجه به قیمت پایینی هم که دارند مشتریان قابل توجهی دارند، باید گفت که انجام خدمات جوانسازی پوست در مراکز نامعتبر سبب بروز عوارض جبران ناپذیری می‌شود. همه مردم دوست دارند که هزینه کمتری را برای انجام کارشان بپردازند اما در گزارشات و شکایات بارها مشاهده شده است که بیماران دچار عوارض جدی مثل سوختگی‌های شدید شده‌اند. این عوارض به‌علت انجام درمان توسط افراد غیرمتخصص و دستگاه‌های فرسوده است.

تاثیر هایفوتراپی پوست چقدر است؟

چه کسانی نمیتوانند از هایفوتراپی استفاده کنند؟

 • بعد از تزریق ژل و فیلر و بوتاکس بهتر است تا دوهفته هایفوتراپی انجام نشود.
 • خانم های باردار و شیرده بهتر است هایفوتراپی را انجام ندهند.
 • برای کسانی که دارای ابزارهای الکتریکی کاشته شده هستند مناسب نیست.

توصیه اکید پزشکان آنیل به شما این است که حتما این عمل را در کلینیک‌های تخصصی و مجهز توسط پزشک ماهر و با تجربه انجام دهید چرا که این کار نیازمند تخصص بوده و اگر تنها به دلیل هزینه هایفوتراپی پایین آن را در کلینیک های نامعتبر و یا آرایشگاه ها انجام دهید ممکن است وقت و هزینه شما از بین برود.

عوارض هایفوتراپی

همان طور که در سایت kingedwardvii گفته شده: مانند هر روش پزشکی، ممکن است خطرات یا عوارضی ایجاد شود

As with any medical procedure, it’s possible for risks or complications to arise. Speaking with your specialist or surgeon beforehand will help you to understand what these might be in your case.

درد

درمان اولتراسونیک معمولاً بدون درد است و افراد احساس سوزن سوزن شدن خفیف یا گرما روی پوست را گزارش می دهند. این احساس فقط در طول درمان و جلسات هایفو احساس می شود و پس از اتمام جلسات هایفو ادامه نمی‌یابد. با ادامه درمان این مشکل برطرف می‌شود و شما نتایج شگفت انگیز هایفوتراپی خود را در پایان مشاهده می کنید. با این حال اگر آستانه تحمل درد فرد بسیار پایین باشد و به تجویز پزشک می‌توان از کرم بی‌حس کننده و یا آمپول‌های بی‌حسی ضعیف استفاده کرد.

لک پوستی

شایع‌ترین عارضه جانبی گزارش شده توسط بیماران، در طی مطالعه‌ای که در مورد اثربخشی HIFU تحقیق می کرد، همین مورد بوده است. نواحی تحت درمان ممکن است قرمز و لکه دار شوند، به خصوص اگر پوست شما حساس و مستعد قرمزی باشد. البته باید دقت داشته باشید که لک صورت، عارضه جانبی دائمی نیست و معمولا چند ساعت پس از درمان از بین می رود.

تورم

متورم شدن پوست از عوارض نادر هایفو صورت است، اما از آنجایی که پوست هر فرد متفاوت است، ممکن است تورم ایجاد شود. تورم معمولاً پس از چند روز از بین می‌رود، سپس می‌توانید از مزایای شگفت‌انگیز آن تا سال‌ها لذت ببرید.

بی حسی

امواج صوتی ساطع شده در روش هایفو به عمیق ترین لایه‌های پوست نفوذ می‌کند تا عمیق‌ترین چین و چروک ها را از بین ببرد. این فناوری در توانایی نفوذ در درم و لایه سیستم آپونورتیک عضلانی سطحی (SMAS) منحصر به فرد است و بسیار عمیق تر از تمام درمان های غیرتهاجمی دیگر است. از آنجایی که هایفو به عمیق ترین لایه ها نفوذ می کند، گاهی اوقات این می تواند باعث آسیب جزئی شود که می تواند منجر به احساس بی حسی شود.

احساس سوزن سوزن شدن بیشتر در نواحی ظریف مانند چشم ها و لب ها اتفاق می افتد. اما این عارضه طی دو هفته بدون نیاز به دارو یا مداخله پزشکی برطرف خواهد شد. توجه داشته باشید که این عوارض نادر هستند و در طول مشاوره به طور کامل برای شما توضیح داده خواهد شد.

هایفو غبغب چیست؟

هایپرپیگمنتیشن

اگرچه نادر است، اما این یک عارضه جانبی است که می‌تواند دائمی باشد. این عارضه می تواند باعث تغییر رنگ پوست و تیره شدن آن شود. هنوز علت بروز این عارضه مشخص نسیت اما می تواند توسط دستگاه اولتراسوند ساطع کننده گرما ایجاد شود. هرچند که این عارضه بسیار نادر است و تا به حال در کلینیک زیبایی آنیل رخ نداده اما ما همه موارد را به طر کامل برای مراجعه کننده شرح خواهیم داد.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که در اکثر موارد مراجعان هیچ عوارض جانبی را تجربه نمی‌کنند چرا که این درمان مورد تایید انجمن FDA امریکا نیز هست. درمان هایفوتراپی یکی از کم‌عوارض‌ترین نوع درمان‌هاست و این در حالی است که هزینه هایفوتراپی نیز بسیار مقرون به صرفه است. با همه این اوصاف در مرحله مشاوره همه موارد ضروری به بیمار گفته خواهد شد.

مراحل انجام هایفوتراپی

برای انجام هایفوتراپی، لازم به گذراندن مراحل خاص و پیچیده‌ای نیست. مراحل کار هایفوتراپی بدین شرح زیر است که ابتدا پوست صورت فرد تمیز و پاکسازی می‌شود و سپس ژل مخصوص امواج اولتراسوند بر روی پوست زده می‌شود و سپس با مالش پروپ (دسته دستگاه) بر روی پوست امواج الکتروسوند بر روی پوست تابیده می‌شود و مراحل درمان انجام می‌گیرد. در طول درمان ممکن است شما کمی گرما بر روی پوست خود حس کنید و پزشک کاملا پوست شما را در طول درمان زیر نظر دارد.

هزینه هایفوتراپی چقدر است

قیمت هایفوتراپی در کلینیک زیبایی آنیل

هایفوتراپی یکی از بهترین و مناسب ترین روش های جوان‌سازی پوست به شمار می‌رود. هزینه هایفوتراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای انتخاب کلینیک مهمترین نکته قبل از قیمت هایفوتراپی، کیفیت انجام کار توسط متخصص زیبایی است. تمیزی و بروز بودن کلینیک و تجهیزات مورد استفاده در آن کلینیک هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از همین رو، در کلینیک آنیل به عنوان بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران، می توانید هایفوتراپی صورت و گردن با دستگاه چهار بعدی اولترا را با 2.200.000 انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با آنیل درتماس باشید و به طور رایگان از مشاوره پوست و مو برخوردار شوید و جهت وقت بلفاروپلاستی و جراحی پلک با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه یک جلسه هایفوتراپی در تهران چقدر است؟

هزینه هایفوتراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در کلینیک های معتبر تهران بین 2 تا 3 میلیون تومان است.

عوارض هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفوتراپی درمانی غیرتهاجمی بوده از همین رو عوارض زیادی ندارد ولی اگر در کلینیک های غیرمتعبر و توسط افراد غیرمتخصص انجام شود میتواند همراه با درد و لک پوستی، تورم و هایپرپیگمنتیشن همراه باشد.

جمع بندی

آنچه در این مقاله از آنیل خواندید به صورت زیر است:

 • هایفوتراپی با استفاده از امواج فراصوت به رفع مشکلات پوستی مثل چین و چروک و جوانسازی میپردازد.
 • هایفوتراپی کاربردهای زیادی دارد از جمله درمان منافذ باز پوست، رفع خط خنده، لیفت شکم و پهلو و… .
 • هایفوتراپی مزایای زیادی دارد که شامل مواردی مثل بدون درد بودن، از بین نرفتن اثر آن در دراز مدت و… است.
 • قیمت هایفوتراپی تحت تاثیر فاکتورهای مختلف میتواند متفاوت باشد عواملی مثل تعداد نقاطی که هایفو انجام میشود، دستمزد پزشک متخصص، کلینیکی که هایفوتراپی و… .
 • در صورتی که هایفوتراپی را در کلینیک غیرمعتبر انجام دهید عوارض مختلفی دارد از جمله لک پوستی، درد، تورم، بی حسی و… .
 • بررسی قیمت و هزینه های هایفوتراپی که در بهترین کلینیک غرب تهران چیزی حدود 2.200.000 می باشد.
 • و….
4.4/5 - (13 امتیاز)

32 دیدگاه ‌ها

 • به نظرم می‌شد مفصل‌تر توضیح داد.

  • بله همینطوره ، اکثراً ترجیح میدن مقاله خلاصه و مفید باشه ولی بسیار ممنونیم از نظرتون و سعی میکنیم مطالب در عین خلاصه بودن کامل هم باشند .

 • تا چه زمانی نتیجه کاملا حس میشه؟؟

  • تغییرات اولیه بلافاصله بعد از هایفوتراپی حس میشه اما 2 تا 3 ما بعد نتایج بیشتر و کامل تری رو میتونید روی پوستتون حس کنید

 • ممنون از سایت خوب و هزینه هایی که برای هایفوتراپی گذاشتید.

  • خوشحالیم از خدمات راضی بودید.

 • چند جلسه برای هافوتراپی نیاز هست؟

  • پاسخ این سوال بعد از معاینه و تشخیص پزشک مشخص می شود اما بعد از جلسه اول شما شاهد تغییرات در پوست خود خواهید بود.

 • توضیحات خوب و عالی

  • خوشحالیم باعث رضایت شما شده ایم.

 • هایفوتراپی برای پوست های خشک عوارضی ندارد؟

  • خیر عوارضی ندارد.

 • آیا هایفوتراپی چروک های عمیق و از بین می بره؟

  • روی چروک های سطحی و خطوط ریز جواب بهتری میگیرد. هایفو کلاژن سازی میکنه دیگه. اثرش روی چروک های عمیق کمتره

 • سلام و درود
  آیا هزینه ای که فرمودین برای هایفو صورت تنهاست؟ هزینه هایفو گردن چقدره؟

  • باسلام، هزینه اعلام شده (2 میلیون در پاییز 1400) برای هایفوتراپی صورت و گردن می‌باشد.

 • سلام
  سپاس بابت مطلب خوب تون
  من 31 سالمه و چروک های خیلی ریز و جزیی دارم
  آیا می تونم برای رفع اون ها و جلوگیری از بیشتر شدن چروک ها از هایفوتراپی استفاده کنم؟
  آیا با این روش شادابی ده سال پیش در چهره ام ظاهر میشه؟

  • سلام و سپاس از حسن انتخاب شما
   بله هایفوتراپی برای شما گزینه مناسبی است. ماندگاری نتایج هایفوتراپی به عواملی چون نظیر سن افراد، میزان ضایعات پوستی، نوع زندگی افراد، میزان شلی و افتادگی پوست، عمق چروک ها و عوامل دیگری بستگی دارد و شما می توانید با 3 جلسه هایفوتراپی نتیجه دلخواه خود را بگیرید.

 • سلام وقت شما بخیر زیر چشمم کبودی زیادی داره آیا هایفوتراپی برای من مناسبه؟

  • سلام و عرض ادب خدمت شما
   خیر؛ به هیچ عنوان هایفوتراپی برای اطراف چشم توصیه نمی‌شود و بسیار خطرناک است.

 • سلام وقتتون بخیر. آیا من میتونم چربی های غبغب و زیرگردن رو با هایفو از بین ببرم؟چند جلسه لازم داره؟

  • سلام. بله با هایفوتراپی میتونید چربی های زیر گردن و چانه رو از بین ببرید. تعداد جلسات و هزینه هایفوتراپی بستگی به میزان چربی ناحیه مورد نطرتون داره و پزشک تعیین میکنه.

 • تزریق چربی برا جوانسازی پوست بهتره یا هایفوتراپی

  • هایفوتراپی روش پیشرفته‌تری است. در این روش امواج اولتراسوند به لایه‌های عمیق پوست تابانده می‌شود. هایفوتراپی ماندگارتر از تزریق چربی است و به طبع هزینه‌ بیشتری هم دارد.

 • سلام
  باتشکر از مقالتون
  آیا هایفوتراپی برای ما آقایان هم انجام میدین ؟ اگر بله، خدای نکرده باعث ریزش ریش نشه ؟
  برای رفع غبغب هام هم میشه از هایفوتراپی استفاده کنم ؟

  • سلام بر شما. خوشحالیم که این مقاله موردتوجه شما قرار گرفته. بله هایفوتراپی برای آقایان و رفع غبغب نیز انجام می‌شود.
   در مورد عوارض هایفوتراپی هم باید بگم که این روش کم‌تهاجمی است و غیر از کبودی و ورم موضعی عارضه ی دیگری ندارد.

 • فاصله بین جلسات هایفوتراپی چقدر باید باشه؟

  • تاثیر هر جلسه از هایفوتراپی معمولا یک سال و نیم تا دو سال است. بستگی به نوع پوست شما و مهارت پزشک متخصص این زمان می تواند متفاوت باشد.

 • سلام آیا ازهایفوتراپی میتوان برای برطرف کردن لکه های قدیمی حاملکی استفاده کرد؟

  • سلام وقت بخیر
   خیر هایفو هیچ تاثیری بر روی لکه ها ندارد

 • در مورد هایفو لب و صورت میخواستم اقدام کنم

  • سلام وقتتون بخیر
   در خدمتتون هستیم برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با شماره 02144027503 تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

طراحی و سئو سایت توسط