هزینه عمل بینی + 4 عامل موثر در آن

 • خانه
 • -
 • مجله سلامت
 • -
 • هزینه عمل بینی + 4 عامل موثر در آن
هزینه عمل بینی + 4 عامل موثر در آن

اگر تصمیم به جراحی بینی گرفته‌اید اما از هزینه عمل بینی اطلاعاتی ندارید، در این مقاله به تفکیک هزینه هر مدل عمل جراحی بینی را می‌ببینید. همچنین با توجه به شناخت عوامل موثر بر هزینه عمل بینی، می‌توانید بهترین تصمیم را برای انجام عمل جراحی خود با بهترین نتیجه و در عین حال بهترین هزینه بگیرید.

برای آن‌که قیمت عمل جراحی بینی را تخمین بزنیم، در قدم اول باید بدانیم که چه عواملی بر هزینه عمل بینی تاثیر گذار است. به همین منظور در این قسمت به معرفی این عوامل می‌پردازیم:

 • دستمزد جراح

با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و سابقه کاری جراح هزینه عمل جراحی متغیر است. قطعا جراحی که سابقه کاری زیادی در جراحی داشته باشد، هزینه بیشتری دریافت می‌کند.

 • نوع مدل بینی

هزینه عمل بینی با توجه به نوع و مدل بینی فرد متفاوت است. معمولا افرادی که بینی گوشتی دارند، برای عمل جراحی هزینه بیشتری پرداخت می‌کنند و هزینه این عمل جراحی با هزینه عمل جراحی بینی استخوانی، از جهت نوع عمل کاملا فرق دارد. علاوه بر آن عمل جراحی ترمیمی یا همان عمل جراحی ثانویه به مراتب از دو عمل جراحی قبلی بیشتر است.

 • کلینیک جراحی

کلینیک جراحی با توجه به شهر، محل و فضای آن هزینه‌های متفاوتی دریافت می‌کنند. واضح است که هزینه عمل بینی تهران با یک شهر کوچک، قابل مقایسه نیست. در این مورد می‌توان هزینه‌های مربوط به اتاق عمل و تجهیزات را در نظر گرفت.

 • آزمایش های مورد نیاز قبل از عمل جراحی

پیش از هر عمل جراحی معمولا آزمایش خون و سی تی اسکن از بینی گرفته می‌شود تا وضعیت بیمار کاملا بررسی شود که نباید در محاسبه هزینه‌های عمل از آن غافل شد. علاوه بر آن هزینه مراقبت های جراحی بینی را هم باید در نظر گرفت.

هزینه عمل بینی در سال 1402

قیمت عمل بینی در سال 1402

واقعیت این است که شاید شنیده باشید، فلان دوستتان با پرداخت مبلغی در حدود 4 میلیون تومان عمل جراحی بینی انجام داده است، اما این عمل جراحی بینی توسط چه کسانی و در چه بیمارستان و کلینیکی انجام می‌شود؟ همچنین، احتمال اینکه برای کوچک کردن بینی مراجعه کرده باشد اما به دلیل پولیپ بیمه درصدی از هزینه را پرداخت کرده را هم در نظر داشته باشید! در احتمال دیگر، امکان کوچک کردن بینی با نخ با هزینه نسبتا کمتر وجود دارد! روش های بسیاری برای کاهش هزینه است اما باید عمل متناسب با نیاز شما و فیزیک شما انجام شود.

یکی از علل قیمت پایین بعضی عمل‌های زیبایی مثل بینی، این است که این عمل جراحی توسط رزیدنت های تازه کار و بی‌تجربه انجام می‌شود و ممکن است به خاطر عدم مهارت کافی در بین عمل جراحی یا در نتیجه مشکلی پیش آید که در زیبایی فرد تاثیر مستقیم بگذارد و نتایج غیر قابل بازگشتی به بار آورد. بنابراین پیشنهاد می‌شود که برای انجام این عمل به بهترین متخصص آن مراجعه کنید. در این قسمت هزینه انواع عمل جراحی را بررسی می‌کنیم:

هزینه عمل بینی استخوانی

شناخت نوع و مدل بینی کمک می‌کند که پیش از آن‌که برای عمل جراحی اقدام کنیم، حدود هزینه آن را بدانیم. از مشخصات بینی استخوانی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • معمولا بینی استخوانی دارای قوز یا برجستگی است.
 • این نوع بینی دارای غضروف محکمی است.
 • پوست بینی استخوانی نازک است، به نحوی که می‌توان استخوان بینی را از روی پوست به راحتی لمس کرد.
 • ممکن است به اصطلاح حالت عقابی داشته باشد.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1402 را می‌توان در حدود 15 تا 25 میلیون در نظر گرفت.

هزینه عمل بینی گوشتی

قبل از این‌که بخواهیم راجع به هزینه عمل بینی گوشتی صحبت کنیم، بد نیست که بینی گوشتی را بشناسیم. ویژگی‌های بینی گوشتی از قرار زیر است:

 • نوک بینی گوشتی، نسبتا ضخیم است.
 • بینی گوشتی پوستی چرب دارد و بیشتر مستعد جوش و آکنه است.
 • بینی گوشتی بافت غضروفی دارد.

با توجه به این ویژگی‌ها می‌توان گفت جراحی بینی گوشتی، پیچیده‌تر از جراحی بینی استخوانی است. بنابراین هزینه عمل جراحی بینی گوشتی به مراتب از عمل بینی استخوانی بالاتر است. هزینه این عمل جراحی را می‌تواند در بازه 20 تا 30 میلیون تخمین زد.

هزینه عمل پولیپ بینی

پولیپ بینی یک زائده شبیه کیسه است که در بینی ایجاد می‌شود و باعث انسداد راه تنفس فرد می‌شود. در برخی مواقع، پولیپ با راه‌های درمان دارویی رفع نمی‌شود. بنابراین نیاز به عمل جراحی پیدا می‌کند. این عمل جراحی، یک عمل جراحی درمانی است و از عمل‌های زیبایی محسوب نمی‌شود. حدود هزینه این عمل جراحی از 15 تا 25 میلیون تومان متغیر است.

هزینه عمل جراحی ثانویه بینی

هزینه عمل بینی گوشتی

عمل جراحی ثانویه بینی، زمانی انجام می‌شود که عمل جراحی بینی انجام شده است اما برای فرد راضی کننده نبوده است. در این شرایط فرد درخواست عمل جراحی دوباره دارد. این عمل جراحی به عمل جراحی ترمیمی یا ثانویه معروف است. هزینه این عمل جراحی با توجه به حساسیت بالای آن، از بقیه عمل‌ها به مراتب بالاتر است. بازه قیمتی که برای عمل بینی ترمیمی در سال 1402، تعیین شده در حدود 25 تا 45 میلیون تومان است.

چرا کلینیک زیبایی آنیل برای عمل بینی

کلینیک زیبایی آنیل به عنوان یک مجموعه مجهز و ارائه دهنده تمام خدمات پوستی و زیبایی به مراجعین برای دریافت نتیجه مناسب خدمات دیگری مانند تزریق چربی ، عمل جراحی پلک و بسیاری از خدمات دیگر را پیشنهاد می کنند تا مراجعه بتواند در بهترین کلینیک زیبایی در تهران دوره درمانی را شروع کند و تحت نظر بهترین دکتر زیبایی و پوست و مو دوره درمانی را به پایان برساند.

جمع بندی

آن‌چه در این مقاله خواندید به شما در پرداخت هزینه مقرون به صرفه برای عمل بینی کمک می کند. در صورتی که هنوز ابهام های زیادی درباره عمل بینی دارید می توانید با مشاورین و متخصصین در کلینیک زیبایی آنیل در تماس باشید. به طور کلی برای کاهش هزینه ما به بیمار پیشنهاد می کنیم، خدمات بیمه را برای خود فعال کنند. از پزشک بخواهید برای کاهش هزینه راه های با کیفیت و مناسب شما را هزینه کمتری دارد مانند لیف بینی را به شما پیشنهاد بدهد. در زیر 3 نکته مهم جهت آگاهی خوانندگان از قیمت را اضافه کرده ایم:

 • عوامل مختلفی در هزینه عمل جراحی بینی تاثیرگذار است که از جمله آن می‌توان به این موارد اشاره کرد: دستمزد جراح، عمل بینی، کلینیک جراحی و انواع آزمایش‌های قبل از عمل جراحی.
 • هزینه عمل‌های بینی استخوانی و عمل بینی گوشتی میانگین در حدود 15 تا 30 میلیون تومان است.
 • هزینه عمل جراحی ترمیمی به خاطر حساسیت بالای آن، از بقیه عمل جراحی‌ها گران‌تر است.

هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل بینی به عوامل مختلفی مثل نوع عمل، هزینه بیمارستان، هزینه آزمایش‌ها و ... بستگی دارد. میانگین قیمت انواع عمل بینی در حدود 15 تا 30 میلیون تومان است.

هزینه عمل بینی اقساط به چه صورت است؟

برخی متخصصین با توجه به شرایط بیمار پرداخت هزینه عمل جراحی را قسط بندی می‌کنند. معمولا پرداخت به این صورت است که یک سوم آن قبل از عمل جراحی و بقیه در طی 3 تا 10 ماه آینده پرداخت می‌شوند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

ادمین وبسایت: لین آریا