لاغری موضعی با دستگاه rf (ماندگاری، هزینه، مزایا و معایب)

لاغری موضعی با دستگاه rf
دسته‌بندی مجله سلامت
نویسنده دکتر امیر آذری فر
زمان مطالعه
تاریخ انتشار ۱۱ دی ۱۳۴۸
۱
(۱)

در گذشته بسیاری از افراد اعتقاد داشتند که لاغری موضعی امکان‌پذیر نیست؛ ولی امروزه لاغری موضعی با دستگاه rf کاملا ممکن شده است و شما بدون نیاز به ورزش یا رژیم غذایی خاصی می‌توانید، خیلی راحت اقدام به چربی‌سوزی در یک ناحیه خاص از بدن خود کنید. این دستگاه به شکلی طراحی شده است که می‌تواند، خیلی راحت سلول‌های چربی که در یک ناحیه از بدن وجود دارند، را گرم کرده و آنها را به انرژی مستقیم تبدیل کند. زمانی که این اسیدهای چرب آزاد می‌شوند، به شکلی فشرده و خرد شده هستند و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا به طور مستقیم وارد گردش خون افراد شده و توسط بدن سوزانده شوند.

نحوه کار دستگاه rf به شکلی است که می‌تواند به لایه‌های مختلفی که زیر پوست قرار دارند، دسترسی پیدا کرده و با گرما دادن به این لایه‌ها چربی‌هایی که در آنها ذخیره شده است را آزاد کند. از طرف دیگر در ادامه می‌تواند فرایند انقباض را نیز روی پوست انجام دهد که از شل شدن پوست شما بعد از لاغری جلوگیری می‌کند. همین موضوع نیز به زیباجویان کمک می‌کند تا بتوانند به شکلی کاملا طبیعی اقدام به چربی‌سوزی و لاغری در یک ناحیه خاص از بدن خود کنند.

مزیت مهمی که دستگاه rf دارد این است که اثرات آن کاملا بلندمدت هستند. به همین علت نیز لاغری موضعی با دستگاه rf یکی از بهترین متدهای لاغری در دنیای روز به شمار می‌آید. البته نباید فراموش کرد که این متد به نسبت سایر متدهایی که در این زمینه وجود دارند معمولا هزینه بیشتری برای شما همراه خواهد داشت. در ادامه این مقاله از کلینیک آنیل با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع در این باره کسب کنید.

ماندگاری لاغری موضعی با rf

ماندگاری لاغری موضعی با rf

اولین سوالی که در خصوص این متد برای لاغری پیش می‌آید این است که ماندگاری آن چقدر است؟ به طور کلی باید بدانید که ماندگاری این روش نسبتا طولانی است و اگر بعد از لاغری مراقبت‌های لازم را انجام دهید، می‌توانید، برای همیشه از دست چربی‌های موضعی خود رها شوید. با این حال اگر فرایند نداشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش‌کردن را ادامه دهید، ممکن است، بعد از مدتی مجددا ناحیه مربوطه با اضافه وزن مواجه شده و چربی‌ها در آن تجمع داشته باشند.

مناطق مناسب برای لاغری با دستگاه rf

یکی از مهم‌ترین مزایایی که لاغری موضعی با دستگاه rf می‌تواند داشته باشد، این است که شما می‌توانید آن را برای مناطق مختلف بدن مورداستفاده قرار دهید، بدون این‌که هیچ‌ محدودیتی در این زمینه برایتان وجود داشته باشد. از جمله مهم‌ترین مناطقی که می‌توان با کمک دستگاه rf اقدام به لاغری آن کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در اولین قدم شما می‌توانید از این دستگاه برای لاغری شکم و چربی‌سوزی در این ناحیه استفاده کنید.
 2. از طرف دیگر بازوها و ران‌ها نیز از دیگر عضلاتی هستند که برای لاغری آنها می‌توان دستگاه rf را مورداستفاده قرار داد.
 3. اگر زیربغل‌های شلی دارید باید بدانید که دستگاه rf برای لاغری در این ناحیه نیز بهترین گزینه خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: یکی از روش های لاغری، کرایوتراپی لاغری است.

مزایا و فواید لاغری موضعی با دستگاه rf

لاغری با کمک دستگاه rf می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد که از جمله آنها عبارت‌اند از:

 1. استفاده از این دستگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید، در کمترین زمان ممکن به لاغری برسید.
 2. این دستگاه برای لاغری معمولا هیچ‌گونه آسیبی به پوست شما وارد نمی‌کند.
 3. از طرف دیگر نباید فراموش کنید که استفاده از این دستگاه، باعث سوختن پوست شما نمی‌شود.
 4. ایمنی بالا و همین‌طور دقت در چربی‌سوزی از جمله دیگر مزایایی است که لاغری با این روش می‌تواند، به همراه داشته باشد.

تمامی این مزایا باعث می‌شوند تا دستگاه rf یکی از بهترین دستگاه‌هایی باشد که امروزه برای لاغری مورداستفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای زیادی نیز دارد.

معایب لاغری موضعی با دستگاه rf

معایب مهم لاغری موضعی با دستگاه rf

پس از این‌که با مزایای لاغری موضعی با دستگاه rf آشنا شدید نیازمند این خواهید بود که معایب این متد را نیز به‌خوبی بشناسید. از جمله مهم‌ترین معایب استفاده از دستگاه rf به‌منظور چربی‌سوزی و لاغری موضعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. این احتمال وجود دارد که بعد از هر جلسه مقداری قرمزی روی پوست خود احساس کنید. معمولا این قرمز شدن پوست بعد از یک الی دو ساعت از بین خواهد رفت.
 2. تا دو الی سه روز بعد از جلسه لاغری نباید، پوست خود را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید.
 3. ممکن است کمی احساس سوزن سوزن شدن در ناحیه لاغری داشته باشید که این موضوع نیز تنها طی چند ساعت برطرف خواهد شد.

تزریق چربی سوز به عنوان راه حل موثر برای از بین بردن چربی هر قسمت از بدن است.

اقدامات مهم قبل از لاغری موضعی با RF

پیش از آن‌که بخواهید از خدمات لاغری موضعی با دستگاه rf استفاده کنید نیازمند این خواهید بود که به چند نکته مهم توجه داشته باشید. از جمله نکات مراقبتی قبل از استفاده از دستگاه rf برای لاغری عبارت‌اند از:

 • یک هفته قبل از جلسه لاغری از استعمال دخانیات و الکل خودداری کنید. به این ترتیب می‌توانید نتیجه بهتری از لاغری دریافت کنید.
 • قبل از جلسه درمانی نباید به هیچ وجه اقدام به استفاده از هیچ‌گونه لوسیونی روی پوست و بدن خود کنید.مراقبت‌های بعد از لاغری موضعی با RF

مهم ترین مراقبت‌های بعد از لاغری موضعی با RF

بعد از این‌که از خدمات لاغری موضعی با دستگاه rf استفاده می‌کنید، نیازمند این هستید که برخی از نکات مراقبتی را رعایت کنید. رعایت‌کردن این نکات مراقبتی به شما کمک می‌کند تا هم بتوانید نتیجه بهتری را از لاغری با این دستگاه دریافت کرده و هم بتوانید از بروز عوارض و معایب آن جلوگیری کنید. از جمله مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از لاغری با این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سعی کنید حتما تا چند روز بدن خود را هیدراته کرده و حداقل روزانه ۸ لیوان آب بنوشید.
 • در صورتی که پزشک متخصص رژیم غذایی را به شما توصیه می‌کند، حتما این رژیم را رعایت کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.
 • سعی کنید روزانه نیم ساعت پیاده‌روی منظم داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید، اثربخشی این متد لاغری را بهبود دهید.
 • در صورتی که پزشک متخصص داروها یا دستورالعمل‌هایی را برای شما تجویز می‌کند، حتما اقدام به رعایت‌کردن آنها کنید.

چرا لاغری موضعی با دستگاه rf حائز اهمیت است؟

استفاده از روش لاغری موضعی با دستگاه rf از چندین جهت مختلف می‌تواند برای شما مفید و سودمند باشد. اولین مورد از دلایل اهمیت این روش این است که در آن شما هیچ نیازی ندارید که رژیم‌های سختی بگیرید یا این‌که ورزش‌های سختی را انجام دهید. به همین علت نیز فرایند لاغری برای شما ساده‌تر شده و البته می‌توانید در مدت‌زمان کوتاه‌تری نیز به نتیجه برسید.

از طرف دیگر باید بدانید که بسیاری از افراد معمولا اندام مناسبی دارند و تنها شکم آنها بزرگ بوده و چربی زیادی در این ناحیه دارند. این افراد می‌توانند از دستگاه rf استفاده کرده و به این ترتیب تنها شکم خود را لاغر کنند. از طرف دیگر این متد تلاش می‌کند تا تمامی نکات بهداشتی و مراقبتی را نیز رعایت کند تا مشکلی بعد از لاغری برای شما به وجود نیاید.

درمان لاغری موضعی با دستگاه rf چگونه است؟

این متد از یک فرکانس رادیویی به نام فرکانس rf استفاده می‌کند که نام آن نیز از اسم همین فرکانس برداشته شده است. اولین نکته‌ای که در این زمینه باید به آن دقت داشته باشید این است که امواج رادیویی در این متد به‌صورت کاملا غیرتهاجمی به چربی‌هایی که زیر پوست قرار دارند حمله کرده و تلاش به شکستن این چربی‌ها می‌کنند. این امواج با تولید گرمای موردنیاز برای شکستن سلول‌های چربی که در زیر پوست قرار دارند امکانی را فراهم می‌کنند تا چربی‌ها به قطعات بسیار کوچک بشکنند و سپس وارد جریان خون شوند.

همین موضوع نیز به شما کمک می‌کند تا بتوانید چربی‌هایی که در یک ناحیه از بدن خود دارید را آب کنید بدون این‌که نیاز داشته باشید فعالیت خاصی انجام دهید. دستگاهی که برای تولید این امواج رادیویی استفاده می‌شود یک دستگاه کاملا پیشرفته است. امواجی که توسط این دستگاه تولید می‌شوند کاملا سالم بوده و هیچ‌گونه آسیبی را به پوست یا اعضای داخلی بدن شما وارد نمی‌کنند.

ویژگی های مفید استفاده از لاغری موضعی با دستگاه rf

لاغری موضعی با دستگاه rf می‌تواند ویژگی‌های مفیدی را به شما ارائه دهد که باعث می‌شود تا نسبت به سایر روش‌های درمانی گزینه بهتر و معقول‌تری برای لاغری موضعی باشد. ویژگی‌های ارائه شده توسط دستگاه‌های rf برای لاغری موضعی شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. این متد درمانی می‌تواند به شفافیت پوست شما نیز کمک کند.
 2. می‌تواند خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود داده و باعث شود تا نرمی پوست شما نیز بیشتر شود.
 3. این متد برای لاغری موضعی می‌تواند به سفت‌تر شدن عضلات نیز کمک کرده و البته در درمان رفع آکنه نیز بسیار موفق عمل کند.
 4. در نهایت باید بدانید که استفاده از دستگاه rf علاوه بر چربی‌سوزی می‌تواند به کاهش وزن نیز منجر شود.

هزینه لاغری موضعی با دستگاه rf

اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات لاغری موضعی با دستگاه rf هستید باید بدانید که این خدمات دارای هزینه‌های مخصوص به خود هستند. اگر نگرانی‌هایی درباره هزینه‌های لاغری با این روش دارید باید بدانید که هزینه آن به عواملی همچون موارد زیر وابسته خواهد بود:

 • نقاطی از بدن که قصد دارید فرایند چربی‌سوزی و کاهش وزن آن را در آن انجام دهید.
 • میزان چربی که در نقاط مدنظر شما تجمع کرده است.
 • کیفیت تجهیزاتی که در این زمینه استفاده می‌شوند.
 • میزان تجربه و تخصص پزشکی که برای لاغری با این دستگاه انتخاب کرده‌اید.

اگر شما هم نگرانی‌هایی در خصوص هزینه این نوع لاغری دارید پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با کارشناسان مجموعه ما در این زمینه تماس گرفته و مشاوره کاملی را دریافت کنید.

آنچه خواندید

لاغری موضعی با دستگاه rf سبکی نوین در زمینه لاغری و کاهش وزن است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی راحت چربی‌هایی که در یک نقطه از بدن خود دارید را از بین ببرید. معمولا در این متد از سیگنال‌های رادیویی استفاده می‌شود تا چربی‌هایی که در یک نقطه تجمع کرده‌اند گرم شده و وارد جریان خون شوند. همین موضوع نیز در نهایت باعث می‌شود تا بتوانید انتظار بهترین عملکرد را در لاغری خود داشته باشید. این سبک از لاغری هیچ نیازی به گرفتن رژیم‌های سخت یا ورزش‌های سنگین ندارد و از طرف دیگر شما تنها می‌توانید برای یک نقطه خاص آن را استفاده کنید. اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده از این خدمات برای لاغری و کاهش وزن هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما در زمینه دستگاه‌های RF نیز در این زمینه استفاده کرده و از مزایای این خدمات بهره‌مند شوید.

سوالات متداول لاغری موضعی با دستگاه rf

بهترین سن برای استفاده از دستگاه Rf

معمولا پیشنهاد می‌شود که افرادی که سن بالای ۳۵ سال دارند از این متد برای لاغری استفاده کنند. با این حال تحت شرایط خاص امکان استفاده از این دستگاه برای لاغری افراد زیر ۳۵ سال نیز وجود دارد.

لاغری با دستگاه rf درد دارد؟

خیر یکی از مهم‌ترین مزایای این متد برای لاغری این است که استفاده از آن هیچ‌گونه دردی برای شما ندارد. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین نتایج را در لاغری خود دریافت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۱ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *