بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران را بشناسید! 8 کلینیک بلفاروپلاستی تهران

  • خانه
  • -
  • مجله سلامت
  • -
  • بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران را بشناسید! 8 کلینیک بلفاروپلاستی تهران
بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران را بشناسید! 8 کلینیک بلفاروپلاستی تهران

تبحر و تخصص جراحان چشم پزشک، تجهیزات کلینیک و بکارگیری روش‌های نوین از عوامل تعیین کننده‌ی بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران هستند. در این مقاله قصد داریم 8 تا از بهترین کلینیک های بلفاروپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم که تمام این ویژگی ای را دارند.

بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران

1. کلینیک زیبایی آنیل، بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران

کلینیک زیبایی آنیل

کلینیک زیبایی آنیل واقع در غرب تهران آگاهی بیمار از روند درمان را یکی از اولویت‌های اصلی خود قرار داده است. در این مرکز انواع عمل های افتادگی پلک از جمله بلفاروپلاستی، تخلیه چربی پلک و بلفاریت چشم انجام می شوند. این فرایندها با هدف درمانی یا زیبایی پس از ویزیت و تشخیص پزشک انجام می‌شوند. حمایت از بیماران در طول درمان بلفاروپلاستی، عمل جراحی پلک، مراقبت های بلفاروپلاستی و سایر فرایند های درمانی از اهداف اصلی کادر درمان کلینیک آنیل می‌باشند.

 

در این مجموعه به عنوان بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران پیش از انجام فرایند درمانی، به شما مشاوره داده می‌شود. قبل از جلسه ویزیت سوالات خود را آماده کنید تا آگاهی کامل در مورد بلفاروپلاستی و فواید و عوارض آن کسب کنید. بلفاروپلاستی، فیلر لب، بوتاکس، فیلر پوست و سایر فرایندهای پوست و مو همگی باید توسط افراد متخصص انجام شوند. فارغ از اینکه چه نوع خدمت درمانی را دریافت می‌کنید، تخصص و تجربه‌ی بالای کارکنان این مجموعه به طور بخصوص پرستاران برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد. برای اطلاع از هزینه عمل افتادگی پلک با این مجموعه در تماس باشید.

اطلاعات تماس

2. دکتر ابوالفضل رحیمی

دکتر رحیمی

جراحی چشم و نواحی اطراف آن پیچیده و حساس است و نقش بارزی در جذابیت چهره افراد ایفا می ‌کند. این جراحی باید در بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران توسط متخصصی صورت گیرد که آناتومی این منطقه و ارتباط این مناطق با چشم را بخوبی می‌شناسد.

فوق تخصص جراحي پلاستيک چشم و صورت به سلامت و بیماری قسمت‌هاي اطراف چشم مي‌پردازد. متخصصان دارای فلوشیپ چشم پزشکی در مورد بيماري‌هاي مادرزادی پلک، بازسازی پلک‌ها، تومورها و جراحی زيبايي حدقه چشم و اطراف آن و مجاری اشکی تخصص دارند. این کلینیک به خاطر هزینه‌ی معقول خدمات، حمایت از بیماران پیش و پس از جراحی و صداقت نظر مثبت بسیاری از بیماران را به خود جلب کرده است. دکتر ابوالفضل رحیمی بهترین جراح بلفاروپلاستی و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیم چشم و صورت از انگلستان از تخصص کافی در این زمینه برخوردار است.

موقعیت مکانی بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران به نحوی است که ضمن داشتن دسترسی مناسب به مناطق گوناگون، ترافیک در این محدوده نیز کم است؛ بنابراین امکان داشتن ریکاوری راحت در منزل برایتان وجود خواهد داشت.

در قسمتی از سایت دکتر رحیمی درباره چشم و اجزای آن آمده است که:

چشم و نواحی اطرف آن در روی صورت رل اساسی در ایجاد جذابیت چهره ایفا می کند.بنابراین ، ایده آل این است که جراحی در این منطقه پیچیده و حساس توسط متخصصی صورت گیرد که آناتومی این منطقه را به درستی میشناسد و ارتباط این مناطق با چشم را بخوبی درک می کند ،در حقیقت تخصص اولیه او در این زمینه است. جراحي پلاستيک چشم و صورت يکي از فوق تخصص‌هاي چشم‌پزشکي است که به قسمت‌هاي اطراف چشم و صورت مي‌پردازد: این فوق تخصص به بیماریها وجراحي پلک (شامل بيماري‌هاي مادرزادي پلک، بازسازي پلک‌ها، تومورها، بيماري‌هاي اين ناحيه و همچنين اعمال زيبايي اين ناحيه)، حدقه چشم و مجاري اشکی و جراحي‌هاي زيبايي اطراف چشم و صورت می پردازد.

اطلاعات تماس

3. دکتر بهمنی کشکولی

دکتر بهمنی کشکولی

انتخاب بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران و جراحی که به طور تخصصی برای انجام جراحی اطراف چشم گروه‌های مختلف آموزش دیده است اهمیت دارد. جراحی زیبایی پلک برای بازگرداندن حالت طبیعی چشم ها و طراوت و شادابی آن ها علاوه بر زیبایی، برای سلامت افراد نیز حائز اهمیت است. عمل بلفاروپلاستی یک جراحی زیبایی است که بر روی پلک‌ها انجام شده، به چشم ها جوانی می‌بخشد. جراحی پلک هم در میان زنان و هم مردان رواج دارد؛ هدف از این جراحی، رهایی از پلک های افتاده، چهره پیر و ایجاد زیبایی است. دکتر محسن بهمنی کشکولی، بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران است که به عنوان جراح چشم آموزش‌های لازم را به طور تخصصی فرا گرفته است. پوست با افزایش سن دچار تغییرات تدریجی فراوانی می‌شود؛ اما این به این معنا نیست که کودکان به بلفاروپلاستی نیاز نخواهند داشت. نحوه‌ي انجام فرایند بلفاروپلاستی بزرگسالان تفاوت بسیاری با بلفاروپلاستی کودکان دارد. زنان و مردان نیز انتظارات متفاوتی از نتایج این جراحی دارند.

پروفسور کشکولی فوق تخصص جراحیهای زیبایی چشم، مجاری اشکی و حدقه از انگلستان با گواهینامه جراحی اندوسکوپی مجاری اشکی هستند. ایشان بیش از ۱۰۰ مقاله علمی در ژورنال‌های معتبر پزشکی دنیا، ۳ کتاب و ۵ کتابچه آموزشی چاپ کرده اند و هم اکنون معاون پژوهشی گروه چشم پزشکی دانشگاه ایران می‌باشند.

اطلاعات تماس

4. دکتر بیتا ساقی

دکتر بیتا ساقی

دکتر بيتا ساقى، متخصص پوست، مو و زيبايى و فارغ‌التحصیل سال ۱٣٩٧ دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتى هستند. ایشان دارای گواهينامه و دانشنامه بورد تخصصی بوده بلافاصله پس از فارغ التحصیلی فعالیت‌های علمی و درمانی خود را آغاز کردند. ارائه خدمات تخصصی، درمانی و زیبایی و نگارش مقالات بین المللی در زمينه‌های مختلف تخصصى پوست در ژورنال های اروپایی از فعالیت‌های درخشان ایشان هستند.

دکتر بیتا ساقی متخصص و بهترین جراح بلفاروپلاستی هستند که روشی نوین برای عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) ابداع کرده اند. ایشان کتب مرجع بسیاری را برای متخصصین پوست ترجمه و تالیف کرده اند و کارگاه های آموزشی گوناگونی برای متخصصین پوست کشور برگزار کرده اند. هدف اصلی ایشان افزایش مهارت متخصصین در درمان بیماری‌های پوست، مو و زيبايى و یادگیری و بکارگیری شیوه‌های نوین زیبایی و جوانسازی پوست بوده است.

اطلاعات تماس

5. کلینیک RMC

کلینیک RMC

دکتر امین گل محمدی جزء یکی از جراحان حرفه ای لیفت شقیقه و بلفاروپلاستی در کلینیک RMC بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران هستند. ایشان عضو انجمن زیبایی آمریکا، دارای مدرک دکتری تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی و دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. متخصصان این مجموعه برای انجام جراحی پلک کودکان، زنان و مردان از تمام سنین آموزش دیده اند. دهه‌ها تجربه‌ی پزشکان این کلینیک به خودی خود ضامن نتایج حاصل از جراحی می‌باشد.

از آنجا که بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران مجموعه توانایی‌های متفاوتی نسبت به جراحی که عملیات گوناگونی اطراف چشم انجام می‌دهد دارد، انتخاب یک متخصص مجرب از اهمیت بالایی برخوردار است. متخصصان این مجموعه در حوزه‌ی ترمیم و جوانسازی پلک از تجربه و آموزش‌های لازم برخوردار هستند. ایجاد حداقل میزان اسکار یا جای زخم از مواردی هستند که یک جراح بلفاروپلاستی باید در نظر داشته باشد و تبحر بالا و بورد تخصصی برای این هدف لازم است. دکتر امین گل محمدی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک چشم می‌باشد و بنابراین جای نگرانی برای این موضوع باقی نمی‌گذارد.

اطلاعات تماس

6. کلینیک ایوا

در این مجموعه از به‌روزترین تجهیزات و روش‌ها برای ارائه‌ی با کیفیت‌ترین خدمات زیبایی استفاده می‌شود. بهترین متخصصان و جراحان چشم و پلاستیک تهران تحت مدیریت خانم دکتر سارا بهروان در محیط لوکس و استریل بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران به شما خدمات زیبایی و درمانی گوناگون را ارائه می‌دهند. علاوه بر تخصص و تجربه پزشکان، تجهیزات اتاق عمل و مواد بی‌حسی موضعی با کیفیت نیز امنیت جراحی بلفاروپلاستی در کلینیک ایوا را تضمین می‌کنند.

احتمالا با تصاویر بسیار که نشان دهنده‌ی تغییرات افراد پیش و پس از از جراحی بلفاروپلاستی هستند مواجه شده اید؛ دقت داشته باشید که تمامی این تصاویر قابل اعتماد نیستند. تعداد بالای تصاویر بلفاروپلاستی بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران نشان دهنده‌ی صحت آن‌ها است. بیماران می‌توانند پیش از جراحی از میان تصاویر نتیجه‌ی دلخواه خود را انتخاب کنند. این کلینیک نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کرده است که می‌توانید با جستجوی نام آن پاسخ سوال‌های احتمالی خود را از میان آن‌ها پیدا کنید.

اطلاعات تماس

  • تلفن : 09914474238
  • اینستاگرام : evaa_clinic
  • آدرس : خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45، واحد 4

7. دکتر بابک باب شریف

دکتر بابک شریف

هنگام انتخاب بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران، یکی از نکات مهمی که باید در نظر بگیرید تخصص و تبحر جراح است. معمولا انجام عمل بلفاروپلاستی توسط جراح پلاستیک عمومی توصیه نمی‌شود و بهتر است جراح چشم این پروسه را بر عهده بگیرد. با وجود اینکه بسیاری از جراحان پلاستیک توانایی انجام جراحی زیبایی پلک را دارند، در زمینه‌ی چشم پزشکی آموزش تخصصی ندیده اند. این جراحان در مورد معاینه چشم و بیماری‌های آن اطلاعات کافی ندارند، نمی‌توانند مشکلات چشم را که برنامه جراحی را تحت تاثیر قرار می‌دهند پیش بینی کنند و از تجهیزات پایه‌ی لازم برای معاینه چشم استفاده کنند. در عوض جراحان چشم پزشکی طی سال‌ها آموزشات لازم برای جراحی بلفاروپلاستی و سایر اختلالات مربوط به چشم را دریافت کرده اند تا به تخصص و تبحر کافی در این زمینه برسند.

دکتر بابک باب شریف مدرک پزشکی عمومی خود را 34 سال پیش اخذ کرده اند و سپس دوره تکمیلی را در دانشگاه تگزاس گذرانده اند. ایشان علاوه بر بورد تخصصی چشم پزشکی در سال ۱۳۷۶ و مدرک فوق تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۸۵، از کمبریج انگلستان نیز مدرک انجمن بین‌المللی چشم ICO را دریافت کردند. دکتر باب شریف عضو انجمن‌های گوناگون نظیر جراحان چشم امریکا AAO، جراحان کاتاراکت و رفرکتیو سرجری اروپا ESCRS، جراحان پلاستیک چشم آمریکا ASOPRS و جراحان استرابیسم چشم ایران هستند.

اطلاعات تماس

8. دکتر راضیه جعفری

دکتر راضیه جعفری

در بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران پیش از جراحی بلفاروپلاستی بیماران ویزیت می‌شوند تا در مورد مراقبت‌های قبل و بعد از عمل مشاوره شوند و اطلاعات کافی دریافت کنند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. این مجموعه سلامت بیمار، صداقت و پیگیری دقیق بیماران پس از عمل را در اولویت قرار می‌دهند. افرادی که تجربه‌ی جراحی زیبایی در این کلینیک را داشته اند و به نتایج دلخواه خود رسیده اند برای بهره مندی از سایر خدمات این مجموعه دوباره اقدام کرده اند. دکتر راضیه جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی با بیش از ۱۳سال سابقه طبابت و جراحی، عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و جراحان پلاستیک و زیبایی بین الملل آمریکا هستند. ایشان مدرک خود را سال ۱۳۸۰ از دانشکده پزشکی، مدرک بورد تخصصی جراحی عمومی خود را در سال ۱۳۹۳ و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی را در سال ۱۳۹۹ دریافت کردند.

اطلاعات تماس

سخن پایانی

بلفاروپلاستی یک روش جراحی زیبایی است که برای بهبود انحنای پلک‌های بالا (پلک‌های چشم) استفاده می‌شود. این عمل جراحی به منظور حذف پوست اضافی، چین و چروک‌های موجود در پلک‌ها و ایجاد پلک‌هایی جوانتر و زیبا انجام می‌شود. به خاطره همین از حساسیتی بالایی برخوردار است و لازم است که در بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران و توسط یک متخصص متبحر انجام شود.

در این مقاله ما 8 تا از بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران را به شما معرفی کردیم. اگر شما نیز تجربه چنین جراحی را داشته اید و یا کلینیک معتبری را می شناسید، حتما در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

ادمین وبسایت: لین آریا