قیمت تزریق ژل لب

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 5 دقیقه

افراد زیادی به دلیل داشتن لب‌های نازک و کوچک، تمایل به تزریق ژل لب و افزایش حجم لب‌های خود دارند. از این رو برای این دسته از افراد دانستن نکاتی راجع به کیفیت و هزینه تزریق ژل لب، می‌تواند به انتخاب بهتر کلینیک زیبایی کمک کند.

در این مقاله سعی بر این است که عوامل موثر بر قیمت تزریق ژل لب، انواع برندها و کیفیت ژل‌های تزریقی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

هزینه تزریق ژل لب

ژل لب چیست؟

ژل‌های مورد استفاده برای تزریق به لب‌ها از اسید هیالورونیک تولید شده است. این اسید به صورت طبیعی در بدن انسان وجود دارد و با گذشت زمان و افزایش سن، میزان آن در پوست و بدن کاهش می‌یابد و در نتیجه باعث کاهش حجم قسمت‌هایی مانند لب و گونه می‌شود.

تزریق این ژل‌ها به میزانی که پزشک تشخیص دهد، می‌تواند باعث جذاب‌تر شدن چهره گردد.

عوامل مؤثر بر قیمت هر سی‌سی ژل هیالورونیک اسید

  • میزان مورد نیاز ژل برای تزریق
  • نوع ژل تزریقی
  • میزان تخصص و مهارت شخص تزریق کننده
  • شهر و منطقه‌ای که کلینیک زیبایی در آن قرار دارد

میزان ژل مورد نیاز و اثر آن بر قیمت تزریق ژل لب

میزان مورد نیاز جهت تزریق فیلر لب معمولاً یک سی‌سی بوده و بیش از این مقدار مورد نیاز نمی‌باشد، مگر در شرایط خاص و تشخیص پزشک متخصص. در این صورت قیمت تزریق ژل لب، با توجه به نوع، کیفیت و برند ژل متغیر است.

میزان ژل مورد نیاز برای تزریق به لب

نوع ژل تزریقی و قیمت انواع ژل

انواع مختلفی از ژل‌ها برای تزریق در بازار وجود دارند. اکثر این ژل‌ها تولید کشورهای دیگر بوده و دارای کیفیت‌های متفاوتی هستند و قیمت گذاری روی ژل‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

به عنوان مثال ژل‌های وارداتی از کشورهایی مانند چین، دارای کیفیت پائینی بوده و هزینه کمتری برای مراجعه‌کننده دارند.

افراد زیادی هستند که به دلیل قیمت پائین، این ژل‌ها را انتخاب کرده و از عوارض ناشی از تزریق آن‌ها آگاه نیستند.

به طور کلی قیمت‌ ژل‌های موجود در بازار بسیار متفاوت بوده و از 500 هزار تومان تا 1 میلیون و 600 هزار تومان به ازای هر سی‌سی متفاوت است.

ژل اسکین فیل ایتالیا

در بسیاری از موارد که از ژل‌های ارزان قیمت و بی‌کیفیت استفاده می‌شود، ژل تزریقی حتی ده روز نیز ماندگاری نداشته و به سرعت اثر خود را از دست می‌دهد. در این صورت شخص ناچار به تزریق مجدد ژل و پرداخت هزینه‌ اضافی می‌شود.

در واقع بهترین ژل‌ها از یک سال تا 18 ماه ماندگاری بوده و پس از گذشت این زمان به صورت طبیعی جذب بدن شده و در صورت تقاضای مراجعه کننده، مجدداً تزریق فیلر انجام می‌شود.

  • جهت دریافت مشاوره رایگان فرم را پر کرده و ارسال نمائید.

در مواردی مشاهده می‌شود که فرد برای افزایش حجم لب‌ها از ژل‌هایی استفاده می‌کند که اثر دائمی دارند. این ژل‌ها از مواد غیر طبیعی ساخته شده و از جنس سیلیکون هستند. ممکن است پس از مدتی در لب یا گونه ایجاد عفونت کنند به این دلیل که بدن آن‌ها را یک شئ خارجی به حساب آورده و با آن مبارزه خواهد کرد.

در برخی از موارد نیز کیفیت پائین باعث می‌شود ژل بعد از مدتی به شکل گلوله‌ای درآمده و ظاهری نازیبا به لب‌ها بدهد. که در این حالت، لب‌ها به شکلی نامتقارن در می‌آیند.

اما ژل‌های اسکین فیل که از اسید هیالورونیک ساخته شده‌اند کاملاً با بدن سازگاری داشته و به هیچ عنوان مشکلی برای بدن به وجود نخواهند آورد.

بنابراین توصیه پزشکان متخصص در زمینه تزریق ژل این است که به هیچ عنوان به خاطر هزینه‌های پائین ژل، به یک کلینیک مراجعه نکنید، در غیر این صورت باید منتظر عواقب آن باشید.

skinfill

تکنیک و تخصص پزشک تزریق کننده ژل

مورد بعدی که در قیمت تزریق ژل مؤثر است، تخصص و تکنیک پزشک مربوطه است. تزریق ژل بایستی با تکنیکی خاص انجام شود. برای داشتن بهترین نتیجه، عمق تزریق نیز اهمیت بالایی دارد. که رعایت این نکات تنها توسط پزشک متخصص و مجرب امکان‌پذیر است.

تاثیر شهر و منطقه کلینیک زیبایی بر هزینه تزریق ژل لب

عامل مؤثر دیگر بر هزینه تزریق ژل لب، شهر و ناحیه‌ کلینیک زیبایی می‌باشد. واضح است که قیمت تزریق ژل لب در تهران نسبت به شهرهای دیگر بالاتر می‌باشد، در شهرهای کوچک و مناطق پائین شهر تهران، هزینه‌ تزریق ژل تا حدودی کمتر است و این به دلیل پائین بودن سایر هزینه‌ها مانند اجاره‌بها و … می‌باشد.

بعضی اوقات مشاهده می‌شود که تزریق ژل در مکان‌هایی مانند آرایشگاه‌ها توسط افرادی غیرمتخصص انجام می‌شود و از آن‌جا که در اکثر مواقع از ژل‌های بی‌کیفیت و بدون تاریخ مصرف استفاده می‌شود، قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها بسیار پائین و وسوسه کننده می‌باشند.

افراد زیادی به دلیل پائین بودن هزینه تزریق ژل در این مکان‌ها به آن‌ها مراجعه کرده و در بیشتر مواقع با عوارض جبران ناپذیری مواجه شده و در این صورت هم از نظر جسمی و هم مالی صدمه خواهند دید.

بنابراین بهتر است برای تزریق ژل به کلینیک‌های تخصصی که از تیمی متخصص و حرفه‌ای بهره‌مند هستند، مراجعه نمائید.

هزینه تزریق فیلر لب
دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و اخذ نوبت تزریق ژل کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان
دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و اخذ نوبت کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان

برخی از عوارض تزریق ژل‌ ارزان و بی‌کیفیت در مکان های غیر استاندارد

  • غیر قرینه شدن دو طرف لب و یا نا متناسب شدن لب بالا نسبت به لب پائین
  • خونریزی در نقاطی که تزریق انجام شده است
  • عفونت ناحیه تزریق به دلیل غیر استریل بودن محیط و ابزارها
  • ورم بعد از تزریق ژل لب و یا کبودی طولانی مدت ناحیه تزریق
  • گلوله‌ای شدن ژل در لب و ایجاد لب‌های بد فرم و نازیبا

برای مطالعه بیشتر در این مورد به مقاله «عوارض تزریق ژل» مراجعه کنید.

در صورتی که شما نیز قصد دارید با تزریق ژل، به لب‌های خود حجم دهید و یا اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید آن را با ما در میان گذاشته و از مشاوره پزشکان متخصص ما بهره‌مند شوید.

همچنین عزیزانی که در مورد تزریق ژل لب تجربه‌ای دارند در صورت تمایل آن را در قسمت دیدگاه‌ها به اشتراک گذاشته تا سایر دوستان نیز از آن‌ها بهره ببرند.