بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم

 • خانه
 • -
 • مو و ابرو
 • -
 • بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم
بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم کجاست؟ این یکی از سوالاتی است که بسیاری از مردم در اینترنت به دنبال جستجوی آن هستند. باید گفت که در محبوبیت و مقبولیت یک کلینیک کاشت مو عوامل زیادی می‌توان اثرگذار باشد. از مشتری مداری کادر درمان کلینیک گرفته تا سطح حرفه‌ای کار آن‌ها که می تواند موجب شود یک کلینیک در میان مردم مطرح و محبوب شود.

از نظر شما یک کلینیک کاشت مو خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در این مقاله سعی کردیم تا به برخی از استانداردهای حرفه‌ای که بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم باید دارای آن باشد اشاره کنیم. در ادامه نیز برخی از محبوب ترین کلینیکهای کاشت مو در تهران را معرفی کردیم.

معیارهای بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم

به سادگی می‌توان ادعا کرد که مهمترین عامل در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم، نتایجی است که از این کلینیک‌ها برای داوطلبان کاشت مو به ارمغان آورده‌اند. البته در کنار آن موارد دیگری را نیز باید در این محبوبیت مهم تلقی کرد.

این عوامل همان موضوعاتی است که همیشه در معرفی بهترین کلینیک کاشت مو از آن‌ها یاد شده است. از مهمترین این موارد باید به این نکات اشاره کرد:

 • متدهای کاشت مو مورد استفاده
 • پزشکان همکار کلینیک
 • لوکیشن یا محل جغرافیایی کلینیک
 • تسهیلات مالی در نظر گرفته شده برای جلب نظر زیبایی‌جویان گرامی
 • حسن برخورد و رفتار حرفه‌ای کارکنان
 • نظم، خوش قولی و وقت‌شناسی در کلینیک

بهترین پزشک متخصص کاشت مو در تهران از نظر مردم

محبوب ترین متدهای کاشت مو در کلینیک‌های تهران

همان طور که در بالاتر به آن اشاره شد، متد کاشت مو مورد استفاده در کلینیک، میتواند در جلب نظر مخاطبان بسیار مهم انگاشته شود. بسیاری از مردم، ترجیح می‌دهند تا از آخرین متدهای کاشت مو برای ترمیم و پیوند موهای سر خود بهره گیرند. همچنین برخی از روش‌های کاشت مو دارای عوارض شدید هستند که ترجیح بر اجتناب از آن‌ها است.

این عوارض کاشت مو ممکن است شامل ایجاد جای زخم، نقاهت طولانی مدت و حتی در مواردی، کسب نتایج ضعیف باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله عوارض پیوند موی سر مراجعه کنید.

روش کاشت مو ایده آل

با این حال باید در نظر داشت که روش کاشت ایده آل برای همه مردم یکسان نیست. دلیل این موضوع را باید در تفاوت‌های بیولوژیکی و ژنتیکی داوطلبان مختلف با یکدیگر جست. نیازی به اشاره نیست که هر داوطلب، ممکن است به دلایل گوناگونی دچار ریزش مو شده باشد. همچنین تاریخچه‌ی سلامت هر شخص با شخص دیگر متفاوت بوده و بنا به تشخیص پزشک، ممکن است روش خاصی برای او مناسب باشد.

مطرح‌ترین روش‌های کاشت مو در زمان نگارش این متن (پاییز 1400) شامل این موارد هستند:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع به مقاله بهترین روش کاشت مو مراجعه کنید.

لیست بهترین کلینیک کاشت مو و ابرو به انتخاب مردم

در انتها بد نیست تا نگاهی به لیستی که از بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم توسط کارشناسان ما تدوین شده نگاهی بیندازیم. بسیاری از کلینیک‌های معرفی شده این لیست محبوبیت و رضایت خاطر زیادی را در میان مشتریان فراهم آورده است. در این لیست سعی کرده ایم تا در حد امکان به نقاط قوت و ضعف هر یک از این کلینیک‌ها نیز بپردازیم.

لیست بهترین کلینیک کاشت مو و ابرو به انتخاب مردم

کلینیک کاشت مو آنیل

بدیهی است که وقتی این مطلب را در وب سایت کلینیک زیبایی آنیل مطالعه می‌کنید، نام کلینیک خود ما نیز در لیست قرار بگیرد. کلینیک زیبایی آنیل از کلینیک‌های محبوب و قدیمی در منطقه غرب تهران و صادقیه است. این کلینیک در لیست خدمات خود به غیر از کاشت مو، خدماتی دیگری را نیز ارائه می‌دهد. خدماتی همچون:

 • کاشت ابرو
 • کاشت ریش و سبیل
 • هایفوتراپی
 • میکرونیدلینگ
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی
 • تزریق ژل و فیلر
 • کربوکسی تراپی
 • کرایوتراپی
 • بلفاروپلاستی
 • لیفت سانترال لب
 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی مو

از جمله نقاط قوت کلینیک ما باید به مشتری مداری، رفتار حرفه‌ای و محترمانه کارکنان با مراجعان گرامی و نیز همکاری با بهترین پزشکان متخصص اشاره کرد. در کنار اینم موارد، امکان کاشت مو قسطی که در کلینیک آنیل در نظر گرفته شده است، از جمله امتیازات این کلینیک به شمار می‌رود.

همچنین لوکیشن کلینیک که در صادقیه قرار دارد نیز از نقاط سهل‌الوصول برای مراجعه شما عزیزان است. با این حال بهتر است در مراجعه به محل کلینیک، موضوع ترافیک و کمبود جای پارک را نیز در نظر داشته باشید. از نظر بسیاری از مراجعان، کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران است.

ایران فیت

این کلینیک هم در سالهای اخیر توانسته است با اتکا به کادر حرفه‌ای خود شهرت خوبی کسب کند. به نحوی که بسیاری ا مراجعان پیشین آن، کلینیک یاد شده را به دیگران نیز توصیه می‌کنند. با این حال این کلینیک به دلیل ازدحام متقاضیان کاشت مو معمولا در فواصل زمانی طولانی امکان تخصیص وقت را دارد.

بهترین کلینیک کاشت مو

کلینیک دکتر نیلفروش زاده

جناب دکتر نیلفروش زاده یکی از متخصصان خوشنام و مطرح کاشت مو در تهران هستند. ایشان برای بسیاری از مردم به عنوان یکی از بهترین پزشکان متخصص در امور زیبایی مطرح بوده و مراجعان بسیاری دارند. کلینیک ایشان در بلوار نلسون ماندلا قرار دارد. در واقع به سختی می‌توان در سطح حرفه‌ای و تخصص این پزشک عزیز کشورمان نکته‌ی منفی‌ای یافت.

با این حال ممکن است برند شخصی ایشان و نز محل کلینیک، در هزینه کاشت مو یا سهولت دسترسی به محل کلینیک، برای مراجعان بی‌تأثیر نباشد. مطب ایشان نیز به همین دلایل در بسیاری از موارد وقت خالی در اختیار نداشته و بهتر است پیش از مراجعه، به صورت تلفنی زمانی را برای ویزیت رزرو نمود.

کلینیک دکتر زمانی نیا

دکتر زمانی نیا نیز از پزشکان مطرحی هستند که محل کلینیک ایشان نیز در محدوده غرب تهران قرار دارد. با این حال ایشان به دلیل مشغله‌های کاری زمان محدودی را در کلینیک حضور دارند. به همین علت بهتر است پیش از مراجعه با ایشان زمانی را هماهنگ نمایید.

کلینیک دکتر صفیه چعباوی زاده

در برخی از فروم‌های اینترنتی، برخی از مراجعان ایشان نیز از نتایج کار پزشک یاد شده، رضایت بسیاری داشته‌اند. ایشان متأسفانه از وب سایت شخصی استفاده نمی‌کنند و تنها پیج اینستاگرام برای ارائه نمونه کار آنیل و ارتباط با داوطلبان در نظر گرفته‌اند.

بیمارستان عرفان نیایش

در انتها بد نیست تا از یکی از بیمارستان‌های تخصصی خدمات زیبایی تهران نیز نمام ببریم. بیمارستان عرفان نیایش نیز یکی از قطب‌های پزشکی زیبایی کشور است و بسیاری از پزشکان متخصص زیبایی در کشور، در این بیمارستان حضور دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت بیمارستان مراجعه کنید.

کلینیک کاشت مو مجهز

فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

معیارهای زیادی در انتخاب یک کلینیک به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم نقش دارند. مثلا ریسک روش‌های جراحی از دیگر روش‌ها بیشتر است. نیازی به توضیح نیست که این خود یک عامل مهم در عدم رضایت و حتی ایجاد ترس و اضطراب در افراد و به تاخیر انداختن تصمیم گیری آنها می باشد.

با این وجود امروزه کاشت مو میتواند به روش‌های غیرجراحی و غیرتهاجمی نیز انجام می شود.این موضوع می‌تواند تاثیر زیادی در تصمیم گیری افراد برای انتخاب کلینیک بگذارد. کاشت مو نیاز به مهارت و ظرافت زیادی دارد که در کیفیت نتایج نیز خود را نشان خواهد داد. بنابراین، هنگام انتخاب یک کلینیک باید به تمامی این موارد دقت کنید.

آیا فاکتور دیگری از نظر شما در انتخاب شما برای انتخاب یک کلینیک زیبایی اثر گذار است؟ لطفا در کامنت‌ها با ما آن را در میان بگذارید!

4.2/5 - (6 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
برای رزرو وقت تماس بگیرید

021-44027503
021-44027589

ارتباط با ما

روز و ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه: 19.00 - 10.00
جمعه : تعطیل

کلینیک آنیل، بهترین کلینیک کاشت مو و زیبایی در غرب تهران است. آنیل مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه کاشت مو، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو، هایفوتراپی، تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی، است.

همین حالا جهت اطلاع از هزینه کاشت مو ، هزینه کاشت ابرو و هزینه هایفوتراپی و اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید تا ما تجربه حس خوش زیبایی را به شما هدیه دهیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای کلینیک زیبایی آنیل محفوظ است.

ادمین وبسایت: لین آریا