قیمت هایفوتراپی

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 5 دقیقه

هایفوتراپی روشی ایمن و غیر تهاجمی است که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تأیید شده و به منظور جوانسازی و لیفت صورت انجام می‌شود. این روش جهت لیفت گردن و کشیدگی پوست آن نیز به کار می‌رود. در برخی موارد نیز می‌توان برای رفع غبغب از هایفو استفاده کرد.

این روش در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده است. به این دلیل که نیاز به بیهوشی نداشته و هیچ گونه زخم و جراحتی روی پوست به جای نمی‌گذارد. در فیلم هایفوتراپی زیر شاهد انجام هایفوتراپی برای مراجعه کننده محترم کلینیک آنیل، سرکار خانم سودابه صبور می‌باشید.

مزایای هایفوتراپی

این روش هیچ دوره نقاهتی ندارد و فردی که هایفوتراپی را انجام می‌دهد بلافاصله پس از آن می‌تواند به انجام امور خود پرداخته و در جامعه حضور داشته باشد.

در هایفوتراپی صورت و گردن سفت و محکم شده، لیفت ابروها، پلک‌ها و گونه‌ها رخ می‌دهد. این روش به این گونه است که پوست از طریق امواج اولتراسوند تحریک به کلاژن‌سازی شده و که نهایتاً باعث جوانسازی و سفت شدن آن می‌شود.

عوامل مؤثر در هزینه هایفوتراپی در تهران

به طور قطعی نمی‌توان هزینه مشخصی را برای هایفوتراپی تعیین کرد به این دلیل که به عوامل متعددی بستگی دارد.

  • شهر و منطقه کلینیک زیبایی
  • تخصص و مهارت پزشک انجام دهنده هایفو تراپی
  • وسعت ناحیه‌ای که قصد انجام هایفوتراپی آن را داریم
  • برند دستگاه هایفوتراپی
  • تعداد جلسات هایفوتراپی
هایفوتراپی صورت

شهر و منطقه کلینیک زیبایی و قیمت هایفوتراپی

واضح است که انجام هایفو در بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران و نقاط بالای شهر تهران هزینه بیشتری در پی دارد و یکی از دلایل آن، وجود هزینه‌های بالای مربوط به اجاره بهای کلینیک‌ها می‌باشد. هزینه انجام هایفوتراپی در تهران بیشتر از شهرستان‌ها بوده و در محله‌ها و منطقه‌های بالای تهران معمولاً شاهد هزینه هایفوتراپی بالاتری هستیم.

تخصص و مهارت پزشک انجام دهنده هایفو تراپی و تأثیر آن بر هزینه هایفوتراپی

تکنیک انجام هایفوتراپی، یکی از عوامل مؤثر در نتیجه بهتر این روش می‌باشد. نحوه استفاده از دستگاه هایفوتراپی نیاز به تجربه و تخصص دارد. انجام این روش توسط پزشک متخصص و مجرب می‌تواند شامل هزینه بالاتری شود، اما نتیجه‌ای که حاصل می‌شود به مراتب بهتر و طولانی مدت خواهد بود.

قیمت هایفوتراپی در تهران

وسعت ناحیه‌ای که قصد انجام هایفوتراپی آن را داریم

بدیهی است که هرچه ناحیه‌ای که قصد انجام هایفوتراپی آن را داریم وسیع‌تر باشد، قیمت هایفوتراپی بالاتر است. به عنوان مثال اگر شخصی بخواهد برای صورت و گردن خود از هایفوتراپی استفاده کند باید هزینه بیشتری نسبت به کسی که تنها صورت خود را هایفوتراپی می‌کند، بپردازد.

  • جهت دریافت مشاوره رایگان فرم را پر کرده و ارسال نمائید.

برند دستگاه هایفوتراپی و اثر آن بر قیمت هایفوتراپی

انجام هایفوتراپی با دستگاه‌های اروپایی بخصوص ایتالیایی که به روزترین دستگاه‌ها هستند هزینه بالاتری دارد. انجام هایفوتراپی با این دستگاه‌ها نتیجه بهتری دارد و در نتیجه ماندگاری هایفوتراپی بالاتر خواهد بود. انجام هایفوتراپی در کلینیک زیبایی آنیل با به‌روزترین دستگاه‌ها این نوید را به شما می‌دهد که در مدت زمان طولانی‌تری شاهد جوانی صورت خود باشید.

هزینه هایفوتراپی

تعداد جلسات هایفوتراپی

به طور معمول تنها یک یا دو جلسه انجام هایفوتراپی صورت و گردن برای جوانسازی پوست کافی است و نتیجه دلخواه را می‌دهد. اما افرادی که دارای میزان بیشتری شُل‌شدگی در پوست صورت و گردن خود هستند، و می‌خواهند نتیجه مطلوب را ببینند، ممکن است به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشند و در نتیجه هزینه بالاتری را پرداخت خواهند کرد.

قیمت هایفوتراپی در کلینیک آنیل یک میلیون و ششصد هزار تومان می‌باشد. و این به دلیل استفاده از دستگاه‌های مدرن ساخت ایتالیا و انجام هایفوتراپی توسط پزشک متخصص می‌باشد.

هزینه هایفو در برخی از کلینیک‌ها نسبتاً پائین می‌باشد. باید توجه داشته باشید که دلیل آن استفاده از تجهیزات نامعتبر بوده و شخصی که هایفو را انجام می‌دهد، پزشک متخصص و مجرب نمی‌باشد. در این صورت نتیجه حاصله چندان مطلوب نخواهد بود.

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و اخذ نوبت تزریق ژل کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان
دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و اخذ نوبت کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان

در صورتی که شما نیز هایفوتراپی صورت و گردن را انجام داده‌اید، تجربه خود را در بخش کامنت‌ها ذکر کنید.

اگر راجع به قیمت هایفوتراپی سوالی دارید یا نیاز به مشاوره دارید، آن را در قسمت کامنت‌ها مطرح نمائید، مشاوران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.