عوارض تزریق ژل چیست؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه

در سال‌های اخیر تزریق ژل در بین افراد جامعه به خصوص بانوان جوان رونق زیادی پیدا کرده است که بیشتر آن‌ها به تزریق ژل لب علاقه نشان می دهند. در این مقاله سعی بر این است که عوارض تزریق ژل لب و سایر قسمت‌های صورت و گردن مورد بررسی قرار گیرد.

تزریق ژل لب

عوارض تزریق ژل چه مواردی هستند:

  • گلوله‌ای شدن ژل‌های بی‌کیفیت و ارزان قیمت در ناحیه تزریق
  • کبودی و قرمزی طولانی مدت
  • ایجاد عفونت در محل تزریق در صورت استریل نبودن تجهیزات و محیط کلینیک
  • ماندگاری بسیار کم ژل و نارضایتی مراجعه‌کننده

عوارض تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد:

خوب است بدانیم که میزان عوارض تزریق ژل بستگی به کیفیت ژل مورد استفاده دارد. یک ژل خوب باید سازگاری بالایی با بدن داشته باشد و پس از این که به بدن تزریق می‌شود، باعث واکنش زیاد بدن نسبت به آن نشود. ژل‌های تزریقی بایستی در بدن ماندگاری مناسبی داشته باشند.

در بسیاری از موارد دیده شده است که ژل‌های بدون کیفیت، ماندگاری بسیار کم حتی در حد یک هفته داشته‌اند و مراجعه کننده ناچار به انجام تزریق مجدد شده است.

عوارض تزریق ژل لب

در برخی موارد نیز مشاهده شده است که ژل‌های تزریقی در ناحیه لب‌ها، گونه و سایر نقاط به شکل گلوله ای درآمده و ظاهری نازیبا برای فرد به وجود می‌آورند.

از دیگر عوامل مؤثر بر میزان عوارض تزریق ژل می‌توان به میزان تخصص و مهارت شخص تزریق کننده ژل اشاره کرد. در برخی از کلینیک‌ها عمل تزریق توسط افرادی مبتدی، غیرمتخصص و بدون تجربه انجام می‌شود. فردی که قصد تزریق ژل را دارد بایستی تخصص آن را داشته باشد و از تکنیک صحیحی برای آن استفاده کند.

در صورت متخصص نبودن تکنسین تزریق ژل، میزان ژل تزریق شده، عمق تزریق ژل، نقاط تزریق و نحوه انجام این کار به نحوی اشتباه انجام خواهد شد. در نتیجه شاهد افزایش حجم غیرعادی در ناحیه تزریق، نامتقارن بودن دو طرف صورت، کبودی ناحیه تزریق و … خواهیم بود.

عوارض تزریق ژل

نکته مهم دیگر استفاده از ابزار و لوازم استریل در محیطی کاملاً تمیز و بدون میکروب می‌باشد. همچنین ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل بایستی ضدعفونی شده و بعد از آن اقدام به تزریق شود. متأسفانه در برخی از کلینیک‌ها این موارد رعایت نشده و همین امر سبب ایجاد مشکلاتی برای مراجعه کننده خواهد شد.

افرادی که قصد تزریق ژل دارند باید به این نکته دقت داشته باشند که تنها ملاکشان برای انتخاب کلینیک زیبایی جهت تزریق ژل یا فیلر، نباید ارزان بودن این خدمت باشد.

دلیل ارزانی تزریق ژل در تبلیغات اینترنتی

از آن‌جا که تزریق ژل یا فیلر دارای طرفداران زیادی است، شاهد این هستیم که بسیاری از کلینیک‌های زیبایی برای جلب مشتریان بیشتر به کلینیک خود، تبلیغات عجیبی راجع به قیمت و اثر ژل‌های تزریقی در وب‌سایت خود و فضای مجازی منتشر می‌کنند. اما باید بررسی کرد که چرا قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها اینقدر پائین است.

فرصت استثنایی مشاوره رایگان تلفنی

جهت مشاوره رایگان یا گرفتن نوبت می توانید با شماره 44027503-021 تماس بگیرید.

همچنین می توانید فرم های مربوطه در لینک های زیر را پر کرده تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

همه ما می‌دانیم که هیچ خدمت ارزان قیمتی بی دلیل نیست، اگر در تبلیغاتی مشابه تصویر زیر مشاهده می‌کنیم که تزریق ژل با پرداخت تنها صد یا دویست هزار تومان به ازای هر سی‌سی انجام می‌شود، باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشیم که در اکثر این موارد کیفیت ژل‌های استفاده شده بسیار پائین بوده و از برندهای نامعتبر استفاده می‌شود.

تخفیف تزریق ژل

در صورت استفاده از این ژل‌ها هرگونه عارضه‌ای ممکن است برای فرد ایجاد شود. که از جمله آن‌ها می‌توان به تورم بیش از حد ناحیه تزریق، قرمزی و خون‌مردگی زیاد در ناحیه، نامتقارن بودن دو طرف صورت یا بدن و یا سفت شدن زیاد از حد آن قسمت اشاره کرد.

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و اخذ نوبت تزریق ژل کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان
دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و اخذ نوبت کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان

برای جلوگیری از این عوارض و داشتن نتیجه‌ای مطلوب بهتر است تزریق ژل را در یک کلینیک تخصصی با پرسنل مجرب و متخصص که از برندهای معتبر روز دنیا بهره می‌گیرند، انجام دهید.

در صورتی که شاهد عوارض تزریق ژل در خود یا اطرافیان خود بوده اید، در قسمت دیدگاه‌ها تجربیات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر در زمینه تزریق ژل سوالی دارید آن را در قسمت دیدگاه‌ها مطرح نمائید، تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.